Перейти до основного вмісту

Неймовірні факти про Бога або як помирали знаменитості

Бог осміяний бути не може ... або як вмирали знаменитості...

Одного разу, група вчених провела дослідження: що говорили перед своєю смертю знамениті безбожники Ніцше і М. Монро, Ленін і Вольтер .. Про що жартував інженер, який побудував Титанік і в чому був упевнений ідол поп. музики Леннон. Результати виявилися цікавими ...

Фрідріх Ніцше: Зійшов з розуму. Помер, гавкаючи в залізній клітці

ВОЛЬТЕР - великий насмішник. У нього був жахливий кінець. Всю ніч кричав про помилування. Його медсестра казала: "За всі гроші Європи не бажала б бачити таку смерть, яка була у Вольтера" Так помирають тільки невіруючі!

ДАВИД Х'юм - атеїст. Перед смертю постійно кричав: "Я перебуваю в агонії!" Його розпач був жахливим ...

НАПОЛЕОН - імператор. Його лікар писав: "Імператор помер на самоті, всіма залишений. Його передсмертна боротьба була жахливою ...".

ЛЕНІН: Помер, зійшовши з розуму. Просив у столу, стільців прощення за свої гріхи ... Як це дивно для людини, яка була для мільйонів людей вождем і ідеалом ...

ЯГОДА - глава радянської таємної поліції: "Повинен бути Бог. Він карає мене за мої гріхи".

ЗІНОВ'ЄВ - соратник Леніна, розстріляний за наказом Сталіна. "Слухай, Ізраїлю, Господь наш Бог є єдиний Бог", - ось останні слова одного з керівників атеїстичної держави.

ЯРОСЛАВСЬКИЙ - президент атеїстичного міжнародного руху: "Прошу, спаліть всі мої книги. Подивіться на Святого! Він чекає мене вже давно. Він тут!"

Джон Леннон: на піку популярності (в 1966р), під час інтерв'ю провідному американському журналу, сказав: «Християнство скоро закінчиться, воно просто зникне, я навіть не бажаю про це сперечатися. Я просто впевнений в цьому. Ісус був ОК, але його ідеї були занадто простими. Сьогодні ми більш відомі, ніж ВІН! Після того, як він оголосив, що Бітлз більш відомий, ніж Ісус Христос, він трагічно загинув. Один психопат вистрілили в нього в упор шість разів. Примітно те, що вбивця зробив це з метою відібрати його популярність і прославитися на весь світ як вбивця знаменитого співака.

Політик Бразилії Танкредо ді Амейдо Невес: під час своєї президентської виборчої компанії публічно сказав: «Якщо я наберу 500 000 голосів своєї партії, то навіть сам Бог не зможе мене змістити з президентського поста!» Звичайно ж, він набрав ці голоси, але раптово захворів і за місяць помер, так і не ставши президентом.

Бразильський композитор, співак, поет: під час шоу в Ріо де Жанейро, затягнувшись цигаркою, шумно випустив дим у повітря і по-блюзнірськи проголосив: «Бог, це тобі!». Дуже швидко у віці 32 років він помер від СНІДу.

 Інженер, який побудував Титанік: після закінчення будівельних робіт на питання репортерів, наскільки безпечним буде його чудо корабель, з іронією в голосі відповів: «Тепер навіть Бог не зможе його потопити!». Напевно кожен знає, що трапилося з непотоплюваним Титаніком.

Найвідоміша актриса Мерелін Монро: під час презентації її шоу відвідав євангеліст Біллі Грейм. Він сказав, що Дух Божий послав його проповідувати їй. Вислухавши проповідника вона відповіла: «Мені не потрібен твій Ісус!». Всього тижнем пізніше її знайшли мертвою в її апартаментах.

У 2005 році в місті Кампінас, в Бразилії: група п'яних друзів прийшла забрати свою подругу для розваг. Мати цієї дівчини, сильно хвилюючись про них, провела її до машини і, тримаючи дочку за руку, з трепетом сказала: «Дочка моя, їдь з Богом, і нехай Він тебе збереже», на що вона зухвало відповіла: «У нашій машині вже немає місця для Нього, хіба тільки Він залізе і поїде в багажнику...». Кілька годин пізніше матері повідомили, що цей автомобіль потрапив у жахливу автокатастрофу, і всі загинули! Сам автомобіль знівечений до повного невпізнання, проте поліція повідомила, що, не дивлячись на те, що весь автомобіль повністю знищений так, що навіть неможливо розпізнати його марку, багажник залишився абсолютно неушкодженим, що абсолютно суперечить здоровому глузду. Яке ж було загальне здивування, коли багажник легко відкрився, і в ньому виявили лоток яєць, і жодне з них не розбилося, і навіть не тріснуло!

