Перейти до основного вмісту

Дві необхідні риси

Безперечно, що є такі умови, без яких не можливо досягнути Царства Божого. Є умови, і вони виставлені самим Богом в Його слові. Людина вільна їх виконувати або не виконувати, але за кожну дію, чи бездіяльність ми отримуємо відповідний результат.
Апостол Павло звертаючись до віруючих в місті Колосах конкретно пише до тих, хто вірний та святий.
Павло, із волі Божої апостол Христа Ісуса, і брат Тимофій до святих і вірних братів у Христі, що в Колосах: благодать вам і мир від Бога, Отця нашого!
(Кол.1:1-2)
Саме таким людям призначається Боже Слово, благодать та мир від Бога. Чому саме таким?
Думається, що вірність та святість це перші і базові умови, завдяки яким, можна говорити про те, що людина є Божою і вона здатна виконувати Господню волю.
Вірність та святість це критично необхідні риси для кожного із нас. Саме по успішності життя в цих умовах або неуспішності, Бог буде судити нас!
Наскільки ми сьогодні вірні Богу? В будь-яких обставинах! Особливо важких! Чи ми продовжуємо вірити та слідувати Богу незалежно від того, чи ми бачимо Божу допомогу, чи ні? Наскільки довго ми тримаємося Божих настанов та пламеніємо, щоб виконувати Господню волю в нашому житті? Без вірності Богу – ми нічого хорошого для Нього не зробимо. І ця вірність має тривати від моменту нашого примирення з Господом і аж до смерті!
Не бійся того, що маєш страждати! Ось диявол вкидатиме декого з вас до в'язниць, щоб вас випробувати. Будь вірний до смерти, і Я тобі дам вінця життя!
(Об.2:10)
А як щодо святості? Чи бережемо ми себе чистими від «солодких» гріхів цього світу? Чи ідемо на компроміс, думаючи, що Бог простить? Так, Бог може простити, але де гарантія того, що твій гріх, рано чи пізно, не вб’є тебе?
Що ми сьогодні робимо, щоб сказати, що все вживаємо для того, щоб берегти себе у святості? Чи знаємо ми своїх «персональних ворогів?». Чи бережемося ми їх? Чи молимося за те, щоб Ісус помагав нам стояти у праведності та святості? 
Ходіння у святості від сьогодні і аж до кінця свого життя – це наша відповідальність. А коли маємо це прагнення та вживаємо сили для цього, то Бог, будучи Вірний та Праведний, допоможе нам бути святими!

Будьмо мудрими, щоб все робити для того, щоб знайтися перед Богом і вірними, і святими – це наше завдання! І коли будемо мати ці необхідні риси, Бог буде щось особливе робити через нас і ми досягнемо Царства Божого!

27.07.2015

Сергій Гула

Коментарі

Популярні дописи з цього блогу

МОЛИТВА – ВІРУЮ, як основа християнського світогляду

Ефективна правова допомога

МОЛИТВА – ВІРУЮ, як основа християнського світогляду
Вірую в Єдиного Бога Отця, Вседержителя, Творця неба і землі, всього видимого і невидимого. І в Єдиного Господа Ісуса Христа, Сина Божого, Єдинородного, що від Отця народився перше всіх віків, Світло від Світла, Бога істинного від Бога істинного, рожденного, несотворенного, єдиносущного з Отцем, що через Нього все сталося. Він для нас, людей, і ради нашого спасіння зійшов з небес, і воплотився від Духа Святого і Марії Діви, і став чоловіком. І розп'ятий був за нас при Понтії Пилаті, і страждав, і був похований. І воскрес на третій день, як було написано. І возніся на небо, і сидить праворуч Отця.

І знову прийде у славі судити живих і мертвих, і Царству Його не буде кінця.  І в Духа Святого, Господа Животворчого, що від Отця походить, що Йому з Отцем і Сином однакове поклоніння і однакова слава, що говорив через пророків. В Єдину, Святу, Соборну і Апостольську Церкву. Визнаю одне хрещення на відпущення грі…

МОЛИТВА ПРО ДОПОМОГУ

МОЛИТВА ПРО ДОПОМОГУ
Господи, я знаю, що Ти єдиний мій Помічник у тій складній ситуації, яку я переживаю (розкажіть її і попросіть те вирішення, яке б Ви хотіли). Я віддаюсь в Твої руки і прошу, щоб Ти простив всі мої гріхи та позбавив мене від всякого прокляття. Я прошу, щоб Ти був від сьогодні і назавжди моїм Господом та Спасителем. Я знаю, що коли свої очі я зводжу на небеса, то звідти прийде мені допомога, я вірю, що мені допомога від Тебе, бо Ти вчинив небо й землю і для Тебе немає нічого неможливого! Ти не даси захитатись нозі моїй, не здрімає мій Сторож: оце не дрімає й не спить мій Сторож! Господь то мій Сторож, Господь моя тінь при правиці моїй; Удень сонце не вдарить мене, ані місяць вночі! Господь стерегтиме мене від усякого зла, стерегтиме Він душу мою; Господь стерегтиме мій вихід та вхід відтепер аж навіки! І за це я славлю Тебе, мій Бог і надзвичайно дякую,  в ім’я Ісуса Христа, Амінь.
Сергій Гула

ПРО ТЕ, ПРО ЩО НЕЗРУЧНО ГОВОРИТИ – анонізм, маструбація

Ефективна правова допомога
ПРО ТЕ, ПРО ЩО НЕ ЛЮБЛЯТЬ ГОВОРИТИ – анонізм, маструбація
Дійсно - це питання достатньо делікатне і дуже дискусійне. Одні говорять, що маструбація, анонізм гріх, інші - що це нормальна життєва потреба людини. Це непросте питання, особливо для молодих і неодружених людей, а також і для віруючих, оскільки вони на роздоріжжі: "все ж таки, це гріх чи не гріх?...". 
В Біблії достатньо сказано щодо цього питання:  1 - це про Онана (звідки і пішов термін анонізм), який намірино виливав своє насіння на землю, не бажаючи запліднити дружину свого померлого брата, що було гріхом в очах Богом (Буття 38:9-10). 2 - це згадка малакій в 1 посланні до Коринтян 6 глава, 9 вірш, де є опис тих, хто не попаде в Царство Боже, серед них є так звані «малакії».  Малакія - від грецької "м`який", м`якотілий, той, хто легко піддається тиску. В новогрецікій мові Малакія переводиться як анонізм, відповідно - "малакас" переводиться як аноніст. Тобто в Біблії (1 Кори…