Перейти до основного вмісту

Чи знайшли Ви істинну в житті?

Напевно, кожен із нас хоча б раз в житті задавався питаннями: «А що є істинною в житті, чи вона взагалі існує?. Якщо вона існує, то де вона, як її можна досягнути?».
Очевидно, що істинна має бути. Оскільки, якщо її немає, то наше існування на землі позбавлене сенсу.
Ми чітко розуміємо, що є добром, а що є злом. Що є правильним, а що неправильним. А як щодо того, щоб розуміти що є істинною, а що не є істинною!
Щоб істинну знайти, потрібно докласти зусиль. Рідко, коли вона просто так «падає на голову». А як казав один із мудреців: «ще потрібно дозволити істинні знайти нас…». Глибокі слова…
Істинна, очевидно, що потрібна для кожного. Знаючи її можна побудувати життя таким способом, яке буде приносити глибокий зміст життя, реалізацію свого покликання та потенціалу, любов, віру, правильність рішень у складних ситуаціях…
Небагато хто міг похвалитися, що вони, дійсно, досягли істинни, а ще менше могли точно стверджувати, що вони є істинною життя.
Саме Ісус Христос, прийшовши на цей світ зміг сказати, що Він є істинною життя. Це була одна з Його місій – полегшити людям пошуки справжності, правильності, істинності життя.
Промовляє до нього Ісус: Я дорога, і істинна, і життя. (Iвана 14:6)

Христос, дорога, по якій потрібно іти, Він істинна, на основі якої потрібно все зважувати, Ісус життя, який потрібно жити.
Це величезний максимум. Це величезний виклик. Це абсолют життя! І варто, дуже варто, цього прагнути…

Хто шукає – той знаходить. Знайдіть Христа – і Ви знайдете істинну! І життя вже більше ніколи не буде таким, як було! Воно стане дуже особливим, наповненим та щасливим! Адже по-справжньому щаслива людина та, яка не тільки знайшла істинну, але живе нею…


Сергій Гула

Коментарі

Популярні дописи з цього блогу

МОЛИТВА – ВІРУЮ, як основа християнського світогляду

Ефективна правова допомога

МОЛИТВА – ВІРУЮ, як основа християнського світогляду
Вірую в Єдиного Бога Отця, Вседержителя, Творця неба і землі, всього видимого і невидимого. І в Єдиного Господа Ісуса Христа, Сина Божого, Єдинородного, що від Отця народився перше всіх віків, Світло від Світла, Бога істинного від Бога істинного, рожденного, несотворенного, єдиносущного з Отцем, що через Нього все сталося. Він для нас, людей, і ради нашого спасіння зійшов з небес, і воплотився від Духа Святого і Марії Діви, і став чоловіком. І розп'ятий був за нас при Понтії Пилаті, і страждав, і був похований. І воскрес на третій день, як було написано. І возніся на небо, і сидить праворуч Отця.

І знову прийде у славі судити живих і мертвих, і Царству Його не буде кінця.  І в Духа Святого, Господа Животворчого, що від Отця походить, що Йому з Отцем і Сином однакове поклоніння і однакова слава, що говорив через пророків. В Єдину, Святу, Соборну і Апостольську Церкву. Визнаю одне хрещення на відпущення грі…

МОЛИТВА ПРО ДОПОМОГУ

МОЛИТВА ПРО ДОПОМОГУ
Господи, я знаю, що Ти єдиний мій Помічник у тій складній ситуації, яку я переживаю (розкажіть її і попросіть те вирішення, яке б Ви хотіли). Я віддаюсь в Твої руки і прошу, щоб Ти простив всі мої гріхи та позбавив мене від всякого прокляття. Я прошу, щоб Ти був від сьогодні і назавжди моїм Господом та Спасителем. Я знаю, що коли свої очі я зводжу на небеса, то звідти прийде мені допомога, я вірю, що мені допомога від Тебе, бо Ти вчинив небо й землю і для Тебе немає нічого неможливого! Ти не даси захитатись нозі моїй, не здрімає мій Сторож: оце не дрімає й не спить мій Сторож! Господь то мій Сторож, Господь моя тінь при правиці моїй; Удень сонце не вдарить мене, ані місяць вночі! Господь стерегтиме мене від усякого зла, стерегтиме Він душу мою; Господь стерегтиме мій вихід та вхід відтепер аж навіки! І за це я славлю Тебе, мій Бог і надзвичайно дякую,  в ім’я Ісуса Христа, Амінь.
Сергій Гула

ПРО ТЕ, ПРО ЩО НЕЗРУЧНО ГОВОРИТИ – анонізм, маструбація

Ефективна правова допомога
ПРО ТЕ, ПРО ЩО НЕ ЛЮБЛЯТЬ ГОВОРИТИ – анонізм, маструбація
Дійсно - це питання достатньо делікатне і дуже дискусійне. Одні говорять, що маструбація, анонізм гріх, інші - що це нормальна життєва потреба людини. Це непросте питання, особливо для молодих і неодружених людей, а також і для віруючих, оскільки вони на роздоріжжі: "все ж таки, це гріх чи не гріх?...". 
В Біблії достатньо сказано щодо цього питання:  1 - це про Онана (звідки і пішов термін анонізм), який намірино виливав своє насіння на землю, не бажаючи запліднити дружину свого померлого брата, що було гріхом в очах Богом (Буття 38:9-10). 2 - це згадка малакій в 1 посланні до Коринтян 6 глава, 9 вірш, де є опис тих, хто не попаде в Царство Боже, серед них є так звані «малакії».  Малакія - від грецької "м`який", м`якотілий, той, хто легко піддається тиску. В новогрецікій мові Малакія переводиться як анонізм, відповідно - "малакас" переводиться як аноніст. Тобто в Біблії (1 Кори…