Перейти до основного вмісту

СИЛА СЕКСУАЛЬНОГО ГРІХА – І ЯК ЙОГО ПОБОРОТИ

СИЛА СЕКСУАЛЬНОГО ГРІХА – І ЯК ЙОГО ПОБОРОТИ

Як багато людей в цьому світі є залежними від сексуальних гріхів: блуд, анонізм, маструбація, порнографія, гомосексуалізм, лесбіянство…  І що найприкріше, багато віруючих людей мають постійні проблеми з цими гріхами. Скільки ми чули, що той, чи інший служитель Божий залежний від порнографії, блуда… А в ряді православних та католицьких церков проявляються факти гомосексуалізму та педофілії. 
Чому сексуальний гріх має таку силу?
Чому проти нього так важко боротись, чому так важко стояти в повній святості перед Господом?
Сила гріха породжується самим гріхом, як це не парадоксально звучить – але це так. Наше таємне бажання гріха, наш компроміс із ним (трішки подивитися еротику або порнографію, виправдати маструбацію та ананізм – це ж ніби добре здоров’я, захопитися чужою жінкою і почати "невинний" флірт) ось, що породжує несвободу - легковажне ставлення до гріха. 
Диявол дуже чітко знає чи є у нас оце, таємне, гріховне бажання - і він обовязково "зіграє" на ньому, тоді, коли нікого немає, ніхто не бачить. Ось саме в такі моменти - ми даємо силу гріха. І чим частіше це повторюється - тим сильніше ми стаємо залежні. 

Але вихід є і з цієї складної ситуації - сексуальний гріх можна побороти і бути абсолютно вільним від нього, якщо:

1 - Розуміємо, що спокуси в нашому житті будуть - це частина роботи диявола! І нормальне відношення до спокуси – це не піддаватися їй, не грішити, не насолоджуватися гріхом, а боротися з ним.

Якова 1:2-5
Майте, брати мої, повну радість, коли впадаєте в усілякі випробовування, знаючи, що досвідчення вашої віри дає терпеливість. А терпеливість нехай має чин досконалий, щоб ви досконалі та бездоганні були, і недостачі ні в чому не мали.

Ось правильне відношення, коли приходять спокуси та випробування – повна радість, яка переростає в терпеливість, а потім у досвід, через який ми стаємо досконалими!


2 - пам'ятаємо про ті вірші із Біблії, які говорять про святість і проголошувати їх під час спокуси:

1Коринтянам 10:13
Досягла вас спроба не інша, тільки людська; але вірний Бог, Який не попустить, щоб ви випробовувалися більше, ніж можете, але при спробі й полегшення дасть, щоб знести могли ви її.

Об’явлення 22:11
А праведний нехай ще чинить правду, а святий нехай ще освячується!

1Петра 1:15-16
але за Святим, що покликав вас, будьте й самі святі в усім вашім поводженні, бо написано: Будьте святі, Я бо святий!

Якова 1:12
12 Блаженна людина, що витерпить пробу, бо, бувши випробувана, дістане вінця життя, якого Господь обіцяв тим, хто любить Його.


3 - молимося, коли приходить спокуса - ми повинні активно молитися - це джерело сили для перемоги над спокусою!!! Пильнуйте й моліться, щоб не впасти в спокусу, бадьорий бо дух, але немічне тіло!
(Від Марка 14:38)

4 - протистояти дияволу, проголошуючи, що Ви будете жити свято і не грішити! І диявол через короткий час буде змушений залишити вас зі своїми спокусами:


 Тож підкоріться Богові та спротивляйтесь дияволові, то й утече він від вас.
(Якова 4:7)


Свобода від гріха, навіть сексуального, в більшості своїй - залежить саме від нас, Бог вже все зробив для нас, щоб ми були вільні, але нам потрібно завжди памятати, що:
- спокуси будуть;
- зі спокусами потрібно боротися, а не падати в них;
- проголошувати місця писання з Біблії про святість;
- мати тверде рішення в голові не грішити;
- протистати дияволу своїм рішенням не грішити в будь-якій обставині та проголошенням Слова Божого;
- постійно молитись, пам'ятаючи, що дійсно плоть наша часто гоче гріховних речей, але це ми повинні перемагати постійною духовною практикою: молитвою та читанням Слова!!!


Нехай нам в цьому нам поможе Господь!

Сергій Гула

Коментарі

 1. В Вас брак інформації це в протестанських церквах процвітає гомосексуалізм і деякі з них дають шлюби. так що не треба писати дурниці. Пишіть обєктивно

  ВідповістиВидалити
  Відповіді
  1. Не згідний,я протистант і не чув ще ні одного випадку з протистантами.

