Перейти до основного вмісту

ЯК ПОРНОГРАФІЯ ВПЛИВАЄ НА ЖИТТЯ?

ЯК ПОРНОГРАФІЯ ВПЛИВАЄ НА ЖИТТЯ?

Безперечно, що порнографія має великий вплив на того, хто її переглядає. Що цікаво, що вона, порнографія, не просто має вплив, а вона міняє склад розуму своєї жертви та має величезні наслідки для сімейного життя. 
І це не просто слова. Ряд вчених займалося і займається вивченням явища «споживання порнографії» та її впливу. Так, заслуговує на увагу дослідження американського нейробіолога Гері Уїлсона про пристрасть до інтернет –порнографії.

Так, вчений дослідив, що при кожному новому перегляді порнографічної картинки в мозку людини відбувається викид нейромедіатора дофаміну, що відповідає за почуття задоволеності. При регулярному перегляді порно, людський мозок починає перебудовувати себе під постійне опромінення потенційними статевими партнерами. Так, не помітно, появляється залежність та життя в неіснуючому світі, коли людина більше керується фантазіями, аніж реальною дійсністю.  


Порнографія значно руйнує інтимне життя в сім`ї. А особливо тих, хто тільки її створює. Оскільки, споглядаючи картинки порнографії людина очікує подібного «красивого» сексу, як у фільмі. Дізнаючись, що реальність абсолютно інша, жертва порнографії починає уникати реального сексу, від чого починає страждати жінка, чи чоловік.  Все відбувається приблизно так: «всі прагнуть отримати задоволення, особливо сексуального. І так трапляється, що отримати задоволення від навколишнього життя «звичайного сімейного сексу» стає все складніше. Починаються пошуки і «знаходиться» порно, де все красивіше і «звичайний секс» здається тьмяним і нудним. Далі знаходяться нові форми та види цього «спектаклю». Людина не помічає, як проводить все більше часу за порнографією та стає імпотентом. І нарешті, починає зникати сила волі, коли неможливо сказати собі ні - а це вже зміни фронтальної кори головного мозку, коли людина перестає адекватно мислити та діяти».

Також, надлишок дофаміну, який виробляється у великій кількості при перегляді порнографії, заглушає вбудовані механізми насичення. Так, наприклад, якщо надати лабораторним мишам необмежений доступ до солодощів, ковбаси та крему то практично всі вони небезпечно розтовстіють та дуже швидко помруть. Порнографія притуплює почуття насичення і жертва все більше і більше не може насититися картинкою. Починає з’являється серйозна залежність, яка має високі шанси перерости  в реальні та неадекватні (гомосексуалізм, педофілія, зоофілія), або злочинні (зґвалтування, інцест, педофілія…) з метою задоволення своєї статевої похоті.

Отже, найголовнішим висновком вченого полягає в тому, що порнографія призводить до серйозного психічного розладу особи, що переглядає порнографію.  

Ось чому надзвичайно важливо взагалі не дивитися ні еротики, ні порнографії. Потрібно дуже жорстко дисциплінувати себе, щоб не пожати жахливих наслідків, які руйнують сім`ю та особисте життя та здоров’я. Ну, і звичайно, потрібно посилено молитися, коли приходить ця спокуса.

Пильнуйте й моліться, щоб не впасти в спокусу, бадьорий бо дух, але немічне тіло!
(Мар.14:38)

Як слухняні, не застосовуйтеся до попередніх пожадливостей вашого невідання, але за Святим, що покликав вас, будьте й самі святі в усім вашім поводженні, бо написано: Будьте святі, Я бо святий! І коли ви Отцем звете Того, Хто кожного, не зважаючи на особу, судить за вчинок, то в страху провадьте час вашого тимчасового замешкання.
(1Петра 1:14-17)

Блаженна людина, що витерпить спокусу (випробування), бо, бувши випробувана, дістане вінця життя, якого Господь обіцяв тим, хто любить Його.
(Як.1:12)

Сергій Гула


p.s. додатково про дослідження можна прочитати за посиланням - http://www.chaskor.ru/article/kak_porno_perestraivaet_vash_mozg_i_razrushaet_lichnuyu_zhizn__34945

Коментарі

  1. Дякую за статтю! Усе вірно!

