Перейти до основного вмісту

НАЦІОНАЛЬНИЙ ПІСТ І МОЛИТВА ЗА МИР В УКРАЇНІ 31 СЕРПНЯ – 2 ВЕРЕСНЯ


В усі часи в скрутних обставинах, коли в народ приходила біда, і коли люди змирялися і починали молитися до Творця неба і землі, то Господь проявляв милість і відповідав на молитви. В історії ми бачили це в після воєнній Німеччині, під час громадянської війни в Сполучених Штатах Америки і, звичайно, неодноразово в історії народу Ізраїлю. І в багатьох інших країнах Бог ставав на порятунок людей.
Нажаль, сьогодні біда прийшла в Україну. І сьогодні, напевно, як ніколи за всі роки незалежності, ми потребуємо Божого втручання в складну ситуацію в нашій рідній країні. Це час посту і молитви!
Між небом та землею лунає заклик стати у виломі за нашу землю «І шукав Я між ними чоловіка, що поставив би загороду, і став би в виломі перед Моїм обличчям за цей Край, щоб Я не знищив його, та Я не знайшов!» (Єзекіїль 22:30).
Тому ми закликаємо оголосити піст і молитву по всіх церквах, серед усіх віруючих з 31 серпня по 2 вересня 2014 року. За основу для молитви є пропозиція взяти біблійний текст з другої книги Хронік 7:13-15
«Якщо Я замкну небеса, і не буде дощу, і якщо накажу сарані поїсти землю, і якщо нашлю моровицю на народ Мій,
1)    і впокоряться люди Мої, що над ними кличеться Ім'я Моє,
покаяння перед Богом за гріхи нашого народу
за покаяння та навернення до Бога кожної людини в Україні
2) і помоляться, і будуть шукати Ім'я Мого,
за мир і припинення бойових дій, кровопролиття на території України
за руйнування злих планів на рахунок нашої країни
за Божу охорону українських вояків
за втіху від Господа родичів загиблих
3) і повернуть зо злих своїх доріг,
за відродження України на християнських цінностях
за зцілення нашої країни від усякого беззаконня
принести особисто плід покаяння
зробити добру справу для країни, суспільства
то Я вислухаю з небес, і прощу їхній гріх, та й вилікую їхній Край! Тепер очі Мої будуть відкриті, а уші Мої наставлені на слухання молитви цього місця».
Дуже просимо найближчої неділі на богослужіннях розпочати цей триденний молитовний піст!
Цю молитовну ініціативу вже підтримано головуючим в РЄПЦУ єпископом Анатолієм Гаврилюком, головуючим в УМР єпископом Валерієм Решетінським, багатьма церквами та християнськими громадськими організаціями.
    З повагою,
Секретаріат Української Міжцерковної Ради

Коментарі

Популярні дописи з цього блогу

МОЛИТВА – ВІРУЮ, як основа християнського світогляду

Ефективна правова допомога

МОЛИТВА – ВІРУЮ, як основа християнського світогляду
Вірую в Єдиного Бога Отця, Вседержителя, Творця неба і землі, всього видимого і невидимого. І в Єдиного Господа Ісуса Христа, Сина Божого, Єдинородного, що від Отця народився перше всіх віків, Світло від Світла, Бога істинного від Бога істинного, рожденного, несотворенного, єдиносущного з Отцем, що через Нього все сталося. Він для нас, людей, і ради нашого спасіння зійшов з небес, і воплотився від Духа Святого і Марії Діви, і став чоловіком. І розп'ятий був за нас при Понтії Пилаті, і страждав, і був похований. І воскрес на третій день, як було написано. І возніся на небо, і сидить праворуч Отця.

І знову прийде у славі судити живих і мертвих, і Царству Його не буде кінця.  І в Духа Святого, Господа Животворчого, що від Отця походить, що Йому з Отцем і Сином однакове поклоніння і однакова слава, що говорив через пророків. В Єдину, Святу, Соборну і Апостольську Церкву. Визнаю одне хрещення на відпущення грі…

МОЛИТВА ПРО ДОПОМОГУ

МОЛИТВА ПРО ДОПОМОГУ
Господи, я знаю, що Ти єдиний мій Помічник у тій складній ситуації, яку я переживаю (розкажіть її і попросіть те вирішення, яке б Ви хотіли). Я віддаюсь в Твої руки і прошу, щоб Ти простив всі мої гріхи та позбавив мене від всякого прокляття. Я прошу, щоб Ти був від сьогодні і назавжди моїм Господом та Спасителем. Я знаю, що коли свої очі я зводжу на небеса, то звідти прийде мені допомога, я вірю, що мені допомога від Тебе, бо Ти вчинив небо й землю і для Тебе немає нічого неможливого! Ти не даси захитатись нозі моїй, не здрімає мій Сторож: оце не дрімає й не спить мій Сторож! Господь то мій Сторож, Господь моя тінь при правиці моїй; Удень сонце не вдарить мене, ані місяць вночі! Господь стерегтиме мене від усякого зла, стерегтиме Він душу мою; Господь стерегтиме мій вихід та вхід відтепер аж навіки! І за це я славлю Тебе, мій Бог і надзвичайно дякую,  в ім’я Ісуса Христа, Амінь.
Сергій Гула

ПРО ТЕ, ПРО ЩО НЕЗРУЧНО ГОВОРИТИ – анонізм, маструбація

Ефективна правова допомога
ПРО ТЕ, ПРО ЩО НЕ ЛЮБЛЯТЬ ГОВОРИТИ – анонізм, маструбація
Дійсно - це питання достатньо делікатне і дуже дискусійне. Одні говорять, що маструбація, анонізм гріх, інші - що це нормальна життєва потреба людини. Це непросте питання, особливо для молодих і неодружених людей, а також і для віруючих, оскільки вони на роздоріжжі: "все ж таки, це гріх чи не гріх?...". 
В Біблії достатньо сказано щодо цього питання:  1 - це про Онана (звідки і пішов термін анонізм), який намірино виливав своє насіння на землю, не бажаючи запліднити дружину свого померлого брата, що було гріхом в очах Богом (Буття 38:9-10). 2 - це згадка малакій в 1 посланні до Коринтян 6 глава, 9 вірш, де є опис тих, хто не попаде в Царство Боже, серед них є так звані «малакії».  Малакія - від грецької "м`який", м`якотілий, той, хто легко піддається тиску. В новогрецікій мові Малакія переводиться як анонізм, відповідно - "малакас" переводиться як аноніст. Тобто в Біблії (1 Кори…