Перейти до основного вмісту

МОЛИТВА ПРО ДОПОМОГУ


МОЛИТВА ПРО ДОПОМОГУ

Господи, я знаю, що Ти єдиний мій Помічник у тій складній ситуації, яку я переживаю (розкажіть її і попросіть те вирішення, яке б Ви хотіли). Я віддаюсь в Твої руки і прошу, щоб Ти простив всі мої гріхи та позбавив мене від всякого прокляття.
Я прошу, щоб Ти був від сьогодні і назавжди моїм Господом та Спасителем. Я знаю, що коли свої очі я зводжу на небеса, то звідти прийде мені допомога, я вірю, що мені допомога від Тебе, бо Ти вчинив небо й землю і для Тебе немає нічого неможливого!
Ти не даси захитатись нозі моїй, не здрімає мій Сторож: оце не дрімає й не спить мій Сторож!
Господь то мій Сторож, Господь моя тінь при правиці моїй;
Удень сонце не вдарить мене, ані місяць вночі!
Господь стерегтиме мене від усякого зла, стерегтиме Він душу мою;
Господь стерегтиме мій вихід та вхід відтепер аж навіки!
І за це я славлю Тебе, мій Бог і надзвичайно дякую,  в ім’я Ісуса Христа,
Амінь.


Коментарі

 1. Чудова помічна молитва, дає відчути близькість нашої душі до Господа і відновлює життєві сили!

  ВідповістиВидалити
 2. Давайте помолимося за себе і за тих,хто в важкій борговій ямі і просто в складній життєвій ситуації усі разом до святого Спиридона про допомогу,можна просто своїми словами,завтра 06.03.2018 в 23.00.Усім хто завітає на цей сайт просьба долучитися.МОЛИТВА має велику Силу.

  ВідповістиВидалити
 3. Я вірю що Господь Мені До поможе Слава Ісусові Христові і дякую тобі Господи за все що я маю

  ВідповістиВидалити
 4. Я прошу про молитву здоров'я мого синочка якому 8 місяців. Хай Бог оберігає вас і ваших близьких від усього злого.

  ВідповістиВидалити
 5. Господи, прости,спаси і допоможи! Нехай, завжди і всюди буде воля Твоя! Амінь.

  ВідповістиВидалити
 6. Щоб Андрій перестав пиття вже не можу так жити в мене діти дивляться а я мучусь

  ВідповістиВидалити
 7. Слава Ісусу Христу! Прошу помолитись за примирення Світлани і Станіслава Щоб вони любились і були разом

  ВідповістиВидалити
 8. Я прошу Господи допоможи людям і мені нехай буде воля Твоя.

  ВідповістиВидалити
 9. Господи,спаси мого сина від алкогольної залежності,даруй йому радість життя, а родині спокій

  ВідповістиВидалити
 10. Я прошу Господи мені у моїй слабості прошу тебе зроби так щоб завтра зранку я була здорова

  ВідповістиВидалити
 11. Господи,я вірю в Твою милість і силу. Вкотре благаю Тебе,глянь на мою сім'ю,і на мене ласкаво. Допоможи вибратись з боргової ями,розрахуватись з кредитами. Не погорди моїм проханням. Каюсь у всіх своїх гріхах і прошу прощення. Молю Тебе,допоможи. Нехай слава Твоя перебуває у віках! Амінь.

  ВідповістиВидалити
 12. Господи Боже зроби так щоб завтра зранку я проснулась здорова.амінь.

  ВідповістиВидалити
 13. Господи Боже, прошу Тебе, даруй примирення рабам Твоїм Денису і Світлані, прости їм усі гріхи і направ на шлях праведний. Амінь.

  ВідповістиВидалити
 14. Я вірю що Господь Мені До поможе Слава Ісусові Христові і дякую тобі Господи за все що я маю ...

  ВідповістиВидалити
 15. Господи,я вірю в Твою милість і силу. Вкотре благаю Тебе,глянь на мою сім'ю,і на мене ласкаво. Допоможи мені вибратись з боргової ями,розрахуватись з кредитами. Не погорди моїм проханням. Каюсь у всіх своїх гріхах і прошу прощення. Молю Тебе,допоможи. Нехай слава Твоя перебуває у віках! Амінь.

  ВідповістиВидалити

Дописати коментар

Популярні дописи з цього блогу

МОЛИТВА – ВІРУЮ, як основа християнського світогляду

МОЛИТВА – ВІРУЮ, як основа християнського світогляду
Вірую в Єдиного Бога Отця, Вседержителя, Творця неба і землі, всього видимого і невидимого. І в Єдиного Господа Ісуса Христа, Сина Божого, Єдинородного, що від Отця народився перше всіх віків, Світло від Світла, Бога істинного від Бога істинного, рожденного, несотворенного, єдиносущного з Отцем, що через Нього все сталося. Він для нас, людей, і ради нашого спасіння зійшов з небес, і воплотився від Духа Святого і Марії Діви, і став чоловіком. І розп'ятий був за нас при Понтії Пилаті, і страждав, і був похований. І воскрес на третій день, як було написано. І возніся на небо, і сидить праворуч Отця.

І знову прийде у славі судити живих і мертвих, і Царству Його не буде кінця.  І в Духа Святого, Господа Животворчого, що від Отця походить, що Йому з Отцем і Сином однакове поклоніння і однакова слава, що говорив через пророків. В Єдину, Святу, Соборну і Апостольську Церкву. Визнаю одне хрещення на відпущення гріхів. Чекаю воскресіння мер…

ПРО ТЕ, ПРО ЩО НЕЗРУЧНО ГОВОРИТИ – анонізм, маструбація

Ефективна правова допомога
ПРО ТЕ, ПРО ЩО НЕ ЛЮБЛЯТЬ ГОВОРИТИ – анонізм, маструбація
Дійсно - це питання достатньо делікатне і дуже дискусійне. Одні говорять, що маструбація, анонізм гріх, інші - що це нормальна життєва потреба людини. Це непросте питання, особливо для молодих і неодружених людей, а також і для віруючих, оскільки вони на роздоріжжі: "все ж таки, це гріх чи не гріх?...". 
В Біблії достатньо сказано щодо цього питання:  1 - це про Онана (звідки і пішов термін анонізм), який намірино виливав своє насіння на землю, не бажаючи запліднити дружину свого померлого брата, що було гріхом в очах Богом (Буття 38:9-10). 2 - це згадка малакій в 1 посланні до Коринтян 6 глава, 9 вірш, де є опис тих, хто не попаде в Царство Боже, серед них є так звані «малакії».  Малакія - від грецької "м`який", м`якотілий, той, хто легко піддається тиску. В новогрецікій мові Малакія переводиться як анонізм, відповідно - "малакас" переводиться як аноніст. Тобто в Біблії (1 Кори…