Перейти до основного вмісту

Я все зважила, і я готова йти до в'язниці

Американська чиновниця може стати першою християнкою в США, посадженою у в'язницю через відмову реєструвати одностатеві шлюби. Зараз вона відправлена ​​під варту.
Кім Девіс - окружний посадовець округу Роуен штату Кентуккі, в її обов'язки входить видавати свідоцтва про укладення шлюбу. Девіс відмовляється це робити для гоміків, тому що це суперечить її релігійним переконанням - вона християнка.
«Я все зважила, і я готова йти до в'язниці, - говорить вона, - Справа не в геях або лесбиянках. Справа в тому, що потрібно дотримуватися закон Божий. Легко говорити про свою віру, а ви спробуйте робити так, як віра наказує робити. Я дуже тверда у своїй вірі. Я не залишаю совість і душу в автомобілі, перш ніж почати роботу. І не роблю вигляд, що я не така, яка є».
Девіс була обрана на цю посаду в листопаді минулого року. І так як її не призначили на цю посаду, а обрали, місцева влада звільнити її не можуть. Девіс ж відразу після того, як були легалізовані одностатеві шлюби, вирішила для себе, що не поставить свій підпис на свідоцтві про шлюб між людьми однієї статі.
«У мене якийсь вибір: або стояти на своєму, або піти у відставку. Якщо я піду, то зраджу слово Боже», - говорить Кім.
Після того, як Девіс відмовилася реєструвати одностатеві шлюби, її чоловікові погрожували тим, що спалять їх будинок вночі, що його поб'ють, а її будуть гвалтувати на очах у пов'язаної чоловіка. Самою Девіс також погрожували вбивством.
Федеральний суд постановив, що Девіс зобов'язана видавати ліцензії на одностатеві шлюби. Апеляційний суд залишив це рішення в силі, Верховний Суд зволів взагалі в цю справу не втручатися.
Незалежно від того, яким буде рішення суду, Кім заявляє, що не піде проти своїх релігійних переконань - і не подасть у відставку.
«Мені не потрібна слава, я не хочу бути таким собі символом страждань за віру. Просто так вийшло, що Господь вибрав мене бути в цей час у цьому місці. Я нічим не відрізняюся від інших християн. Зараз прийшов час для мене відстоювати віру, прийде воно і для інших», - говорить Кім. Адвокати позивачів пропонували суду відпустити Девіс, якщо вона перестане порушувати закон і буде реєструвати одностатеві шлюби. Суддя погодився на такий компроміс, але Девіс від нього відмовилася.
Нагадаємо, 26 червня 2015 Верховний суд США ухвалив, що рівність шлюбу є фундаментальним правом громадянина, і дозволив одностатеві шлюби по всій країні.
Переклад - Анни Барабаш

Оригінальна публікація в «Fox News».

Коментарі

Дописати коментар

Популярні дописи з цього блогу

МОЛИТВА – ВІРУЮ, як основа християнського світогляду

Ефективна правова допомога

МОЛИТВА – ВІРУЮ, як основа християнського світогляду
Вірую в Єдиного Бога Отця, Вседержителя, Творця неба і землі, всього видимого і невидимого. І в Єдиного Господа Ісуса Христа, Сина Божого, Єдинородного, що від Отця народився перше всіх віків, Світло від Світла, Бога істинного від Бога істинного, рожденного, несотворенного, єдиносущного з Отцем, що через Нього все сталося. Він для нас, людей, і ради нашого спасіння зійшов з небес, і воплотився від Духа Святого і Марії Діви, і став чоловіком. І розп'ятий був за нас при Понтії Пилаті, і страждав, і був похований. І воскрес на третій день, як було написано. І возніся на небо, і сидить праворуч Отця.

І знову прийде у славі судити живих і мертвих, і Царству Його не буде кінця.  І в Духа Святого, Господа Животворчого, що від Отця походить, що Йому з Отцем і Сином однакове поклоніння і однакова слава, що говорив через пророків. В Єдину, Святу, Соборну і Апостольську Церкву. Визнаю одне хрещення на відпущення грі…

МОЛИТВА ПРО ДОПОМОГУ

МОЛИТВА ПРО ДОПОМОГУ
Господи, я знаю, що Ти єдиний мій Помічник у тій складній ситуації, яку я переживаю (розкажіть її і попросіть те вирішення, яке б Ви хотіли). Я віддаюсь в Твої руки і прошу, щоб Ти простив всі мої гріхи та позбавив мене від всякого прокляття. Я прошу, щоб Ти був від сьогодні і назавжди моїм Господом та Спасителем. Я знаю, що коли свої очі я зводжу на небеса, то звідти прийде мені допомога, я вірю, що мені допомога від Тебе, бо Ти вчинив небо й землю і для Тебе немає нічого неможливого! Ти не даси захитатись нозі моїй, не здрімає мій Сторож: оце не дрімає й не спить мій Сторож! Господь то мій Сторож, Господь моя тінь при правиці моїй; Удень сонце не вдарить мене, ані місяць вночі! Господь стерегтиме мене від усякого зла, стерегтиме Він душу мою; Господь стерегтиме мій вихід та вхід відтепер аж навіки! І за це я славлю Тебе, мій Бог і надзвичайно дякую,  в ім’я Ісуса Христа, Амінь.
Сергій Гула

ПРО ТЕ, ПРО ЩО НЕЗРУЧНО ГОВОРИТИ – анонізм, маструбація

Ефективна правова допомога
ПРО ТЕ, ПРО ЩО НЕ ЛЮБЛЯТЬ ГОВОРИТИ – анонізм, маструбація
Дійсно - це питання достатньо делікатне і дуже дискусійне. Одні говорять, що маструбація, анонізм гріх, інші - що це нормальна життєва потреба людини. Це непросте питання, особливо для молодих і неодружених людей, а також і для віруючих, оскільки вони на роздоріжжі: "все ж таки, це гріх чи не гріх?...". 
В Біблії достатньо сказано щодо цього питання:  1 - це про Онана (звідки і пішов термін анонізм), який намірино виливав своє насіння на землю, не бажаючи запліднити дружину свого померлого брата, що було гріхом в очах Богом (Буття 38:9-10). 2 - це згадка малакій в 1 посланні до Коринтян 6 глава, 9 вірш, де є опис тих, хто не попаде в Царство Боже, серед них є так звані «малакії».  Малакія - від грецької "м`який", м`якотілий, той, хто легко піддається тиску. В новогрецікій мові Малакія переводиться як анонізм, відповідно - "малакас" переводиться як аноніст. Тобто в Біблії (1 Кори…