Перейти до основного вмісту

СИЛА, ВЛАДА, СЛАВА

СИЛА, ВЛАДА, СЛАВА

Бог не є жадним, щоб наділити своїх людей і силою, і владою, і славою!
Але чому так мало людей ходять в силі і славі Божій?
Для Бога взагалі немає проблеми дати людині владу та силу, проблема в людях, які хочуть цю славу і владу!

Євреям 1:9
Ти полюбив праведність, а беззаконня зненавидів; через це намастив Тебе, Боже, Твій Бог оливою радости більше, ніж друзів Твоїх.

Дiї Св. апостолів 10:38
Ісуса, як помазав Його Святим Духом і силою Бог. І ходив Він, добро чинячи й усіх уздоровлюючи, кого поневолив диявол, бо Бог був із Ним.

Питання в тому, наскільки ми готові до помазання Духа Святого, помазання сили та слави, наскільки ми полюбили праведність,а возненавиділи беззаконня, чи ми толерантно ставимось до беззаконня, чи ми навіть любимо гріх, він нам подобається…
Питання в тому, наскільки Бог з нами, чи ми навчились ходити з Богом, як ходив Єнох, завжди знаючи Його бажання, Його серце, і в будь-який момент готовий виконати те, що Він хоче.
Також, дуже важливе питання в цьому руслі  - наскільки ми залежні від думки людської? Розуміючи, що Бог, часто, буде відкривати щось дуже особливе, нестандартне, щоб проявилася Його слава - чи будемо ми готові зробити це, не зважаючи на людську нестандартність?

Притчі 29:25:

Страх перед людиною ставить сітку, хто ж надію складає на Господа, буде безпечний.

Очевидно, що коли ми боїмося людської думки, коли ми боїмося реакції людей – ми попадаємо в сітку, ми стаємо зв’язані, що стає перешкодою проявити особливу справу Божу та проявити Його славу!

Якщо ми дійсно хочемо ходити в силі та славі Божій, нам постійно потрібно готуватись, слідкуючи за собою, чи дійсно ми здатні понести славу Божу, не сумніваючись виконавши Його волю. І коли зможемо – Бог проявиться через нас особливою силою та славою!

Сергій Гула

Коментарі

Популярні дописи з цього блогу

МОЛИТВА – ВІРУЮ, як основа християнського світогляду

Ефективна правова допомога

МОЛИТВА – ВІРУЮ, як основа християнського світогляду
Вірую в Єдиного Бога Отця, Вседержителя, Творця неба і землі, всього видимого і невидимого. І в Єдиного Господа Ісуса Христа, Сина Божого, Єдинородного, що від Отця народився перше всіх віків, Світло від Світла, Бога істинного від Бога істинного, рожденного, несотворенного, єдиносущного з Отцем, що через Нього все сталося. Він для нас, людей, і ради нашого спасіння зійшов з небес, і воплотився від Духа Святого і Марії Діви, і став чоловіком. І розп'ятий був за нас при Понтії Пилаті, і страждав, і був похований. І воскрес на третій день, як було написано. І возніся на небо, і сидить праворуч Отця.

І знову прийде у славі судити живих і мертвих, і Царству Його не буде кінця.  І в Духа Святого, Господа Животворчого, що від Отця походить, що Йому з Отцем і Сином однакове поклоніння і однакова слава, що говорив через пророків. В Єдину, Святу, Соборну і Апостольську Церкву. Визнаю одне хрещення на відпущення грі…

МОЛИТВА ПРО ДОПОМОГУ

МОЛИТВА ПРО ДОПОМОГУ
Господи, я знаю, що Ти єдиний мій Помічник у тій складній ситуації, яку я переживаю (розкажіть її і попросіть те вирішення, яке б Ви хотіли). Я віддаюсь в Твої руки і прошу, щоб Ти простив всі мої гріхи та позбавив мене від всякого прокляття. Я прошу, щоб Ти був від сьогодні і назавжди моїм Господом та Спасителем. Я знаю, що коли свої очі я зводжу на небеса, то звідти прийде мені допомога, я вірю, що мені допомога від Тебе, бо Ти вчинив небо й землю і для Тебе немає нічого неможливого! Ти не даси захитатись нозі моїй, не здрімає мій Сторож: оце не дрімає й не спить мій Сторож! Господь то мій Сторож, Господь моя тінь при правиці моїй; Удень сонце не вдарить мене, ані місяць вночі! Господь стерегтиме мене від усякого зла, стерегтиме Він душу мою; Господь стерегтиме мій вихід та вхід відтепер аж навіки! І за це я славлю Тебе, мій Бог і надзвичайно дякую,  в ім’я Ісуса Христа, Амінь.
Сергій Гула

ПРО ТЕ, ПРО ЩО НЕЗРУЧНО ГОВОРИТИ – анонізм, маструбація

Ефективна правова допомога
ПРО ТЕ, ПРО ЩО НЕ ЛЮБЛЯТЬ ГОВОРИТИ – анонізм, маструбація
Дійсно - це питання достатньо делікатне і дуже дискусійне. Одні говорять, що маструбація, анонізм гріх, інші - що це нормальна життєва потреба людини. Це непросте питання, особливо для молодих і неодружених людей, а також і для віруючих, оскільки вони на роздоріжжі: "все ж таки, це гріх чи не гріх?...". 
В Біблії достатньо сказано щодо цього питання:  1 - це про Онана (звідки і пішов термін анонізм), який намірино виливав своє насіння на землю, не бажаючи запліднити дружину свого померлого брата, що було гріхом в очах Богом (Буття 38:9-10). 2 - це згадка малакій в 1 посланні до Коринтян 6 глава, 9 вірш, де є опис тих, хто не попаде в Царство Боже, серед них є так звані «малакії».  Малакія - від грецької "м`який", м`якотілий, той, хто легко піддається тиску. В новогрецікій мові Малакія переводиться як анонізм, відповідно - "малакас" переводиться як аноніст. Тобто в Біблії (1 Кори…