Перейти до основного вмісту

Два головних орієнтири життя

Що є головною ціллю нашого життя?

На основі чого ми можемо судити, що наше життя є достатньо успішним?

Хороша робота? Висока зарплата? Положення в суспільстві? Наявність хорошого будинку, машини?

Очевидно, що це є добром, якщо правильно до нього ставитися, але очевидно це не може бути основою, головним орієнтиром нашого життя!

«Учителю, яка заповідь найбільша?». Запитав Ісуса один із книжників. «Любитемеш Господа Бога свого всім серцем своїм, і всією своєю душею, і всією своєю думкою! Це – перша і найбільша заповідь. Друга – подібна до неї: Любитемеш свого ближнього, як самого себе» відповів Ісус.

Це основа нашого життя – головні його напрямки.

Звичайно, що сьогоднішній світ навіть не хоче знати про ці заповіді, зорієнтувавшись тільки на собі – і в цьому є глибоко нещасний. Хоча постійно гоняться за щастям, а без любові до Бога і до ближніх своїх, тих, хто найближче оточує, щастя не досягнути!

Любити Бога – здається щось неймовірним. Але це можливо, бо сам Господь хоче цього і непросто хоче, а заповідає це робити! І в цій заповіді не тільки мається емоційна любов – всією душею, але найголовніше всім своїм серцем та розумом. Що означає, що Бог є і має бути найголовнішим у житті і в кожному його аспекті. Коли ми свідомо Божі заповіді і принципи святимо та ставимо на перше місце і керуємося ними кожного разу. Коли ми завжди думаємо про Господа, славимо Його в наших думках і очікуємо Його ведення та слів.

Любов до Бога означає, що Він є все і у всьому в нашому житті – і це ми так зробили, а не само собою сталося!

Щоб так любити, потрібно прийняти рішення, що зробимо Бога центром нашого життя – і практикувати це, пізнаючи його і в молитві, і в Біблії, і в щоденних випадках життя.

Любов до ближнього – це також свідомий вибір, щоб ставитися до оточуючих так, як би ми хотіли, щоб до нас ставилися, а саме:

Бути привітним;
Бути усміхненим;
Говорити добрі слова;
Надати допомогу у разі потреби;
Стримувати свої негативні емоції та не виливати його на ближнього;
Розрадити та помолитися у важкій ситуації.

Це практика і одразу в ній не набудеш успіху, але напрямок до цих двох надзвичайно важливих орієнтирів життя має обов’язково бути, якщо хочемо прожити хороше та щасливе життя з Богом та рідними!

Сергій Гула

Коментарі

 1. Your Affiliate Profit Machine is waiting -

  Plus, making money online using it is as easy as 1-2-3!

  Here is how it works...

  STEP 1. Choose affiliate products the system will promote
  STEP 2. Add PUSH BUTTON TRAFFIC (it LITERALLY takes 2 minutes)
  STEP 3. See how the system explode your list and sell your affiliate products for you!

  Are you ready to make money ONLINE???

  Click here to make money with the system

  ВідповістиВидалити

Дописати коментар

Популярні дописи з цього блогу

МОЛИТВА – ВІРУЮ, як основа християнського світогляду

МОЛИТВА – ВІРУЮ, як основа християнського світогляду
Вірую в Єдиного Бога Отця, Вседержителя, Творця неба і землі, всього видимого і невидимого. І в Єдиного Господа Ісуса Христа, Сина Божого, Єдинородного, що від Отця народився перше всіх віків, Світло від Світла, Бога істинного від Бога істинного, рожденного, несотворенного, єдиносущного з Отцем, що через Нього все сталося. Він для нас, людей, і ради нашого спасіння зійшов з небес, і воплотився від Духа Святого і Марії Діви, і став чоловіком. І розп'ятий був за нас при Понтії Пилаті, і страждав, і був похований. І воскрес на третій день, як було написано. І возніся на небо, і сидить праворуч Отця.

І знову прийде у славі судити живих і мертвих, і Царству Його не буде кінця.  І в Духа Святого, Господа Животворчого, що від Отця походить, що Йому з Отцем і Сином однакове поклоніння і однакова слава, що говорив через пророків. В Єдину, Святу, Соборну і Апостольську Церкву. Визнаю одне хрещення на відпущення гріхів. Чекаю воскресіння мер…

МОЛИТВА ПРО ДОПОМОГУ

МОЛИТВА ПРО ДОПОМОГУ
Господи, я знаю, що Ти єдиний мій Помічник у тій складній ситуації, яку я переживаю (розкажіть її і попросіть те вирішення, яке б Ви хотіли). Я віддаюсь в Твої руки і прошу, щоб Ти простив всі мої гріхи та позбавив мене від всякого прокляття. Я прошу, щоб Ти був від сьогодні і назавжди моїм Господом та Спасителем. Я знаю, що коли свої очі я зводжу на небеса, то звідти прийде мені допомога, я вірю, що мені допомога від Тебе, бо Ти вчинив небо й землю і для Тебе немає нічого неможливого! Ти не даси захитатись нозі моїй, не здрімає мій Сторож: оце не дрімає й не спить мій Сторож! Господь то мій Сторож, Господь моя тінь при правиці моїй; Удень сонце не вдарить мене, ані місяць вночі! Господь стерегтиме мене від усякого зла, стерегтиме Він душу мою; Господь стерегтиме мій вихід та вхід відтепер аж навіки! І за це я славлю Тебе, мій Бог і надзвичайно дякую,  в ім’я Ісуса Христа, Амінь.
Сергій Гула

ПРО ТЕ, ПРО ЩО НЕЗРУЧНО ГОВОРИТИ – анонізм, маструбація

Ефективна правова допомога
ПРО ТЕ, ПРО ЩО НЕ ЛЮБЛЯТЬ ГОВОРИТИ – анонізм, маструбація
Дійсно - це питання достатньо делікатне і дуже дискусійне. Одні говорять, що маструбація, анонізм гріх, інші - що це нормальна життєва потреба людини. Це непросте питання, особливо для молодих і неодружених людей, а також і для віруючих, оскільки вони на роздоріжжі: "все ж таки, це гріх чи не гріх?...". 
В Біблії достатньо сказано щодо цього питання:  1 - це про Онана (звідки і пішов термін анонізм), який намірино виливав своє насіння на землю, не бажаючи запліднити дружину свого померлого брата, що було гріхом в очах Богом (Буття 38:9-10). 2 - це згадка малакій в 1 посланні до Коринтян 6 глава, 9 вірш, де є опис тих, хто не попаде в Царство Боже, серед них є так звані «малакії».  Малакія - від грецької "м`який", м`якотілий, той, хто легко піддається тиску. В новогрецікій мові Малакія переводиться як анонізм, відповідно - "малакас" переводиться як аноніст. Тобто в Біблії (1 Кори…