Перейти до основного вмісту

ЗРАЗОК ЛИСТА ДО ПРЕЗИДЕНТА ЩОДО "ГЕЙСРАМУ" 2014

ЗРАЗОК ЛИСТА ДО ПРЕЗИДЕНТА ЩОДО "ГЕЙСРАМУ" 2014

Я не знаю, чи хтось пожартував, чи має на меті остаточно дистабілізувати ситуацію в Україні, ініціюючи проведення гейсраму 2014, що планується з 30 червня по 6 липня 2014 року у Києві. 
Коли наші хлопці гинуть, реалізовуючи АТО, а східні регіони налякані гомодиктатурою якраз "на часі" провести цей бал чуми. Очевидно, що цього не можна допустити. Думаю, і в Кличка і в Порошенка стане мудрості як не допустити цього неподобства. А для цього їм варто надіслати листи - зразок нижче.

Сергій Гула


Президенту України Порошенку П.О.
Київському міському голові Кличку В.В.

Шановний Петре Олексійовичу!
Шановний Віталію Володимировичу!

Користуючись нагодою, висловлюємо вам запевнення у глибокій повазі. І просимо вас звернути увагу на обставини і пропозиції, викладені у цьому листі.
Публічно оголошено, що з 30 червня до 6 липня у Києві відбуватиметься тижнева акція, організована гомосексуалістами і лезбійками. Вони це назвали «КиївПрайд2014». Серед намірів – організувати і провести тематичні лекції, кінопокази, концерти, вечірки і гомоходу.
Нахабство цих намірів вражає.
В умовах війни і громадянського конфлікту, під час загибелі сотень українських воїнів і мирних громадян, ці люди влаштовують показове і демонстративне «свято розпусти». По-перше, це аморально. По-друге, це політична провокація. Адже всім відомо, що громадяни України категорично не сприймають той спосіб життя, який нав’язують суспільству представники ЛГБТ-тусівки. При цьому таке несприйняття гомоідеології демонструють однаково потужно жителі всіх регіонів країни. І зібрані понад сто тисяч підписів за законодавчу заборону пропаганди гомосексуалізму – тому яскраве підтвердження.
Поза всяким сумнівом – проведення різних акцій гомосексуалістів у Києві призведе до потужного соціального вибуху в усіх областях України.
На Донбасі це спровокує ще більшу агресію простого населення проти столичної і державної влади, яка й без того часто сприймається носієм «аморальних європейських цінностей».
Своєю чергою у західних надзвичайно релігійних областях це спровокує справжній народний гнів: вони не для цього словом і ділом підтримували події київського Майдану, супроводжуючи їх постійними молитвами і християнськими релігійними обрядами.
Достеменно відомо: ідеологи так званого «КиївПрайду2014» тепер назавжди увійдуть в історію України як аморальні провокатори, ненависники спокою і здорового глузду. Проте навіщо й вам – президенту і столичному голові – увійти в таку ж історію разом з ними?!

Враховуючи зазначене вище просимо:
1. Публічно засудити плани і дії організаторів будь яких акцій на підтримку ідей гомосексуалізму.
2. Не допустити проведення в Україні так званого «КиївПрайду2014» та інших подібних заходів.

Петре Олексійовичу і Віталію Володимировичу, просимо у найкоротший термін повідомити авторів цього звернення про вашу позицію і рішення у контексті викладеного! Українське суспільство рішуче підтримає ваші зусилля на захист традиційних християнських цінностей. Якщо ж ні – громадянська категорична реакція також не забариться!


З повагою, П.І.П.


Коментарі

Популярні дописи з цього блогу

МОЛИТВА – ВІРУЮ, як основа християнського світогляду

Ефективна правова допомога

МОЛИТВА – ВІРУЮ, як основа християнського світогляду
Вірую в Єдиного Бога Отця, Вседержителя, Творця неба і землі, всього видимого і невидимого. І в Єдиного Господа Ісуса Христа, Сина Божого, Єдинородного, що від Отця народився перше всіх віків, Світло від Світла, Бога істинного від Бога істинного, рожденного, несотворенного, єдиносущного з Отцем, що через Нього все сталося. Він для нас, людей, і ради нашого спасіння зійшов з небес, і воплотився від Духа Святого і Марії Діви, і став чоловіком. І розп'ятий був за нас при Понтії Пилаті, і страждав, і був похований. І воскрес на третій день, як було написано. І возніся на небо, і сидить праворуч Отця.

І знову прийде у славі судити живих і мертвих, і Царству Його не буде кінця.  І в Духа Святого, Господа Животворчого, що від Отця походить, що Йому з Отцем і Сином однакове поклоніння і однакова слава, що говорив через пророків. В Єдину, Святу, Соборну і Апостольську Церкву. Визнаю одне хрещення на відпущення грі…

МОЛИТВА ПРО ДОПОМОГУ

МОЛИТВА ПРО ДОПОМОГУ
Господи, я знаю, що Ти єдиний мій Помічник у тій складній ситуації, яку я переживаю (розкажіть її і попросіть те вирішення, яке б Ви хотіли). Я віддаюсь в Твої руки і прошу, щоб Ти простив всі мої гріхи та позбавив мене від всякого прокляття. Я прошу, щоб Ти був від сьогодні і назавжди моїм Господом та Спасителем. Я знаю, що коли свої очі я зводжу на небеса, то звідти прийде мені допомога, я вірю, що мені допомога від Тебе, бо Ти вчинив небо й землю і для Тебе немає нічого неможливого! Ти не даси захитатись нозі моїй, не здрімає мій Сторож: оце не дрімає й не спить мій Сторож! Господь то мій Сторож, Господь моя тінь при правиці моїй; Удень сонце не вдарить мене, ані місяць вночі! Господь стерегтиме мене від усякого зла, стерегтиме Він душу мою; Господь стерегтиме мій вихід та вхід відтепер аж навіки! І за це я славлю Тебе, мій Бог і надзвичайно дякую,  в ім’я Ісуса Христа, Амінь.
Сергій Гула

ПРО ТЕ, ПРО ЩО НЕЗРУЧНО ГОВОРИТИ – анонізм, маструбація

Ефективна правова допомога
ПРО ТЕ, ПРО ЩО НЕ ЛЮБЛЯТЬ ГОВОРИТИ – анонізм, маструбація
Дійсно - це питання достатньо делікатне і дуже дискусійне. Одні говорять, що маструбація, анонізм гріх, інші - що це нормальна життєва потреба людини. Це непросте питання, особливо для молодих і неодружених людей, а також і для віруючих, оскільки вони на роздоріжжі: "все ж таки, це гріх чи не гріх?...". 
В Біблії достатньо сказано щодо цього питання:  1 - це про Онана (звідки і пішов термін анонізм), який намірино виливав своє насіння на землю, не бажаючи запліднити дружину свого померлого брата, що було гріхом в очах Богом (Буття 38:9-10). 2 - це згадка малакій в 1 посланні до Коринтян 6 глава, 9 вірш, де є опис тих, хто не попаде в Царство Боже, серед них є так звані «малакії».  Малакія - від грецької "м`який", м`якотілий, той, хто легко піддається тиску. В новогрецікій мові Малакія переводиться як анонізм, відповідно - "малакас" переводиться як аноніст. Тобто в Біблії (1 Кори…