P.S. «Не обманюйте, Бог осміяний бути не може. Що посіє людина, те й пожне » (Біблія, Галатів 6: 7)Володимир Дамаскін.

Коментарі

Популярні дописи з цього блогу

МОЛИТВА – ВІРУЮ, як основа християнського світогляду

Ефективна правова допомога

МОЛИТВА – ВІРУЮ, як основа християнського світогляду
Вірую в Єдиного Бога Отця, Вседержителя, Творця неба і землі, всього видимого і невидимого. І в Єдиного Господа Ісуса Христа, Сина Божого, Єдинородного, що від Отця народився перше всіх віків, Світло від Світла, Бога істинного від Бога істинного, рожденного, несотворенного, єдиносущного з Отцем, що через Нього все сталося. Він для нас, людей, і ради нашого спасіння зійшов з небес, і воплотився від Духа Святого і Марії Діви, і став чоловіком. І розп'ятий був за нас при Понтії Пилаті, і страждав, і був похований. І воскрес на третій день, як було написано. І возніся на небо, і сидить праворуч Отця.

І знову прийде у славі судити живих і мертвих, і Царству Його не буде кінця.  І в Духа Святого, Господа Животворчого, що від Отця походить, що Йому з Отцем і Сином однакове поклоніння і однакова слава, що говорив через пророків. В Єдину, Святу, Соборну і Апостольську Церкву. Визнаю одне хрещення на відпущення грі…

МОЛИТВА ПРО ДОПОМОГУ

МОЛИТВА ПРО ДОПОМОГУ
Господи, я знаю, що Ти єдиний мій Помічник у тій складній ситуації, яку я переживаю (розкажіть її і попросіть те вирішення, яке б Ви хотіли). Я віддаюсь в Твої руки і прошу, щоб Ти простив всі мої гріхи та позбавив мене від всякого прокляття. Я прошу, щоб Ти був від сьогодні і назавжди моїм Господом та Спасителем. Я знаю, що коли свої очі я зводжу на небеса, то звідти прийде мені допомога, я вірю, що мені допомога від Тебе, бо Ти вчинив небо й землю і для Тебе немає нічого неможливого! Ти не даси захитатись нозі моїй, не здрімає мій Сторож: оце не дрімає й не спить мій Сторож! Господь то мій Сторож, Господь моя тінь при правиці моїй; Удень сонце не вдарить мене, ані місяць вночі! Господь стерегтиме мене від усякого зла, стерегтиме Він душу мою; Господь стерегтиме мій вихід та вхід відтепер аж навіки! І за це я славлю Тебе, мій Бог і надзвичайно дякую,  в ім’я Ісуса Христа, Амінь.
Сергій Гула

ПРО ТЕ, ПРО ЩО НЕЗРУЧНО ГОВОРИТИ – анонізм, маструбація

Ефективна правова допомога
ПРО ТЕ, ПРО ЩО НЕ ЛЮБЛЯТЬ ГОВОРИТИ – анонізм, маструбація
Дійсно - це питання достатньо делікатне і дуже дискусійне. Одні говорять, що маструбація, анонізм гріх, інші - що це нормальна життєва потреба людини. Це непросте питання, особливо для молодих і неодружених людей, а також і для віруючих, оскільки вони на роздоріжжі: "все ж таки, це гріх чи не гріх?...". 
В Біблії достатньо сказано щодо цього питання:  1 - це про Онана (звідки і пішов термін анонізм), який намірино виливав своє насіння на землю, не бажаючи запліднити дружину свого померлого брата, що було гріхом в очах Богом (Буття 38:9-10). 2 - це згадка малакій в 1 посланні до Коринтян 6 глава, 9 вірш, де є опис тих, хто не попаде в Царство Боже, серед них є так звані «малакії».  Малакія - від грецької "м`який", м`якотілий, той, хто легко піддається тиску. В новогрецікій мові Малакія переводиться як анонізм, відповідно - "малакас" переводиться як аноніст. Тобто в Біблії (1 Кори…