Перейти до основного вмісту

КАК ЧАСТО НУЖНО МОЛИТЬСЯ?


КАК ЧАСТО НУЖНО МОЛИТЬСЯ?

Как часто вы молитесь? Каждый день? Время от времени, когда, например, собираетесь вместе с другими верующими? Когда у вас возникают трудности? Молитесь ли вы дома или только раз в неделю в церкви?
Регулярная молитва требует от нас дисциплины. Увы, многие верующие молятся по настроению. То они слишком устали, то не могут утром встать пораньше, чтобы помолиться, то слишком заняты своими делами.  (100%!!! Авт. блогу)
И всё-таки, как часто нужно молиться? Вот ответ: «Всякою молитвою и прошением молитесь во всякое время духом, и старайтесь о сём самом со всяким постоянством и молением о всех святых» (Ефесянам 6:18). Рассмотрим греческую фразу enpanti kairo — «во всякое время». Слово en переводится в, словоpanti  всякое, каждое. Это обобщающее слово охватывает всё, даже мельчайшие подробности. И наконец слово kairo переводится времена, периоды. Таким образом, по каждому поводу — это более точный перевод фразы en panti kairo.

Послание к Ефесянам 6:18 передаёт следующую мысль:

«Молитесь всякий раз, когда появляется возможность, где бы вы ни находились и чем бы ни занимались. Используйте каждый удобный случай, каждый подходящий момент, каждую возможность, чтобы молиться…»
Если вы серьёзно относитесь к своей духовной жизни, тогда у вас нет выбора: молиться или не молиться. Верующие должны поставить молитву первой в списке важных дел. Но, как ни печально, много христиан не придают молитве большого значения.
Если и вы из их числа, то пусть с сегодняшнего дня молитва станет одним из ваших приоритетов. «Но у меня нет времени молиться!» — можете возразить вы. Если вы очень хотите что-то сделать, то найдёте на это время; если вы решительно настроены молиться, вы всегда найдёте время для молитвы. Может быть, у вас плотный график работы, тогда молитесь при каждом удобном случае. Начните практиковать это прямо с сегодняшнего дня. Твёрдо решите, что отныне молитва станет для вас первоочередным делом.
Всякою молитвою и прошением молитесь
во всякое время духом, и старайтесь о сём самом
со всяким постоянством и молением о всех святых.
— Ефесянам 6:18


Матеріали зі служіння Ріка Реннера

Коментарі

Дописати коментар

Популярні дописи з цього блогу

МОЛИТВА – ВІРУЮ, як основа християнського світогляду

Ефективна правова допомога

МОЛИТВА – ВІРУЮ, як основа християнського світогляду
Вірую в Єдиного Бога Отця, Вседержителя, Творця неба і землі, всього видимого і невидимого. І в Єдиного Господа Ісуса Христа, Сина Божого, Єдинородного, що від Отця народився перше всіх віків, Світло від Світла, Бога істинного від Бога істинного, рожденного, несотворенного, єдиносущного з Отцем, що через Нього все сталося. Він для нас, людей, і ради нашого спасіння зійшов з небес, і воплотився від Духа Святого і Марії Діви, і став чоловіком. І розп'ятий був за нас при Понтії Пилаті, і страждав, і був похований. І воскрес на третій день, як було написано. І возніся на небо, і сидить праворуч Отця.

І знову прийде у славі судити живих і мертвих, і Царству Його не буде кінця.  І в Духа Святого, Господа Животворчого, що від Отця походить, що Йому з Отцем і Сином однакове поклоніння і однакова слава, що говорив через пророків. В Єдину, Святу, Соборну і Апостольську Церкву. Визнаю одне хрещення на відпущення грі…

МОЛИТВА ПРО ДОПОМОГУ

МОЛИТВА ПРО ДОПОМОГУ
Господи, я знаю, що Ти єдиний мій Помічник у тій складній ситуації, яку я переживаю (розкажіть її і попросіть те вирішення, яке б Ви хотіли). Я віддаюсь в Твої руки і прошу, щоб Ти простив всі мої гріхи та позбавив мене від всякого прокляття. Я прошу, щоб Ти був від сьогодні і назавжди моїм Господом та Спасителем. Я знаю, що коли свої очі я зводжу на небеса, то звідти прийде мені допомога, я вірю, що мені допомога від Тебе, бо Ти вчинив небо й землю і для Тебе немає нічого неможливого! Ти не даси захитатись нозі моїй, не здрімає мій Сторож: оце не дрімає й не спить мій Сторож! Господь то мій Сторож, Господь моя тінь при правиці моїй; Удень сонце не вдарить мене, ані місяць вночі! Господь стерегтиме мене від усякого зла, стерегтиме Він душу мою; Господь стерегтиме мій вихід та вхід відтепер аж навіки! І за це я славлю Тебе, мій Бог і надзвичайно дякую,  в ім’я Ісуса Христа, Амінь.
Сергій Гула

ПРО ТЕ, ПРО ЩО НЕЗРУЧНО ГОВОРИТИ – анонізм, маструбація

Ефективна правова допомога
ПРО ТЕ, ПРО ЩО НЕ ЛЮБЛЯТЬ ГОВОРИТИ – анонізм, маструбація
Дійсно - це питання достатньо делікатне і дуже дискусійне. Одні говорять, що маструбація, анонізм гріх, інші - що це нормальна життєва потреба людини. Це непросте питання, особливо для молодих і неодружених людей, а також і для віруючих, оскільки вони на роздоріжжі: "все ж таки, це гріх чи не гріх?...". 
В Біблії достатньо сказано щодо цього питання:  1 - це про Онана (звідки і пішов термін анонізм), який намірино виливав своє насіння на землю, не бажаючи запліднити дружину свого померлого брата, що було гріхом в очах Богом (Буття 38:9-10). 2 - це згадка малакій в 1 посланні до Коринтян 6 глава, 9 вірш, де є опис тих, хто не попаде в Царство Боже, серед них є так звані «малакії».  Малакія - від грецької "м`який", м`якотілий, той, хто легко піддається тиску. В новогрецікій мові Малакія переводиться як анонізм, відповідно - "малакас" переводиться як аноніст. Тобто в Біблії (1 Кори…