Перейти до основного вмісту

ЦЕ НЕЙМОВІРНО…


Я знав, що в Біблії багато йдеться про те, наскільки важливо постійно шукати Бога та мати близькі відносини із Ним. Але я не очікував, що акцент настільки високий, зробивши просту вибірку з Біблії щодо цього унікального мистецтва «шукання Господа». Отже, ділюся результатами своєї праці:

Пошукуйте Господа й силу Його, лице Його завжди шукайте!
(1Хр.16:11)

І був голод за днів Давида три роки, рік за роком. І шукав Давид Господнього лиця...
(2Сам.21:1)

І на Тебе надіятись будуть усі, що Ім'я Твоє знають, бо не кинув Ти, Господи, тих, хто шукає Тебе!
(Пс.9:11)

Господь дивиться з неба на людських синів, щоб побачити, чи є там розумний, що Бога шукає.
(Пс.13:2)

Будуть їсти покірні і ситими стануть, хвалитимуть Господа ті, хто шукає Його, буде жить серце ваше навіки!
(Пс.21:27)

Нехай носить він благословення від Господа, а праведність від Бога спасіння свого! Таке покоління усіх, хто шукає Його, хто прагне обличчя Твого, Боже Яковів! Села.
 (Пс.23:5-6)

За Тебе промовило серце моє: Шукайте Мого лиця! тому, Господи, буду шукати обличчя Твого
(Пс.26:8)

Шукав я був Господа, і Він озвався до мене, і від усіх небезпек мене визволив.
(Пс.33:5)
А ті, хто пошукує Господа, недостатку не чують в усьому добрі. (Пс.33:11)

Нехай тішаться та веселяться Тобою всі ті, хто шукає Тебе (Пс.39:17)

Пошукуйте Господа й силу Його, лице Його завжди шукайте!
(Пс.104:4)

Блаженні, хто держить свідоцтва Його, хто шукає Його всім серцем,
(Пс.118:2)

За Тобою душа моя тужить вночі, також дух мій в мені спозаранку шукає Тебе!
(Iс.26:9)

Шукайте Господа, доки можна знайти Його, кличте Його, як Він близько!
(Iс.55:6)

Господь добрий для тих, хто надію на Нього кладе, для душі, що шукає Його!
(Плач.3:25)

І руку Свою простягну Я на Юду і на всіх мешканців Єрусалиму, і вигублю з місця оцього останок Ваала, імення жерців зо священиками, і тих, хто вклоняється на дахах світилам небесним, і тих, хто вклоняється, хто присягає Господом, і хто присягає царем своїм, і тих, хто відступає від Господа, і хто не шукає Господа, і не звертається до Нього.
(Соф.1:4-7)

Шукайте Господа, всі покірні землі, хто виконує право Його!
(Соф.2:3)

Як написано: Нема праведного ані одного, нема, хто розумів би; немає, хто Бога шукав би, усі повідступали, разом стали непотрібні, нема доброчинця, нема ні одного!
(Рим.3:10-12)

Отож, коли ви воскресли з Христом, то шукайте того, що вгорі, де сидить Христос по Божій правиці.
(Кол.3:1)

І це ще не все…, десятки місць писань тільки про одне – шукайте Господа – і буде Вам благо! Хіба це завдання не має стати головною справою нашого життя на яке варто і необхідно витрачати хоча б 2 години в день?! Відповідь за кожним із нас.


Сергій Гула

Коментарі

Популярні дописи з цього блогу

МОЛИТВА – ВІРУЮ, як основа християнського світогляду

Ефективна правова допомога

МОЛИТВА – ВІРУЮ, як основа християнського світогляду
Вірую в Єдиного Бога Отця, Вседержителя, Творця неба і землі, всього видимого і невидимого. І в Єдиного Господа Ісуса Христа, Сина Божого, Єдинородного, що від Отця народився перше всіх віків, Світло від Світла, Бога істинного від Бога істинного, рожденного, несотворенного, єдиносущного з Отцем, що через Нього все сталося. Він для нас, людей, і ради нашого спасіння зійшов з небес, і воплотився від Духа Святого і Марії Діви, і став чоловіком. І розп'ятий був за нас при Понтії Пилаті, і страждав, і був похований. І воскрес на третій день, як було написано. І возніся на небо, і сидить праворуч Отця.

І знову прийде у славі судити живих і мертвих, і Царству Його не буде кінця.  І в Духа Святого, Господа Животворчого, що від Отця походить, що Йому з Отцем і Сином однакове поклоніння і однакова слава, що говорив через пророків. В Єдину, Святу, Соборну і Апостольську Церкву. Визнаю одне хрещення на відпущення грі…

МОЛИТВА ПРО ДОПОМОГУ

МОЛИТВА ПРО ДОПОМОГУ
Господи, я знаю, що Ти єдиний мій Помічник у тій складній ситуації, яку я переживаю (розкажіть її і попросіть те вирішення, яке б Ви хотіли). Я віддаюсь в Твої руки і прошу, щоб Ти простив всі мої гріхи та позбавив мене від всякого прокляття. Я прошу, щоб Ти був від сьогодні і назавжди моїм Господом та Спасителем. Я знаю, що коли свої очі я зводжу на небеса, то звідти прийде мені допомога, я вірю, що мені допомога від Тебе, бо Ти вчинив небо й землю і для Тебе немає нічого неможливого! Ти не даси захитатись нозі моїй, не здрімає мій Сторож: оце не дрімає й не спить мій Сторож! Господь то мій Сторож, Господь моя тінь при правиці моїй; Удень сонце не вдарить мене, ані місяць вночі! Господь стерегтиме мене від усякого зла, стерегтиме Він душу мою; Господь стерегтиме мій вихід та вхід відтепер аж навіки! І за це я славлю Тебе, мій Бог і надзвичайно дякую,  в ім’я Ісуса Христа, Амінь.
Сергій Гула

ПРО ТЕ, ПРО ЩО НЕЗРУЧНО ГОВОРИТИ – анонізм, маструбація

Ефективна правова допомога
ПРО ТЕ, ПРО ЩО НЕ ЛЮБЛЯТЬ ГОВОРИТИ – анонізм, маструбація
Дійсно - це питання достатньо делікатне і дуже дискусійне. Одні говорять, що маструбація, анонізм гріх, інші - що це нормальна життєва потреба людини. Це непросте питання, особливо для молодих і неодружених людей, а також і для віруючих, оскільки вони на роздоріжжі: "все ж таки, це гріх чи не гріх?...". 
В Біблії достатньо сказано щодо цього питання:  1 - це про Онана (звідки і пішов термін анонізм), який намірино виливав своє насіння на землю, не бажаючи запліднити дружину свого померлого брата, що було гріхом в очах Богом (Буття 38:9-10). 2 - це згадка малакій в 1 посланні до Коринтян 6 глава, 9 вірш, де є опис тих, хто не попаде в Царство Боже, серед них є так звані «малакії».  Малакія - від грецької "м`який", м`якотілий, той, хто легко піддається тиску. В новогрецікій мові Малакія переводиться як анонізм, відповідно - "малакас" переводиться як аноніст. Тобто в Біблії (1 Кори…