Перейти до основного вмісту

ЧОМУ ПЕРЕМОГЛА БОРОДАТА КОНЧІТА

Шок у більшості глядачів вчорашнього Євробаченням викликала перемога бородатоі співачки. 

Для кого шок, а для кого чітко продумана та зрежисована стратегія. 
Євробачення давно перестало бути тільки пісенним конкурсом. Захід перетворився на потужний піар. Адже глядацька аудиторія конкурсу настільки велика, що навіть видатні політичні і спортивні події недотягують до відповідних рейтингів. Ось цим і активно користуються ті, хто хочуть пропагувати свої "прогресивні ідеї".

Як так, що на те, що противно глянути, перемагає у змаганні краси мистецтва та співу? Хтось скаже випадковість, хтось скаже спецефекти, хтось, навіть, скаже талант... Але ні! Продумана стратегія реклами і піару неприйнятноі поведінки, паскудства та збочення, щоб це з часом стало не тільки прийнятним, але і модним - ось основне завдання використання конкурсу Євробачення! 

Вчора співали, що мама і мама, тато і тато - це класно! Сьогодні красивий піар, і не просто піар, а ефектна перемога, трансвеститцтва. А завтра гарний чоловік із дитиною з відповідними рухами, щоб вже здавалося, що педофілія - це добре, це те, що потрібно! А судді допомагають, оскільки 50% "потрібного" рішення дають вони, ну і плюс 1 голос будь-якого глядача, а це вже не проблема. Ось вам і формула "потрібного" успіху...

Жаль, що ми є свідками цього, але маємо розуміти особливості останнього часу і будувати свої стратегії як зберегти здорову та природню сім'ю, де є тато, мама та діти. І це реальна битва в якій ми маємо стати переможцями - і нехай нам в цьому допоможе Бог! 

Коментарі

Популярні дописи з цього блогу

МОЛИТВА – ВІРУЮ, як основа християнського світогляду

Ефективна правова допомога

МОЛИТВА – ВІРУЮ, як основа християнського світогляду
Вірую в Єдиного Бога Отця, Вседержителя, Творця неба і землі, всього видимого і невидимого. І в Єдиного Господа Ісуса Христа, Сина Божого, Єдинородного, що від Отця народився перше всіх віків, Світло від Світла, Бога істинного від Бога істинного, рожденного, несотворенного, єдиносущного з Отцем, що через Нього все сталося. Він для нас, людей, і ради нашого спасіння зійшов з небес, і воплотився від Духа Святого і Марії Діви, і став чоловіком. І розп'ятий був за нас при Понтії Пилаті, і страждав, і був похований. І воскрес на третій день, як було написано. І возніся на небо, і сидить праворуч Отця.

І знову прийде у славі судити живих і мертвих, і Царству Його не буде кінця.  І в Духа Святого, Господа Животворчого, що від Отця походить, що Йому з Отцем і Сином однакове поклоніння і однакова слава, що говорив через пророків. В Єдину, Святу, Соборну і Апостольську Церкву. Визнаю одне хрещення на відпущення грі…

МОЛИТВА ПРО ДОПОМОГУ

МОЛИТВА ПРО ДОПОМОГУ
Господи, я знаю, що Ти єдиний мій Помічник у тій складній ситуації, яку я переживаю (розкажіть її і попросіть те вирішення, яке б Ви хотіли). Я віддаюсь в Твої руки і прошу, щоб Ти простив всі мої гріхи та позбавив мене від всякого прокляття. Я прошу, щоб Ти був від сьогодні і назавжди моїм Господом та Спасителем. Я знаю, що коли свої очі я зводжу на небеса, то звідти прийде мені допомога, я вірю, що мені допомога від Тебе, бо Ти вчинив небо й землю і для Тебе немає нічого неможливого! Ти не даси захитатись нозі моїй, не здрімає мій Сторож: оце не дрімає й не спить мій Сторож! Господь то мій Сторож, Господь моя тінь при правиці моїй; Удень сонце не вдарить мене, ані місяць вночі! Господь стерегтиме мене від усякого зла, стерегтиме Він душу мою; Господь стерегтиме мій вихід та вхід відтепер аж навіки! І за це я славлю Тебе, мій Бог і надзвичайно дякую,  в ім’я Ісуса Христа, Амінь.
Сергій Гула

ПРО ТЕ, ПРО ЩО НЕЗРУЧНО ГОВОРИТИ – анонізм, маструбація

Ефективна правова допомога
ПРО ТЕ, ПРО ЩО НЕ ЛЮБЛЯТЬ ГОВОРИТИ – анонізм, маструбація
Дійсно - це питання достатньо делікатне і дуже дискусійне. Одні говорять, що маструбація, анонізм гріх, інші - що це нормальна життєва потреба людини. Це непросте питання, особливо для молодих і неодружених людей, а також і для віруючих, оскільки вони на роздоріжжі: "все ж таки, це гріх чи не гріх?...". 
В Біблії достатньо сказано щодо цього питання:  1 - це про Онана (звідки і пішов термін анонізм), який намірино виливав своє насіння на землю, не бажаючи запліднити дружину свого померлого брата, що було гріхом в очах Богом (Буття 38:9-10). 2 - це згадка малакій в 1 посланні до Коринтян 6 глава, 9 вірш, де є опис тих, хто не попаде в Царство Боже, серед них є так звані «малакії».  Малакія - від грецької "м`який", м`якотілий, той, хто легко піддається тиску. В новогрецікій мові Малакія переводиться як анонізм, відповідно - "малакас" переводиться як аноніст. Тобто в Біблії (1 Кори…