Перейти до основного вмісту

О, КОЛИ Б ТИ БУВ ГАРЯЧИЙ - АБО ЯК НЕ ВТРАТИТИ СПАСІННЯ

(ми завжди втрачаємо те, чим не дорожимо)

Загроза втратити спасіння для віруючої – є найбільшою загрозою серед всіх інших загроз, які завжди будуть.

І Христос чітко про це знав, що багато людей отримають спасіння, і дуже багато його втратять, і тому в багатьох місцях писаннях попереджував – роби все, щоб не втратити спасіння! Тому що втратити його легко.
Більш того, в 2 посланні Петра 2:20 написано, що краще людині не пізнавати дороги праведності, аніж пізнати і вернутися до переднього нечестивого життя, буде такій людині гірше попереднього!  
Більше того в 3 главі книги Откровення 11 вірш, Ісус каже, що прийде незабаром, тримай, що ти маєш, щоб твого вінця хто не забрав. Виявляється є ті, хто зацікавленні забрати нашого вінця, вінця спасіння, і його потрібно тримати, зберігати, дорожити, а якщо ні – томи втратимо наше спасіння, ми завжди втрачаємо те, чим не дорожимо!!!
Питання щодо теплості віруючої людини розглядається в 3 главі книги Откровення.
Вже в першому вірші – Бог каже – я знаю твої діла. Давайте зупинимось. Ми не просто так живемо, ми не просто так щось робимо, Бог знає все, що ми робимо, Бог аналізує все, що ми робимо і робить висновки по наших ділам – в якому ми стані знаходимось.
А в 15-16 вірші Ісус знову повторює – я знаю діла твої, що ти ні холодний, і ні гарячий, і через це я виплюну тебе з уст Моїх. І це, як правило буває з тим, хто вже в Господі багато років, він вже думає, що він все знає, всього досяг в християнстві, може наставляти інших, але його серце давно заспокоїлось, в нього вже нема вогню, в нього вже нема пристрасті, пристрасті шукати Бога, пристрасті творити діла для Господа!
А ще гірше буває з тим, хто допускає компроміси в своєму житті, в кого одежа вже давно не біла, тобто, той хто регулярно грішить, живе в притикаю чому гріху, і ніяк не судить себе, і не бореться хоч до крові, щоб бути чистим.
Ознаки теплості:
-         Самовдоволення, само безпечність, самовпевненість в спасінні;
-         Відсутність пристрасної любові до Бога;
-         Лінь у ділах Божих;
-         Відсутність служіння та жертви для Господа;
-         Компроміс з гріхом;
-         Небажання шукати Господа щодня, прагнути Його;
-         Відсутність діл для Господа;
-         Відсутність одкровень та глибокого розуміння Біблії;
-         Відсутність розуміння цінності спасіння, та докладання сил для того, щоб берегти та зберегти цю цінність;
-         відсутність глибокої вдячності за спасіння, за те, що зробив Ісус для тебе!;
-         Не обов’язковість послушання Біблії, духовній владі, старшим та батькам;
-         Відсутність критичного самоаналізу власного життя, відсутність розуміння картання від Бога.
-         Відсутність регулярного щирого покаяння!!!

Щоб навернутись до Бога і стати гарячим необхідно:
-         Щиро покаятись і детально проаналізувати своє життя, очікуючи наставлення від Господа;
-         Почати щоденно шукати Бога, прагнути Його – Він тільки може регулярно нам давати цей життєдайний вогонь, який береже нашу любов та спасіння; стан спраги по Господу – це постійний та нормальний наш стан, велика загроза є в тому, коли ми вже не відчуваємо спраги і потреби в Господі;
-         Почати боротися з гріхом і лінню;
-         Почати жертвувати для Господа;
-         Почати служити від серця Господу;
-         Регулярно аналізувати себе – в якому я стані.  