    ВідповістиВидалити
  2. гірка правда.. дякую за обгрунтовану відповідь..

    ВідповістиВидалити
  3. Спасибо большое за статью.. я «бывшая» верующая.. лично на своей жизни всё это пережила.. всё правда, до единого слова.. может, если бы раньше у меня было понимание этого, получилось бы избежать разрушения семьи..

    ВідповістиВидалити

Дописати коментар

Популярні дописи з цього блогу

МОЛИТВА – ВІРУЮ, як основа християнського світогляду

Ефективна правова допомога

МОЛИТВА – ВІРУЮ, як основа християнського світогляду
Вірую в Єдиного Бога Отця, Вседержителя, Творця неба і землі, всього видимого і невидимого. І в Єдиного Господа Ісуса Христа, Сина Божого, Єдинородного, що від Отця народився перше всіх віків, Світло від Світла, Бога істинного від Бога істинного, рожденного, несотворенного, єдиносущного з Отцем, що через Нього все сталося. Він для нас, людей, і ради нашого спасіння зійшов з небес, і воплотився від Духа Святого і Марії Діви, і став чоловіком. І розп'ятий був за нас при Понтії Пилаті, і страждав, і був похований. І воскрес на третій день, як було написано. І возніся на небо, і сидить праворуч Отця.

І знову прийде у славі судити живих і мертвих, і Царству Його не буде кінця.  І в Духа Святого, Господа Животворчого, що від Отця походить, що Йому з Отцем і Сином однакове поклоніння і однакова слава, що говорив через пророків. В Єдину, Святу, Соборну і Апостольську Церкву. Визнаю одне хрещення на відпущення грі…

МОЛИТВА ПРО ДОПОМОГУ

МОЛИТВА ПРО ДОПОМОГУ
Господи, я знаю, що Ти єдиний мій Помічник у тій складній ситуації, яку я переживаю (розкажіть її і попросіть те вирішення, яке б Ви хотіли). Я віддаюсь в Твої руки і прошу, щоб Ти простив всі мої гріхи та позбавив мене від всякого прокляття. Я прошу, щоб Ти був від сьогодні і назавжди моїм Господом та Спасителем. Я знаю, що коли свої очі я зводжу на небеса, то звідти прийде мені допомога, я вірю, що мені допомога від Тебе, бо Ти вчинив небо й землю і для Тебе немає нічого неможливого! Ти не даси захитатись нозі моїй, не здрімає мій Сторож: оце не дрімає й не спить мій Сторож! Господь то мій Сторож, Господь моя тінь при правиці моїй; Удень сонце не вдарить мене, ані місяць вночі! Господь стерегтиме мене від усякого зла, стерегтиме Він душу мою; Господь стерегтиме мій вихід та вхід відтепер аж навіки! І за це я славлю Тебе, мій Бог і надзвичайно дякую,  в ім’я Ісуса Христа, Амінь.
Сергій Гула

ПРО ТЕ, ПРО ЩО НЕЗРУЧНО ГОВОРИТИ – анонізм, маструбація

Ефективна правова допомога
ПРО ТЕ, ПРО ЩО НЕ ЛЮБЛЯТЬ ГОВОРИТИ – анонізм, маструбація
Дійсно - це питання достатньо делікатне і дуже дискусійне. Одні говорять, що маструбація, анонізм гріх, інші - що це нормальна життєва потреба людини. Це непросте питання, особливо для молодих і неодружених людей, а також і для віруючих, оскільки вони на роздоріжжі: "все ж таки, це гріх чи не гріх?...". 
В Біблії достатньо сказано щодо цього питання:  1 - це про Онана (звідки і пішов термін анонізм), який намірино виливав своє насіння на землю, не бажаючи запліднити дружину свого померлого брата, що було гріхом в очах Богом (Буття 38:9-10). 2 - це згадка малакій в 1 посланні до Коринтян 6 глава, 9 вірш, де є опис тих, хто не попаде в Царство Боже, серед них є так звані «малакії».  Малакія - від грецької "м`який", м`якотілий, той, хто легко піддається тиску. В новогрецікій мові Малакія переводиться як анонізм, відповідно - "малакас" переводиться як аноніст. Тобто в Біблії (1 Кори…