   Видалити
  2. Хорошо сказано. я згодна, багато є християн, великих служителів, які мають таємні гріхи, і найчастіше вони сексуального характеру. Мені лиш цікаво, як Бог використовує таких людей...вони ж служать, люди каються на їх служіннях, але потай, у серці у них заховані великі таємні гріхи....це стосується різних конфесій і людей. Гріхи такі побороти може помогти лише Бог.

   Видалити
 2. Гомосексуалізм процвітає по всьому світу!!!!

  І тут не питаня церкви - тому що це проблема стара як світ, і те що робилося і робиться в монастирях - є окреме дослідження - дослідіть!

  Бо справжня дурниця - є ваше обмеження та незнання!!!

  ВідповістиВидалити

Дописати коментар

Популярні дописи з цього блогу

МОЛИТВА – ВІРУЮ, як основа християнського світогляду

Ефективна правова допомога

МОЛИТВА – ВІРУЮ, як основа християнського світогляду
Вірую в Єдиного Бога Отця, Вседержителя, Творця неба і землі, всього видимого і невидимого. І в Єдиного Господа Ісуса Христа, Сина Божого, Єдинородного, що від Отця народився перше всіх віків, Світло від Світла, Бога істинного від Бога істинного, рожденного, несотворенного, єдиносущного з Отцем, що через Нього все сталося. Він для нас, людей, і ради нашого спасіння зійшов з небес, і воплотився від Духа Святого і Марії Діви, і став чоловіком. І розп'ятий був за нас при Понтії Пилаті, і страждав, і був похований. І воскрес на третій день, як було написано. І возніся на небо, і сидить праворуч Отця.

І знову прийде у славі судити живих і мертвих, і Царству Його не буде кінця.  І в Духа Святого, Господа Животворчого, що від Отця походить, що Йому з Отцем і Сином однакове поклоніння і однакова слава, що говорив через пророків. В Єдину, Святу, Соборну і Апостольську Церкву. Визнаю одне хрещення на відпущення грі…

МОЛИТВА ПРО ДОПОМОГУ

МОЛИТВА ПРО ДОПОМОГУ
Господи, я знаю, що Ти єдиний мій Помічник у тій складній ситуації, яку я переживаю (розкажіть її і попросіть те вирішення, яке б Ви хотіли). Я віддаюсь в Твої руки і прошу, щоб Ти простив всі мої гріхи та позбавив мене від всякого прокляття. Я прошу, щоб Ти був від сьогодні і назавжди моїм Господом та Спасителем. Я знаю, що коли свої очі я зводжу на небеса, то звідти прийде мені допомога, я вірю, що мені допомога від Тебе, бо Ти вчинив небо й землю і для Тебе немає нічого неможливого! Ти не даси захитатись нозі моїй, не здрімає мій Сторож: оце не дрімає й не спить мій Сторож! Господь то мій Сторож, Господь моя тінь при правиці моїй; Удень сонце не вдарить мене, ані місяць вночі! Господь стерегтиме мене від усякого зла, стерегтиме Він душу мою; Господь стерегтиме мій вихід та вхід відтепер аж навіки! І за це я славлю Тебе, мій Бог і надзвичайно дякую,  в ім’я Ісуса Христа, Амінь.
Сергій Гула

ПРО ТЕ, ПРО ЩО НЕЗРУЧНО ГОВОРИТИ – анонізм, маструбація

Ефективна правова допомога
ПРО ТЕ, ПРО ЩО НЕ ЛЮБЛЯТЬ ГОВОРИТИ – анонізм, маструбація
Дійсно - це питання достатньо делікатне і дуже дискусійне. Одні говорять, що маструбація, анонізм гріх, інші - що це нормальна життєва потреба людини. Це непросте питання, особливо для молодих і неодружених людей, а також і для віруючих, оскільки вони на роздоріжжі: "все ж таки, це гріх чи не гріх?...". 
В Біблії достатньо сказано щодо цього питання:  1 - це про Онана (звідки і пішов термін анонізм), який намірино виливав своє насіння на землю, не бажаючи запліднити дружину свого померлого брата, що було гріхом в очах Богом (Буття 38:9-10). 2 - це згадка малакій в 1 посланні до Коринтян 6 глава, 9 вірш, де є опис тих, хто не попаде в Царство Боже, серед них є так звані «малакії».  Малакія - від грецької "м`який", м`якотілий, той, хто легко піддається тиску. В новогрецікій мові Малакія переводиться як анонізм, відповідно - "малакас" переводиться як аноніст. Тобто в Біблії (1 Кори…