Перейти до основного вмісту

КАКИМИ ВИДАМИ МОЛИТВ НАДО МОЛИТСЯ?


КАКИМИ ВИДАМИ МОЛИТВ НАДО МОЛИТСЯ?

Всякою молитвою и прошением молитесь во всякое время…
— Ефесянам 6:18
Вы хотите возрастать духовно? Тогда молитва должна иметь в вашей жизни первостепенное значение. Молитва может стать для вас захватывающим переживанием, и знаете почему? Потому что есть много видов молитв. Не молитесь всё время одной и той же молитвой — научитесь молиться разными видами молитв.
«Всякою молитвою и прошением молитесь во всякое время…» (Ефесянам 6:18). В первую очередь, хочу заметить, что молиться нужно во всякое время, то есть всегда. Можно сказать, что это слово обобщающее и охватывает даже мельчайшие подробности. Слово kairo переводится время, период. А вся фраза целиком en panti kairo переводится по любому, каждому поводу.

Написано также, что молиться нужно всякою молитвою. Греческую фразу dia pases proseuches — «всякою молитвою», было бы правильней перевести всеми видами молитвы. Чтобы помочь верующим одерживать победы, Бог предусмотрел различные виды эффективных молитв.

Другие переводы Послания к Ефесянам 6:18:
«Молитесь каждым видом молитв…»
«Молитесь всеми способами молитв…»
«Молитесь всеми видами молитв…»
«Молитесь всеми известными вам видами молитв…»
Бог предусмотрел много видов молитв, например, молитва веры, ходатайственная молитва, молитва посвящения, молитва согласия.
Порой жизнь преподносит нам неприятные сюрпризы. Дьявол не хочет, чтобы вы были успешны и благословенны, поэтому будет нападать на ваш брак, деньги, здоровье, работу, карьеру, и чтобы отразить его атаки, молиться просто необходимо. Вы никогда не станете зрелым христианином и не будете преуспевать в жизни, молясь лишь от случая к случаю.

Неважно, насколько вы талантливы, опытны, одарены, смелы, отважны, — вы не станете победителем, если не будете придавать молитве первостепенное значение. Более того, можете не сомневаться: без молитвы вы потерпите полное поражение. Но по мере того как вы будете всё больше и больше молиться разными видами молитв, вы будете превозмогать любые трудности.
Бог предусмотрел разные виды молитв для вашего же блага и духовного роста. Так что изучайте Божье Слово, чтобы выяснить, как молиться «всякою молитвою». Не допускайте, чтобы хотя бы день прошёл без общения с Небесным Отцом, тогда победа будет за вами всегда.

Матеріали із служіння Ріка Реннера

Коментарі

Популярні дописи з цього блогу

МОЛИТВА – ВІРУЮ, як основа християнського світогляду

Ефективна правова допомога

МОЛИТВА – ВІРУЮ, як основа християнського світогляду
Вірую в Єдиного Бога Отця, Вседержителя, Творця неба і землі, всього видимого і невидимого. І в Єдиного Господа Ісуса Христа, Сина Божого, Єдинородного, що від Отця народився перше всіх віків, Світло від Світла, Бога істинного від Бога істинного, рожденного, несотворенного, єдиносущного з Отцем, що через Нього все сталося. Він для нас, людей, і ради нашого спасіння зійшов з небес, і воплотився від Духа Святого і Марії Діви, і став чоловіком. І розп'ятий був за нас при Понтії Пилаті, і страждав, і був похований. І воскрес на третій день, як було написано. І возніся на небо, і сидить праворуч Отця.

І знову прийде у славі судити живих і мертвих, і Царству Його не буде кінця.  І в Духа Святого, Господа Животворчого, що від Отця походить, що Йому з Отцем і Сином однакове поклоніння і однакова слава, що говорив через пророків. В Єдину, Святу, Соборну і Апостольську Церкву. Визнаю одне хрещення на відпущення грі…

МОЛИТВА ПРО ДОПОМОГУ

МОЛИТВА ПРО ДОПОМОГУ
Господи, я знаю, що Ти єдиний мій Помічник у тій складній ситуації, яку я переживаю (розкажіть її і попросіть те вирішення, яке б Ви хотіли). Я віддаюсь в Твої руки і прошу, щоб Ти простив всі мої гріхи та позбавив мене від всякого прокляття. Я прошу, щоб Ти був від сьогодні і назавжди моїм Господом та Спасителем. Я знаю, що коли свої очі я зводжу на небеса, то звідти прийде мені допомога, я вірю, що мені допомога від Тебе, бо Ти вчинив небо й землю і для Тебе немає нічого неможливого! Ти не даси захитатись нозі моїй, не здрімає мій Сторож: оце не дрімає й не спить мій Сторож! Господь то мій Сторож, Господь моя тінь при правиці моїй; Удень сонце не вдарить мене, ані місяць вночі! Господь стерегтиме мене від усякого зла, стерегтиме Він душу мою; Господь стерегтиме мій вихід та вхід відтепер аж навіки! І за це я славлю Тебе, мій Бог і надзвичайно дякую,  в ім’я Ісуса Христа, Амінь.
Сергій Гула

ПРО ТЕ, ПРО ЩО НЕЗРУЧНО ГОВОРИТИ – анонізм, маструбація

Ефективна правова допомога
ПРО ТЕ, ПРО ЩО НЕ ЛЮБЛЯТЬ ГОВОРИТИ – анонізм, маструбація
Дійсно - це питання достатньо делікатне і дуже дискусійне. Одні говорять, що маструбація, анонізм гріх, інші - що це нормальна життєва потреба людини. Це непросте питання, особливо для молодих і неодружених людей, а також і для віруючих, оскільки вони на роздоріжжі: "все ж таки, це гріх чи не гріх?...". 
В Біблії достатньо сказано щодо цього питання:  1 - це про Онана (звідки і пішов термін анонізм), який намірино виливав своє насіння на землю, не бажаючи запліднити дружину свого померлого брата, що було гріхом в очах Богом (Буття 38:9-10). 2 - це згадка малакій в 1 посланні до Коринтян 6 глава, 9 вірш, де є опис тих, хто не попаде в Царство Боже, серед них є так звані «малакії».  Малакія - від грецької "м`який", м`якотілий, той, хто легко піддається тиску. В новогрецікій мові Малакія переводиться як анонізм, відповідно - "малакас" переводиться як аноніст. Тобто в Біблії (1 Кори…