Ісус дуже чітко знає наш стан, чи ми теплі, чи ми холодні, чи ми гарячі – а чи ми знаємо свій стан, чи ми аналізуємо себе регулярно, щоб знати в якому ми стані знаходимось, чи не настав час покаяння та повернення до Господа, а чи вже хтось вкрав мого вінця спасіння. Ми відповідальні за своє життя і за своє спасіння, і дамо звіт за нього.

Коментарі

Популярні дописи з цього блогу

МОЛИТВА – ВІРУЮ, як основа християнського світогляду

Ефективна правова допомога

МОЛИТВА – ВІРУЮ, як основа християнського світогляду
Вірую в Єдиного Бога Отця, Вседержителя, Творця неба і землі, всього видимого і невидимого. І в Єдиного Господа Ісуса Христа, Сина Божого, Єдинородного, що від Отця народився перше всіх віків, Світло від Світла, Бога істинного від Бога істинного, рожденного, несотворенного, єдиносущного з Отцем, що через Нього все сталося. Він для нас, людей, і ради нашого спасіння зійшов з небес, і воплотився від Духа Святого і Марії Діви, і став чоловіком. І розп'ятий був за нас при Понтії Пилаті, і страждав, і був похований. І воскрес на третій день, як було написано. І возніся на небо, і сидить праворуч Отця.

І знову прийде у славі судити живих і мертвих, і Царству Його не буде кінця.  І в Духа Святого, Господа Животворчого, що від Отця походить, що Йому з Отцем і Сином однакове поклоніння і однакова слава, що говорив через пророків. В Єдину, Святу, Соборну і Апостольську Церкву. Визнаю одне хрещення на відпущення грі…

МОЛИТВА ПРО ДОПОМОГУ

МОЛИТВА ПРО ДОПОМОГУ
Господи, я знаю, що Ти єдиний мій Помічник у тій складній ситуації, яку я переживаю (розкажіть її і попросіть те вирішення, яке б Ви хотіли). Я віддаюсь в Твої руки і прошу, щоб Ти простив всі мої гріхи та позбавив мене від всякого прокляття. Я прошу, щоб Ти був від сьогодні і назавжди моїм Господом та Спасителем. Я знаю, що коли свої очі я зводжу на небеса, то звідти прийде мені допомога, я вірю, що мені допомога від Тебе, бо Ти вчинив небо й землю і для Тебе немає нічого неможливого! Ти не даси захитатись нозі моїй, не здрімає мій Сторож: оце не дрімає й не спить мій Сторож! Господь то мій Сторож, Господь моя тінь при правиці моїй; Удень сонце не вдарить мене, ані місяць вночі! Господь стерегтиме мене від усякого зла, стерегтиме Він душу мою; Господь стерегтиме мій вихід та вхід відтепер аж навіки! І за це я славлю Тебе, мій Бог і надзвичайно дякую,  в ім’я Ісуса Христа, Амінь.
Сергій Гула

ПРО ТЕ, ПРО ЩО НЕЗРУЧНО ГОВОРИТИ – анонізм, маструбація

Ефективна правова допомога
ПРО ТЕ, ПРО ЩО НЕ ЛЮБЛЯТЬ ГОВОРИТИ – анонізм, маструбація
Дійсно - це питання достатньо делікатне і дуже дискусійне. Одні говорять, що маструбація, анонізм гріх, інші - що це нормальна життєва потреба людини. Це непросте питання, особливо для молодих і неодружених людей, а також і для віруючих, оскільки вони на роздоріжжі: "все ж таки, це гріх чи не гріх?...". 
В Біблії достатньо сказано щодо цього питання:  1 - це про Онана (звідки і пішов термін анонізм), який намірино виливав своє насіння на землю, не бажаючи запліднити дружину свого померлого брата, що було гріхом в очах Богом (Буття 38:9-10). 2 - це згадка малакій в 1 посланні до Коринтян 6 глава, 9 вірш, де є опис тих, хто не попаде в Царство Боже, серед них є так звані «малакії».  Малакія - від грецької "м`який", м`якотілий, той, хто легко піддається тиску. В новогрецікій мові Малакія переводиться як анонізм, відповідно - "малакас" переводиться як аноніст. Тобто в Біблії (1 Кори…