Перейти до основного вмісту

Христос не тільки вибрав нас…

Сама думка,про те, що Ісус Христос вибрав нас – окрилює. Невже Бог знає мене? Невже Він хоче, щоб я зробив щось особливе для Нього? Невже я маю важливе місце в Його плані?
Виходить, що так, Ісус нас знав перше народження. Він вже мав для нас план життя і Він очікує, що ми його виконаємо. Ми вибрані не для того, щоб гордитися цим, а щоб відчувати особливу міру відповідальності через Божественне вибрання. Адже, вибрані то не всі… Вибрані ми!

Не ви Мене вибрали, але Я вибрав вас, і вас настановив, щоб ішли ви й приносили плід, і щоб плід ваш зостався, щоб дав вам Отець, чого тільки попросите в Імення Моє.
(Івана 15:16)

Боже вибрання має чітку мету для нас – приносити плід, результат нашого життя. І не просто результат, а виправдання очікування самого Бога. Ми маємо трудитися саме в цьому, де Христос нас бачить.
Але перед тим, як приносити плід, Господь зазначає, що він нас настановив, в інших місцях писаннях сказано, забезпечив, озброїв, дав настанови як краще жити та плодоносити.
Бог ніколи не посилає своїх служителів, попередньо не забезпечивши їх. Господь вже се має для нас.
І наше головне завдання – рухатися, діяти, не стояти на місці, молитися… Ми маємо йти і приносити плід, вживати активні дії по напрямку нашого покликання.
І один із найсуттєвіших акцентів слів Ісуса – це наше прохання до Бога Отця! Прохання за що? Найперше за ту справу, які Він нам доручив. Це те, що радує серце Бога, коли ми починаємо активно виконувати Його справу і дуже просимо Його, щоб Він забезпечив нас ще рясніше, десь сотворив чудо, здійснив свої неймовірні справи.
Як часто ми молимося за наше покликання? А що конкретно ми просимо у Бога? Чи ми тільки молимося про свої буденні нужди: кошти, здоров’я, безпека… За це потрібно молитися! І важливо не забувати про те особливе завдання від Христа, яке Він доручив для нас, яке ми маємо плекати, як маленьку дитину, зрощувючи Його та просячи допомоги та благословіння в нашого Небесного Батька!

Якщо підсумовуючи можемо сформувати розширене тлумачення слів Ісуса, зважаючи на інші переклади:

«Не ви вибрали Мене, а Я вибрав вас сам і дав вам роботу, отже ідіть і плодоносьте. І щоб плід ваш залишився надовго. Просіть в мого Отця в ім’я моє все, щоб виконати цю роботу – і Отець дасть Вам!».

Живімо не тільки буденними справами – живімо особливим Божим покликанням для нас, яке було призначене нам самим Господом. Реалізуймо його найкращим чином, щоб прославився Отець – і від цього будемо щасливі, бо в цьому і є сенс життя!


Сергій Гула

Коментарі

Популярні дописи з цього блогу

МОЛИТВА – ВІРУЮ, як основа християнського світогляду

Ефективна правова допомога

МОЛИТВА – ВІРУЮ, як основа християнського світогляду
Вірую в Єдиного Бога Отця, Вседержителя, Творця неба і землі, всього видимого і невидимого. І в Єдиного Господа Ісуса Христа, Сина Божого, Єдинородного, що від Отця народився перше всіх віків, Світло від Світла, Бога істинного від Бога істинного, рожденного, несотворенного, єдиносущного з Отцем, що через Нього все сталося. Він для нас, людей, і ради нашого спасіння зійшов з небес, і воплотився від Духа Святого і Марії Діви, і став чоловіком. І розп'ятий був за нас при Понтії Пилаті, і страждав, і був похований. І воскрес на третій день, як було написано. І возніся на небо, і сидить праворуч Отця.

І знову прийде у славі судити живих і мертвих, і Царству Його не буде кінця.  І в Духа Святого, Господа Животворчого, що від Отця походить, що Йому з Отцем і Сином однакове поклоніння і однакова слава, що говорив через пророків. В Єдину, Святу, Соборну і Апостольську Церкву. Визнаю одне хрещення на відпущення грі…

МОЛИТВА ПРО ДОПОМОГУ

МОЛИТВА ПРО ДОПОМОГУ
Господи, я знаю, що Ти єдиний мій Помічник у тій складній ситуації, яку я переживаю (розкажіть її і попросіть те вирішення, яке б Ви хотіли). Я віддаюсь в Твої руки і прошу, щоб Ти простив всі мої гріхи та позбавив мене від всякого прокляття. Я прошу, щоб Ти був від сьогодні і назавжди моїм Господом та Спасителем. Я знаю, що коли свої очі я зводжу на небеса, то звідти прийде мені допомога, я вірю, що мені допомога від Тебе, бо Ти вчинив небо й землю і для Тебе немає нічого неможливого! Ти не даси захитатись нозі моїй, не здрімає мій Сторож: оце не дрімає й не спить мій Сторож! Господь то мій Сторож, Господь моя тінь при правиці моїй; Удень сонце не вдарить мене, ані місяць вночі! Господь стерегтиме мене від усякого зла, стерегтиме Він душу мою; Господь стерегтиме мій вихід та вхід відтепер аж навіки! І за це я славлю Тебе, мій Бог і надзвичайно дякую,  в ім’я Ісуса Христа, Амінь.
Сергій Гула

ПРО ТЕ, ПРО ЩО НЕЗРУЧНО ГОВОРИТИ – анонізм, маструбація

Ефективна правова допомога
ПРО ТЕ, ПРО ЩО НЕ ЛЮБЛЯТЬ ГОВОРИТИ – анонізм, маструбація
Дійсно - це питання достатньо делікатне і дуже дискусійне. Одні говорять, що маструбація, анонізм гріх, інші - що це нормальна життєва потреба людини. Це непросте питання, особливо для молодих і неодружених людей, а також і для віруючих, оскільки вони на роздоріжжі: "все ж таки, це гріх чи не гріх?...". 
В Біблії достатньо сказано щодо цього питання:  1 - це про Онана (звідки і пішов термін анонізм), який намірино виливав своє насіння на землю, не бажаючи запліднити дружину свого померлого брата, що було гріхом в очах Богом (Буття 38:9-10). 2 - це згадка малакій в 1 посланні до Коринтян 6 глава, 9 вірш, де є опис тих, хто не попаде в Царство Боже, серед них є так звані «малакії».  Малакія - від грецької "м`який", м`якотілий, той, хто легко піддається тиску. В новогрецікій мові Малакія переводиться як анонізм, відповідно - "малакас" переводиться як аноніст. Тобто в Біблії (1 Кори…