Перейти до основного вмісту

16 березня на Майдані - Міжконфесійна Молитва за Україну!

Дорогі брати і сестри, християни!
Всіх, кому не байдужа доля нашої країни і наших дітей, запрошуємо 16 березня на Майдан на Міжконфесійні Молитви за Україну!

Вже понад чотири місяці ми перебуваємо в безупинних молитвах за Україну. Однак, зараз, коли над нашою землею нависла велика чорна хмара, нам слід, відкидаючи всяку втому та всякі інші справи, ще більше посилити наші спільні молитви за збереження Української Держави.
На сьогоднішній день по різних регіонах України піднялися молитовні сторожі, які на церковному, міжцерковному, міському та всеукраїнському рівнях волають до Господа про помилування та захист нашого народу.
В рамках вищезазначеного повідомляємо Вам, що у неділю 16 березня в Києві на Майдані відбудуться два дуже важливих молитовних заходи, в яких мають взяти участь глави Церков та перші особи держави, а саме:
о 10.00 - Міжконфесійна молитва "Україна вставай!" (ми знаємо, що зранку 16 березня заплановано розпочати проведення Референдуму в Криму)
о 16.00 - Молитовне Віче за мир, єдність, цілісність та суверенітет України, ініційоване Радою Євангельських Протестантських Церков України.
Ми закликаємо Вас прийти на ці два молитовних зібрання та взяти в них активну участь. За можливістю і бажанням Ви можете перенести богослужіння Ваших церков прямо на Майдан або хоча б направити молитовні групи та прийти особисто. Програма молитов включатиме виступи церковних хорів та відомих християнських виконавців.
Якщо Ви мешкаєте не в Києві, то ми закликаємо Вас провести подібні заходи на площах Ваших міст і населених пунктів.
Посилені молитви триватиме до тих пір, поки ми не побачимо явну відповідь з Неба. Тому ми триматиме Вас в курсі усіх заходів, які будуть плануватися після 16 березня.
Благословень Вам Божих та до зустрічі на Молитовному Майдані!
З повагою та любов"ю Божою,
Виконавчий секретар УМР Сергій Убогов


Коментарі

Популярні дописи з цього блогу

МОЛИТВА – ВІРУЮ, як основа християнського світогляду

Ефективна правова допомога

МОЛИТВА – ВІРУЮ, як основа християнського світогляду
Вірую в Єдиного Бога Отця, Вседержителя, Творця неба і землі, всього видимого і невидимого. І в Єдиного Господа Ісуса Христа, Сина Божого, Єдинородного, що від Отця народився перше всіх віків, Світло від Світла, Бога істинного від Бога істинного, рожденного, несотворенного, єдиносущного з Отцем, що через Нього все сталося. Він для нас, людей, і ради нашого спасіння зійшов з небес, і воплотився від Духа Святого і Марії Діви, і став чоловіком. І розп'ятий був за нас при Понтії Пилаті, і страждав, і був похований. І воскрес на третій день, як було написано. І возніся на небо, і сидить праворуч Отця.

І знову прийде у славі судити живих і мертвих, і Царству Його не буде кінця.  І в Духа Святого, Господа Животворчого, що від Отця походить, що Йому з Отцем і Сином однакове поклоніння і однакова слава, що говорив через пророків. В Єдину, Святу, Соборну і Апостольську Церкву. Визнаю одне хрещення на відпущення грі…

МОЛИТВА ПРО ДОПОМОГУ

МОЛИТВА ПРО ДОПОМОГУ
Господи, я знаю, що Ти єдиний мій Помічник у тій складній ситуації, яку я переживаю (розкажіть її і попросіть те вирішення, яке б Ви хотіли). Я віддаюсь в Твої руки і прошу, щоб Ти простив всі мої гріхи та позбавив мене від всякого прокляття. Я прошу, щоб Ти був від сьогодні і назавжди моїм Господом та Спасителем. Я знаю, що коли свої очі я зводжу на небеса, то звідти прийде мені допомога, я вірю, що мені допомога від Тебе, бо Ти вчинив небо й землю і для Тебе немає нічого неможливого! Ти не даси захитатись нозі моїй, не здрімає мій Сторож: оце не дрімає й не спить мій Сторож! Господь то мій Сторож, Господь моя тінь при правиці моїй; Удень сонце не вдарить мене, ані місяць вночі! Господь стерегтиме мене від усякого зла, стерегтиме Він душу мою; Господь стерегтиме мій вихід та вхід відтепер аж навіки! І за це я славлю Тебе, мій Бог і надзвичайно дякую,  в ім’я Ісуса Христа, Амінь.
Сергій Гула

ПРО ТЕ, ПРО ЩО НЕЗРУЧНО ГОВОРИТИ – анонізм, маструбація

Ефективна правова допомога
ПРО ТЕ, ПРО ЩО НЕ ЛЮБЛЯТЬ ГОВОРИТИ – анонізм, маструбація
Дійсно - це питання достатньо делікатне і дуже дискусійне. Одні говорять, що маструбація, анонізм гріх, інші - що це нормальна життєва потреба людини. Це непросте питання, особливо для молодих і неодружених людей, а також і для віруючих, оскільки вони на роздоріжжі: "все ж таки, це гріх чи не гріх?...". 
В Біблії достатньо сказано щодо цього питання:  1 - це про Онана (звідки і пішов термін анонізм), який намірино виливав своє насіння на землю, не бажаючи запліднити дружину свого померлого брата, що було гріхом в очах Богом (Буття 38:9-10). 2 - це згадка малакій в 1 посланні до Коринтян 6 глава, 9 вірш, де є опис тих, хто не попаде в Царство Боже, серед них є так звані «малакії».  Малакія - від грецької "м`який", м`якотілий, той, хто легко піддається тиску. В новогрецікій мові Малакія переводиться як анонізм, відповідно - "малакас" переводиться як аноніст. Тобто в Біблії (1 Кори…