Перейти до основного вмісту

За Тебе промовило серце моє…

Чому так важливо шукати Божого лиця? Чому це має стати щоденним нашим заняттям? Чому саме в цьому виражається воля Бога для нас? Чому Давид в одному із псалмів каже такі вражаючі слова:

«За Тебе промовило серце моє: Шукайте Мого лиця! Тому, Господи, буду шукати обличчя Твого».
(Псалом 27:8)

Саме серце, сама суть людини промовляє замість Бога – щоб ми шукали Його? Чи це недивно? Чи це не вражає? Вражає! І не просто вражає, а заставляє серйозно задуматися, а що я роблю для того, щоб шукати Божого обличчя?
Думаю, саме від цього залежить наше життя, його якість та наповнення. Саме від близьких та щирих відносин із Творцем можемо отримати таке споріднення з Богом, якого Він сам дуже прагне!
Уявіть це – сам Бог бажає, щоб ми були дуже близькими. Щоб у нас були рідні та щоденні відносини. Чому? Любов Отця Небесного дуже сильна до нас і Він так очікує, що і ми будемо любити Його, бо сам сказав:

«Люби Господа, Бога свого, усім серцем своїм, і всією душею своєю, і всім своїм розумом, і з цілої сили своєї! Це заповідь перша!».
(Марка 12:30)

Коли шукаємо Господа – маємо шанс на те, щоб не тільки ставати ближчими, а щоб в повноті відчути Батьківську любов та самому виразит, як же ми любимо Його не тільки, а в ділах.
Бо варто вставати дуже рано і проводити багато часу з Господом, щоб досягнути Його, зрозуміти Його і ще більше полюбити Його…

Чи говорить сьогодні наше серце:  За Тебе промовило серце моє: Шукайте Мого лиця! Тому, Господи, буду шукати обличчя Твого! І що ми робимо для того, щоб серйозно шукати нашого Господа? Від позитивних наших відповідей буде формуватися образ нашого існування. Бо саме Він є – сенс нашого існування нашого, Він наше життя і Він наша суть!


Сергій Гула

Коментарі

Популярні дописи з цього блогу

МОЛИТВА – ВІРУЮ, як основа християнського світогляду

Ефективна правова допомога

МОЛИТВА – ВІРУЮ, як основа християнського світогляду
Вірую в Єдиного Бога Отця, Вседержителя, Творця неба і землі, всього видимого і невидимого. І в Єдиного Господа Ісуса Христа, Сина Божого, Єдинородного, що від Отця народився перше всіх віків, Світло від Світла, Бога істинного від Бога істинного, рожденного, несотворенного, єдиносущного з Отцем, що через Нього все сталося. Він для нас, людей, і ради нашого спасіння зійшов з небес, і воплотився від Духа Святого і Марії Діви, і став чоловіком. І розп'ятий був за нас при Понтії Пилаті, і страждав, і був похований. І воскрес на третій день, як було написано. І возніся на небо, і сидить праворуч Отця.

І знову прийде у славі судити живих і мертвих, і Царству Його не буде кінця.  І в Духа Святого, Господа Животворчого, що від Отця походить, що Йому з Отцем і Сином однакове поклоніння і однакова слава, що говорив через пророків. В Єдину, Святу, Соборну і Апостольську Церкву. Визнаю одне хрещення на відпущення грі…

МОЛИТВА ПРО ДОПОМОГУ

МОЛИТВА ПРО ДОПОМОГУ
Господи, я знаю, що Ти єдиний мій Помічник у тій складній ситуації, яку я переживаю (розкажіть її і попросіть те вирішення, яке б Ви хотіли). Я віддаюсь в Твої руки і прошу, щоб Ти простив всі мої гріхи та позбавив мене від всякого прокляття. Я прошу, щоб Ти був від сьогодні і назавжди моїм Господом та Спасителем. Я знаю, що коли свої очі я зводжу на небеса, то звідти прийде мені допомога, я вірю, що мені допомога від Тебе, бо Ти вчинив небо й землю і для Тебе немає нічого неможливого! Ти не даси захитатись нозі моїй, не здрімає мій Сторож: оце не дрімає й не спить мій Сторож! Господь то мій Сторож, Господь моя тінь при правиці моїй; Удень сонце не вдарить мене, ані місяць вночі! Господь стерегтиме мене від усякого зла, стерегтиме Він душу мою; Господь стерегтиме мій вихід та вхід відтепер аж навіки! І за це я славлю Тебе, мій Бог і надзвичайно дякую,  в ім’я Ісуса Христа, Амінь.
Сергій Гула

ПРО ТЕ, ПРО ЩО НЕЗРУЧНО ГОВОРИТИ – анонізм, маструбація

Ефективна правова допомога
ПРО ТЕ, ПРО ЩО НЕ ЛЮБЛЯТЬ ГОВОРИТИ – анонізм, маструбація
Дійсно - це питання достатньо делікатне і дуже дискусійне. Одні говорять, що маструбація, анонізм гріх, інші - що це нормальна життєва потреба людини. Це непросте питання, особливо для молодих і неодружених людей, а також і для віруючих, оскільки вони на роздоріжжі: "все ж таки, це гріх чи не гріх?...". 
В Біблії достатньо сказано щодо цього питання:  1 - це про Онана (звідки і пішов термін анонізм), який намірино виливав своє насіння на землю, не бажаючи запліднити дружину свого померлого брата, що було гріхом в очах Богом (Буття 38:9-10). 2 - це згадка малакій в 1 посланні до Коринтян 6 глава, 9 вірш, де є опис тих, хто не попаде в Царство Боже, серед них є так звані «малакії».  Малакія - від грецької "м`який", м`якотілий, той, хто легко піддається тиску. В новогрецікій мові Малакія переводиться як анонізм, відповідно - "малакас" переводиться як аноніст. Тобто в Біблії (1 Кори…