Перейти до основного вмісту

Святой Дух — наш Ходатай


Святой Дух — наш Ходатай


Также и Дух подкрепляет нас в немощах наших; ибо мы не знаем, о чём молиться, как должно, но Сам Дух ходатайствует за нас воздыханиями неизреченными.
— Римлянам 8:26
К кому вы обращаетесь за помощью, оказавшись в затруднительной ситуации, загнанным в угол или прижатым к стене? Вы в отчаянии кусаете ногти или всё-таки знаете, у кого искать помощи?
Сегодня мы поговорим о Святом Духе как о нашем Ходатае. Но рассмотрим не молитву на иных языках, а особую, уникальную миссию Святого Духа — помогать вам каждый день, особенно, когда вы оказались в безвыходном положении.
«Также и Дух подкрепляет нас в немощах наших; ибо мы не знаем, о чём молиться, как должно, но Сам Дух ходатайствует за нас воздыханиями неизречёнными» (Римлянам 8:26).
Греческое слово huperentugchano — «ходатайствовать», употреблялось только в ранней христианской литературе применительно к человеку, который приходил на выручку тому, кто попал в затруднительное положение. Увидев, что у кого-то серьёзные проблемы, он незамедлительно приступал к действиям, чтобы спасти этого человека, вызволить его из беды. Таким образом, слово huperentugchano описывает спасательную операцию.
Библия употребил это слово, чтобы показать, в чём заключается ходатайство Святого Духа, когда Он видит, что вы находитесь в полном недоумении от происходящего или оказались в безвыходной ситуации и ума не приложите, как из неё выбраться. Он без промедления спешит вам на помощь.
Теперь вы не одни — с вами Святой Дух, Он начинает спасательную операцию, чтобы вызволить вас из неприятностей. Он понимает, что вы чувствуете, знает, что ваши способности ограничены, видит все трудности, с которыми вы сталкиваетесь, и с готовностью поддержит вас в любых испытаниях, утешит, ободрит и вызволит из них.
Этот фрагмент 26-го стиха передаёт такую мысль:
«…Сам Дух приходит нам на помощь в трудной ситуации и проводит спасательную операцию, чтобы вызволить нас…»

Сталкиваясь с трудностями, не пытайтесь справиться с ними в одиночку. Святой Дух ждёт, когда вы обратитесь к Нему за помощью. Просто скажите без сомнений: «Святой Дух, помоги мне!» Помогать вам — одна из Его задач. Именно помощь вам и является Его ходатайством.
Какие трудности навалились на вас сейчас? Какие проблемы кажутся вам неразрешимыми? Попросите Святого Духа о помощи, и Он проявит Своё могущество в вашей ситуации, разрешит каждую проблему и каждую нужду восполнит.З матеріалів служіння Ріка Реннера

Коментарі

Популярні дописи з цього блогу

МОЛИТВА – ВІРУЮ, як основа християнського світогляду

Ефективна правова допомога

МОЛИТВА – ВІРУЮ, як основа християнського світогляду
Вірую в Єдиного Бога Отця, Вседержителя, Творця неба і землі, всього видимого і невидимого. І в Єдиного Господа Ісуса Христа, Сина Божого, Єдинородного, що від Отця народився перше всіх віків, Світло від Світла, Бога істинного від Бога істинного, рожденного, несотворенного, єдиносущного з Отцем, що через Нього все сталося. Він для нас, людей, і ради нашого спасіння зійшов з небес, і воплотився від Духа Святого і Марії Діви, і став чоловіком. І розп'ятий був за нас при Понтії Пилаті, і страждав, і був похований. І воскрес на третій день, як було написано. І возніся на небо, і сидить праворуч Отця.

І знову прийде у славі судити живих і мертвих, і Царству Його не буде кінця.  І в Духа Святого, Господа Животворчого, що від Отця походить, що Йому з Отцем і Сином однакове поклоніння і однакова слава, що говорив через пророків. В Єдину, Святу, Соборну і Апостольську Церкву. Визнаю одне хрещення на відпущення грі…

МОЛИТВА ПРО ДОПОМОГУ

МОЛИТВА ПРО ДОПОМОГУ
Господи, я знаю, що Ти єдиний мій Помічник у тій складній ситуації, яку я переживаю (розкажіть її і попросіть те вирішення, яке б Ви хотіли). Я віддаюсь в Твої руки і прошу, щоб Ти простив всі мої гріхи та позбавив мене від всякого прокляття. Я прошу, щоб Ти був від сьогодні і назавжди моїм Господом та Спасителем. Я знаю, що коли свої очі я зводжу на небеса, то звідти прийде мені допомога, я вірю, що мені допомога від Тебе, бо Ти вчинив небо й землю і для Тебе немає нічого неможливого! Ти не даси захитатись нозі моїй, не здрімає мій Сторож: оце не дрімає й не спить мій Сторож! Господь то мій Сторож, Господь моя тінь при правиці моїй; Удень сонце не вдарить мене, ані місяць вночі! Господь стерегтиме мене від усякого зла, стерегтиме Він душу мою; Господь стерегтиме мій вихід та вхід відтепер аж навіки! І за це я славлю Тебе, мій Бог і надзвичайно дякую,  в ім’я Ісуса Христа, Амінь.
Сергій Гула

ПРО ТЕ, ПРО ЩО НЕЗРУЧНО ГОВОРИТИ – анонізм, маструбація

Ефективна правова допомога
ПРО ТЕ, ПРО ЩО НЕ ЛЮБЛЯТЬ ГОВОРИТИ – анонізм, маструбація
Дійсно - це питання достатньо делікатне і дуже дискусійне. Одні говорять, що маструбація, анонізм гріх, інші - що це нормальна життєва потреба людини. Це непросте питання, особливо для молодих і неодружених людей, а також і для віруючих, оскільки вони на роздоріжжі: "все ж таки, це гріх чи не гріх?...". 
В Біблії достатньо сказано щодо цього питання:  1 - це про Онана (звідки і пішов термін анонізм), який намірино виливав своє насіння на землю, не бажаючи запліднити дружину свого померлого брата, що було гріхом в очах Богом (Буття 38:9-10). 2 - це згадка малакій в 1 посланні до Коринтян 6 глава, 9 вірш, де є опис тих, хто не попаде в Царство Боже, серед них є так звані «малакії».  Малакія - від грецької "м`який", м`якотілий, той, хто легко піддається тиску. В новогрецікій мові Малакія переводиться як анонізм, відповідно - "малакас" переводиться як аноніст. Тобто в Біблії (1 Кори…