Перейти до основного вмісту

В Париже сотни тысяч человек вышли на демонстрацию против легализации однополых браков


В Париже сотни тысяч человек вышли на демонстрацию против легализации однополых браков


На улицы Парижа вышли сотни тысяч противников законопроекта, разрешающего однополые браки и усыновление детей такими парами, сообщает «Би-би-си».


По данным полиции, на Марсовом поле, недалеко от Эйфелевой башни, собрались 120 тысяч человек. Организаторы же настаивают, что в акции участвуют как минимум 800 тысяч человек, то есть в три раза больше, чем они рассчитывали. Отмечается, что к демонстрации парижан присоединились тысячи жителей других городов, для которых арендовали пять скоростных поездов TGV и 900 автобусов.
Легализация однополых союзов — одно из главных предвыборных обещаний нынешнего президента Франсуа Олланда. На прошлой неделе документ был одобрен французским правительством. Однако противники закона, которых поддерживает католическая церковь и правая оппозиция, настаивают на том, что законопроект ставит под угрозу сам институт семьи, основу социальной жизни государства.

Главным требованием демонстрантов является организация общественных слушаний по поводу легализации однополых браков. Так, некоторые из организаторов движения против однополых браков предлагают устроить общенациональный референдум, высказывая недовольство тем, что власти Франции продвигают реформу, которая затрагивает "фундаментальные основы общественной жизни".

На митинге на Марсовом поле организаторы зачитали обращение к Олланду с призывом "отозвать законопроект, который раскалывает французское общество". Лидер парламентской фракции правой партии "Союз за народное движение" Жан-Франсуа Копе заявил, что эта акция должна показать Олланду озабоченность миллионов граждан по поводу реформы.


Законопроект о легализации однополых браков был внесен в парламент 7 ноября прошлого года. Слушания по этому вопросу запланированы на конец января. В случае принятия закона браки между гомосексуалистами будут легализованы с июня этого года.


Джерело - http://vsenovosti.in.ua/news/0124810Коментарі

 1. Tak! Ne vsi cinnosti we zagybleni v Evropi.

  ВідповістиВидалити
 2. СЛАВА БОГУ, ЩО У ФРАНЦII ЛЮДИ ЩЕ НЕ ВТРАТИЛИ ЗДРАВОГО РОЗУ-
  МУ ТА СТРАХУ БОЖОГО! КОЛИ НАЦIЯ ПОЧИНАЕ ВIДКИДАТИ ПОСТАНО-
  ВИ ТА ЗАКОНИ, ДАНI БОГОМ ДЛЯ ЧОЛОВIКА, ЗАПИСАНI У СВЯТОМУ
  ПИСЬМI (БIБЛII),,ТО ВОНА НАБЛИЖАЕТЬСЯ ДО СВОГО КIНЦЯ - ДО ЗНИ-
  ЩЕННЯ!

  ВідповістиВидалити
 3. молодцы французы, надеемся, что народ Украины так же не полениться встать с диванов если такая же ситуация нагрянет и к нам!

  ВідповістиВидалити

Дописати коментар

Популярні дописи з цього блогу

МОЛИТВА – ВІРУЮ, як основа християнського світогляду

Ефективна правова допомога

МОЛИТВА – ВІРУЮ, як основа християнського світогляду
Вірую в Єдиного Бога Отця, Вседержителя, Творця неба і землі, всього видимого і невидимого. І в Єдиного Господа Ісуса Христа, Сина Божого, Єдинородного, що від Отця народився перше всіх віків, Світло від Світла, Бога істинного від Бога істинного, рожденного, несотворенного, єдиносущного з Отцем, що через Нього все сталося. Він для нас, людей, і ради нашого спасіння зійшов з небес, і воплотився від Духа Святого і Марії Діви, і став чоловіком. І розп'ятий був за нас при Понтії Пилаті, і страждав, і був похований. І воскрес на третій день, як було написано. І возніся на небо, і сидить праворуч Отця.

І знову прийде у славі судити живих і мертвих, і Царству Його не буде кінця.  І в Духа Святого, Господа Животворчого, що від Отця походить, що Йому з Отцем і Сином однакове поклоніння і однакова слава, що говорив через пророків. В Єдину, Святу, Соборну і Апостольську Церкву. Визнаю одне хрещення на відпущення грі…

МОЛИТВА ПРО ДОПОМОГУ

МОЛИТВА ПРО ДОПОМОГУ
Господи, я знаю, що Ти єдиний мій Помічник у тій складній ситуації, яку я переживаю (розкажіть її і попросіть те вирішення, яке б Ви хотіли). Я віддаюсь в Твої руки і прошу, щоб Ти простив всі мої гріхи та позбавив мене від всякого прокляття. Я прошу, щоб Ти був від сьогодні і назавжди моїм Господом та Спасителем. Я знаю, що коли свої очі я зводжу на небеса, то звідти прийде мені допомога, я вірю, що мені допомога від Тебе, бо Ти вчинив небо й землю і для Тебе немає нічого неможливого! Ти не даси захитатись нозі моїй, не здрімає мій Сторож: оце не дрімає й не спить мій Сторож! Господь то мій Сторож, Господь моя тінь при правиці моїй; Удень сонце не вдарить мене, ані місяць вночі! Господь стерегтиме мене від усякого зла, стерегтиме Він душу мою; Господь стерегтиме мій вихід та вхід відтепер аж навіки! І за це я славлю Тебе, мій Бог і надзвичайно дякую,  в ім’я Ісуса Христа, Амінь.
Сергій Гула

ПРО ТЕ, ПРО ЩО НЕЗРУЧНО ГОВОРИТИ – анонізм, маструбація

Ефективна правова допомога
ПРО ТЕ, ПРО ЩО НЕ ЛЮБЛЯТЬ ГОВОРИТИ – анонізм, маструбація
Дійсно - це питання достатньо делікатне і дуже дискусійне. Одні говорять, що маструбація, анонізм гріх, інші - що це нормальна життєва потреба людини. Це непросте питання, особливо для молодих і неодружених людей, а також і для віруючих, оскільки вони на роздоріжжі: "все ж таки, це гріх чи не гріх?...". 
В Біблії достатньо сказано щодо цього питання:  1 - це про Онана (звідки і пішов термін анонізм), який намірино виливав своє насіння на землю, не бажаючи запліднити дружину свого померлого брата, що було гріхом в очах Богом (Буття 38:9-10). 2 - це згадка малакій в 1 посланні до Коринтян 6 глава, 9 вірш, де є опис тих, хто не попаде в Царство Боже, серед них є так звані «малакії».  Малакія - від грецької "м`який", м`якотілий, той, хто легко піддається тиску. В новогрецікій мові Малакія переводиться як анонізм, відповідно - "малакас" переводиться як аноніст. Тобто в Біблії (1 Кори…