Перейти до основного вмісту

Як звільнитися від гріха або хто є Спасителем?

Гріх манить своєю спокусою. Гріх, дуже часто, подобається. Гріх має красиву обгортку… Та всі, практично, розуміють, що природа гріха є руйнівною для людини. Чи це обман, чи злоба, чи образа, чи п’янство, чи куріння, чи наркота, чи корупція, чи блуд, чи злодійство – список можна продовжувати до безкінечності – всі ці пороки обов’язково руйнують!
Правда також і в тому, що не всі можуть звільнитися від цих гріхів. Можливо людина б і хотіла - та не може! Гріх – має силу. І чим більше людина знаходиться в гріховному стані, тим і більша залежність від цього руйнівного явища.
Розуміння того, що потрібно звільнятися від гріха – є, по-суті, першим і необхідним кроком, щоб звільниться від порочної практики, яка руйнує не тільки власне життя, але життя рідних.
І чим швидше починаєш це розуміти і вживати хоч якихось кроків до звільнення від гріха, тим і швидше прийде звільнення. З цього випливає наступне правило – потрібно якомога швидше залишати гріховну практику. Чим менше часу у гріху – тим і менша залежність!
Але саме по собі звільнення не відбувається! Оскільки гріх і прокляття є духовною залежністю, то і звільнення відбувається в духовному вимірі.
В цьому напрямку і є унікальність місії Ісуса Христа - Спасти людей від їхніх гріхів. Саме це було одним із головних завдань Христа, коли Він прийшов на землю – показати шлях спасіння від рабства гріха, як сказано в Біблії:

"Бо спасе Він людей Своїх від їхніх гріхів..." Євангелія від Матвія 1:21

Своїм життям та воскресінням Він явив спасаючи силу для кожної людини від рабства гріха. Коли людина по вірі приймає істинну, що Ісус жив і воскрес заради її спасіння – приходить духовне звільнення.
А для початку цього звільнення обов’язковою і най необхіднішою умовою для кожного є усвідомлення в необхідності розкаєння та покаяння за власні гріхи. Саме чітке усвідомлення хибності своєї поведінки та щирий сум та жаль є важливою вихідною духовною точкою до звільнення від рабства гріха.
Наступним кроком має бути визнання своєї потреби в силі Христа та прохання про допомогу. Він, а не ми самі, може звільнити нас від сили гріха, Він звільняє від прокляття.
І найголовніше – бажання і усвідомлення, що власного майбутнього не може бути без Ісуса, бо Він:

Дорога, і правда, і життя... Євангелія від Івана 14:6

Отож, коли гріх чи прокляття мучить Вас - варто знати, що є Спаситель від цього зла - і це Ісус Христос, якого
Варто знайти!


Молитва звільнення від гріха:

«Бог Отець, я приходжу до Тебе в молитві
в Ім’я Ісуса Христа. Я знаю, що є грішником
і не можу змінити ні себе, ні життя навколо себе.
Я маю потребу у Твоєму прощенні і Твоїй допомозі.
В Ім’я Ісуса прошу: прости мої гріхи.
Я вірю в те, що Ісус Христос є Божим Сином,
що Він взяв на Себе мої гріхи й хвороби,
був розіп’ятий на Голгофському хресті,
помер і воскрес на третій день.
Я запрошую Тебе, Ісус, увійди в моє серце,
стань моїм особистим Господом і Спасителем.
Я віддаю Тобі своє життя і самого себе.
Отче, я дякую Тобі за Ісуса і за Його викупну жертву,
за вічне життя , яке Ти дарував мені. Амінь»


Сергій Гула

Коментарі

Популярні дописи з цього блогу

МОЛИТВА – ВІРУЮ, як основа християнського світогляду

Ефективна правова допомога

МОЛИТВА – ВІРУЮ, як основа християнського світогляду
Вірую в Єдиного Бога Отця, Вседержителя, Творця неба і землі, всього видимого і невидимого. І в Єдиного Господа Ісуса Христа, Сина Божого, Єдинородного, що від Отця народився перше всіх віків, Світло від Світла, Бога істинного від Бога істинного, рожденного, несотворенного, єдиносущного з Отцем, що через Нього все сталося. Він для нас, людей, і ради нашого спасіння зійшов з небес, і воплотився від Духа Святого і Марії Діви, і став чоловіком. І розп'ятий був за нас при Понтії Пилаті, і страждав, і був похований. І воскрес на третій день, як було написано. І возніся на небо, і сидить праворуч Отця.

І знову прийде у славі судити живих і мертвих, і Царству Його не буде кінця.  І в Духа Святого, Господа Животворчого, що від Отця походить, що Йому з Отцем і Сином однакове поклоніння і однакова слава, що говорив через пророків. В Єдину, Святу, Соборну і Апостольську Церкву. Визнаю одне хрещення на відпущення грі…

МОЛИТВА ПРО ДОПОМОГУ

МОЛИТВА ПРО ДОПОМОГУ
Господи, я знаю, що Ти єдиний мій Помічник у тій складній ситуації, яку я переживаю (розкажіть її і попросіть те вирішення, яке б Ви хотіли). Я віддаюсь в Твої руки і прошу, щоб Ти простив всі мої гріхи та позбавив мене від всякого прокляття. Я прошу, щоб Ти був від сьогодні і назавжди моїм Господом та Спасителем. Я знаю, що коли свої очі я зводжу на небеса, то звідти прийде мені допомога, я вірю, що мені допомога від Тебе, бо Ти вчинив небо й землю і для Тебе немає нічого неможливого! Ти не даси захитатись нозі моїй, не здрімає мій Сторож: оце не дрімає й не спить мій Сторож! Господь то мій Сторож, Господь моя тінь при правиці моїй; Удень сонце не вдарить мене, ані місяць вночі! Господь стерегтиме мене від усякого зла, стерегтиме Він душу мою; Господь стерегтиме мій вихід та вхід відтепер аж навіки! І за це я славлю Тебе, мій Бог і надзвичайно дякую,  в ім’я Ісуса Христа, Амінь.
Сергій Гула

ПРО ТЕ, ПРО ЩО НЕЗРУЧНО ГОВОРИТИ – анонізм, маструбація

Ефективна правова допомога
ПРО ТЕ, ПРО ЩО НЕ ЛЮБЛЯТЬ ГОВОРИТИ – анонізм, маструбація
Дійсно - це питання достатньо делікатне і дуже дискусійне. Одні говорять, що маструбація, анонізм гріх, інші - що це нормальна життєва потреба людини. Це непросте питання, особливо для молодих і неодружених людей, а також і для віруючих, оскільки вони на роздоріжжі: "все ж таки, це гріх чи не гріх?...". 
В Біблії достатньо сказано щодо цього питання:  1 - це про Онана (звідки і пішов термін анонізм), який намірино виливав своє насіння на землю, не бажаючи запліднити дружину свого померлого брата, що було гріхом в очах Богом (Буття 38:9-10). 2 - це згадка малакій в 1 посланні до Коринтян 6 глава, 9 вірш, де є опис тих, хто не попаде в Царство Боже, серед них є так звані «малакії».  Малакія - від грецької "м`який", м`якотілий, той, хто легко піддається тиску. В новогрецікій мові Малакія переводиться як анонізм, відповідно - "малакас" переводиться як аноніст. Тобто в Біблії (1 Кори…