Перейти до основного вмісту

КАК СЛЕДОВАТЬ ЗА ДУХОМ СВЯТЫМ?


КАК СЛЕДОВАТЬ ЗА ДУХОМ СВЯТЫМ?

Ибо все, водимые Духом Божьим, суть сыны Божьи.
— Римлянам 8:14
В греческом языке несколько другой порядок слов в первой части предложения: «Ибо все, Духом Божьим водимые, суть сыны Божьи». Святой Дух на первом месте, а мы следуем за Ним.

«Водимые» — это перевод формы греческого глагола ago вести, руководить. Это слово относилось к животным, которых вели за верёвку, обвязанную вокруг шеи, и они послушно следовали туда, куда их вели.
Употребив именно это слово, Библия говорит, что мы должны с готовностью следовать за Святым Духом, куда бы Он нас ни повёл, должны быть послушны Ему и тут же исполнять всё, что Он нам говорит.
Слово ago — это корень слова agon, от которого произошло слово агония. Слово agon означает напряжённая схватка, как, например, состязание по борьбе; борьба человеческой воли. Это говорит о том, что Святой Дух хочет вести нас, но мы противимся тому, чтобы нас кто-то направлял.
Мы своевольны, и нам хочется идти своим путём. Даже когда мы всё-таки позволяем Святому Духу вести нас и направлять течение нашей жизни, всё равно идёт борьба с нашей волей. Это похоже на то, как ребёнок не слушается родителей. Или, например, на то, как вам не хочется делать по утрам зарядку или сидеть на диете. Наша воля сильна, сильны и наши желания. Нам трудно кому-то подчиняться, даже водительству Святого Духа.
Может быть, вам тоже больше нравится руководить, чем подчиняться. Но вы — Божье дитя и должны знать, что ваше место — за Святым Духом и ваша задача — следовать за Ним.
Послание к Римлянам 8:14 передаёт следующий смысл:

«Те, кто следует водительству Святого Духа, суть сыны Божьи».
Употребление слова agonidzo привносит в этот стих ещё и такое значение:

«Следовать водительству Святого Духа — одна из привилегий сынов Божьих, хотя бывает трудно во всём Ему подчиняться и дать Ему возможность быть вашим лидером».

Если вы хотите следовать водительству Святого Духа, вам придётся научиться не идти на поводу своих желаний — другого пути нет. Может быть, вам нравится командовать, но подавите это желание и передайте инициативу Святому Духу. Это единственный способ быть успешным в христианской жизни.
Поставьте своей целью научиться следовать водительству Святого Духа. Ходите за Ним по пятам, смотрите, что Он делает, куда направляется, куда ведёт. Будьте чутки к Нему, чтобы уловить даже лёгкое Его побуждение к каким-либо действиям. А поняв, каких действий Он от вас ожидает - действуйте!

З матеріалів служіння Ріка Реннера

Коментарі

Популярні дописи з цього блогу

МОЛИТВА – ВІРУЮ, як основа християнського світогляду

Ефективна правова допомога

МОЛИТВА – ВІРУЮ, як основа християнського світогляду
Вірую в Єдиного Бога Отця, Вседержителя, Творця неба і землі, всього видимого і невидимого. І в Єдиного Господа Ісуса Христа, Сина Божого, Єдинородного, що від Отця народився перше всіх віків, Світло від Світла, Бога істинного від Бога істинного, рожденного, несотворенного, єдиносущного з Отцем, що через Нього все сталося. Він для нас, людей, і ради нашого спасіння зійшов з небес, і воплотився від Духа Святого і Марії Діви, і став чоловіком. І розп'ятий був за нас при Понтії Пилаті, і страждав, і був похований. І воскрес на третій день, як було написано. І возніся на небо, і сидить праворуч Отця.

І знову прийде у славі судити живих і мертвих, і Царству Його не буде кінця.  І в Духа Святого, Господа Животворчого, що від Отця походить, що Йому з Отцем і Сином однакове поклоніння і однакова слава, що говорив через пророків. В Єдину, Святу, Соборну і Апостольську Церкву. Визнаю одне хрещення на відпущення грі…

МОЛИТВА ПРО ДОПОМОГУ

МОЛИТВА ПРО ДОПОМОГУ
Господи, я знаю, що Ти єдиний мій Помічник у тій складній ситуації, яку я переживаю (розкажіть її і попросіть те вирішення, яке б Ви хотіли). Я віддаюсь в Твої руки і прошу, щоб Ти простив всі мої гріхи та позбавив мене від всякого прокляття. Я прошу, щоб Ти був від сьогодні і назавжди моїм Господом та Спасителем. Я знаю, що коли свої очі я зводжу на небеса, то звідти прийде мені допомога, я вірю, що мені допомога від Тебе, бо Ти вчинив небо й землю і для Тебе немає нічого неможливого! Ти не даси захитатись нозі моїй, не здрімає мій Сторож: оце не дрімає й не спить мій Сторож! Господь то мій Сторож, Господь моя тінь при правиці моїй; Удень сонце не вдарить мене, ані місяць вночі! Господь стерегтиме мене від усякого зла, стерегтиме Він душу мою; Господь стерегтиме мій вихід та вхід відтепер аж навіки! І за це я славлю Тебе, мій Бог і надзвичайно дякую,  в ім’я Ісуса Христа, Амінь.
Сергій Гула

ПРО ТЕ, ПРО ЩО НЕЗРУЧНО ГОВОРИТИ – анонізм, маструбація

Ефективна правова допомога
ПРО ТЕ, ПРО ЩО НЕ ЛЮБЛЯТЬ ГОВОРИТИ – анонізм, маструбація
Дійсно - це питання достатньо делікатне і дуже дискусійне. Одні говорять, що маструбація, анонізм гріх, інші - що це нормальна життєва потреба людини. Це непросте питання, особливо для молодих і неодружених людей, а також і для віруючих, оскільки вони на роздоріжжі: "все ж таки, це гріх чи не гріх?...". 
В Біблії достатньо сказано щодо цього питання:  1 - це про Онана (звідки і пішов термін анонізм), який намірино виливав своє насіння на землю, не бажаючи запліднити дружину свого померлого брата, що було гріхом в очах Богом (Буття 38:9-10). 2 - це згадка малакій в 1 посланні до Коринтян 6 глава, 9 вірш, де є опис тих, хто не попаде в Царство Боже, серед них є так звані «малакії».  Малакія - від грецької "м`який", м`якотілий, той, хто легко піддається тиску. В новогрецікій мові Малакія переводиться як анонізм, відповідно - "малакас" переводиться як аноніст. Тобто в Біблії (1 Кори…