Перейти до основного вмісту

ЧИ МОЄ СЕРЦЕ ПОВНІСТЮ НАЛЕЖИТЬ ІСУСУ, ЧИ ПРАГНУ Я ЙОГО БІЛЬШЕ ВСЬОГО?

ЧИ МОЄ СЕРЦЕ ПОВНІСТЮ НАЛЕЖИТЬ ІСУСУ, ЧИ ПРАГНУ Я ЙОГО БІЛЬШЕ ВСЬОГО?

Це настільки важливо перевіряти стан свого серця, стан спраги по Богу, чи я бажаю Господа всім серцем, чи люблю Його всім своїм єстеством та розумінням.
Проблема Ізраїльського народу була не втому, що вони постійно вдавались до інших богів, ідолів… їхня проблема була в тому, що їхнє серце ніколи по справжньому не любило і не бажало Господа.  
Iсаї 29:13
Народ цей устами своїми наближується, і губами своїми шанує Мене, але серце своє віддалив він від Мене… - як це актуально для сьогоднішніх віруючих людей…
Насправді вся віра є в одному – це велика і пристрасна любов до Бога (коли ми по справжньому будемо любити Бога, ми і по справжньому навчимося любити людей), це прагнення Його більше всього, щоб наше серце ніколи в житті не прагнуло чогось чи когось більше, аніж Бога.
Щоденне питання – а чи любимо я пристрасно Бога, чи моє серце стало байдужим, чи мені вже не обов’язково прикладати зусилля, щоб шукати та прагнути Господа???
В цьому руслі стоїть і питання і докір, виражений в Откровенні 3:15-16
Я знаю діла твої, що ти не холодний, ані гарячий. А що ти теплий, і ні гарячий, ані холодний, то виплюну тебе з Своїх уст...

І питання гріха відійде на задній план, і гріх вже не буде мучити, бо коли ти по справжньому будеш любити Бога, ти просто не зможеш грішити, щоб не засмутити серце Того, Кого ти так сильно любиш!

Потрібно себе постійно, щоденно аналізувати, в якому я стані, чи не віддалилось моє серце від Господа, чи продовжую я Його прагнути, як олень прагне до потоків (о, як би ми знали, як олень прагне до потоків у всій своїй спразі…), чи з’явилося в мене те, чого насправді я люблю більше? (наприклад футбол – я все рівно продовжую говорити, що Бог є моїм Господом, але насправді, футбол я очікую більше, за футболом я проводжу 2,3 години, а з Господом важко провести і 30 хвилин…, ми обманюємо себе, насправді ми вже футбол (на місці футболу можна поставити будь що, чи будь кого)  любимо більше, аніж Господа).
Я не пишу, що потрібно закритись і цілий день тільки молитись – ні, я пишу, що щоб ми не робили протягом дня, ми повинні пам’ятати Його, говорити Йому слова любові, великої вдячності, великої пошани, я говорю про те, щоб ми так прагнули ранку, щоб зустрітися з Найжаданішим та Найпрекраснішим свого життя, хоча б на 2 години в день.
Я зрозумів одну річ, що чим більші і частіше ти проводиш час з Господом, рівень твоєї любові збільшується до Господа, а як тільки ти починаєш суєтитись і лінитись, щоб бути та шукати Господа – твоє серце стає все більше і більше холодним!!!
Ось чому Ісус сказав:
Ісус стояв і кликав, говорячи: Коли прагне хто з вас нехай прийде до Мене та й п'є!
Нам потрібно прагнути Ісуса, свідомо стимулювати свою спрагу, не лінитись, не суєтитись, а розуміти, що без Господа ніщо і все життя – не має сенсу!!! Чим більше ми будемо прагнути – тим більше ми будемо спраглі, і тим більше ми пізнаємо Того, в Кому суть життя!!!Псалом 41:2-4
Як олень лине до водних потоків, так лине до Тебе, о Боже, душа моя, душа моя спрагнена Бога, Бога Живого!
Коли я прийду й появлюсь перед Божим лицем? (цікаво, що після цього речення стоїть знак запитання…)

Коментарі

Популярні дописи з цього блогу

МОЛИТВА – ВІРУЮ, як основа християнського світогляду

Ефективна правова допомога

МОЛИТВА – ВІРУЮ, як основа християнського світогляду
Вірую в Єдиного Бога Отця, Вседержителя, Творця неба і землі, всього видимого і невидимого. І в Єдиного Господа Ісуса Христа, Сина Божого, Єдинородного, що від Отця народився перше всіх віків, Світло від Світла, Бога істинного від Бога істинного, рожденного, несотворенного, єдиносущного з Отцем, що через Нього все сталося. Він для нас, людей, і ради нашого спасіння зійшов з небес, і воплотився від Духа Святого і Марії Діви, і став чоловіком. І розп'ятий був за нас при Понтії Пилаті, і страждав, і був похований. І воскрес на третій день, як було написано. І возніся на небо, і сидить праворуч Отця.

І знову прийде у славі судити живих і мертвих, і Царству Його не буде кінця.  І в Духа Святого, Господа Животворчого, що від Отця походить, що Йому з Отцем і Сином однакове поклоніння і однакова слава, що говорив через пророків. В Єдину, Святу, Соборну і Апостольську Церкву. Визнаю одне хрещення на відпущення грі…

МОЛИТВА ПРО ДОПОМОГУ

МОЛИТВА ПРО ДОПОМОГУ
Господи, я знаю, що Ти єдиний мій Помічник у тій складній ситуації, яку я переживаю (розкажіть її і попросіть те вирішення, яке б Ви хотіли). Я віддаюсь в Твої руки і прошу, щоб Ти простив всі мої гріхи та позбавив мене від всякого прокляття. Я прошу, щоб Ти був від сьогодні і назавжди моїм Господом та Спасителем. Я знаю, що коли свої очі я зводжу на небеса, то звідти прийде мені допомога, я вірю, що мені допомога від Тебе, бо Ти вчинив небо й землю і для Тебе немає нічого неможливого! Ти не даси захитатись нозі моїй, не здрімає мій Сторож: оце не дрімає й не спить мій Сторож! Господь то мій Сторож, Господь моя тінь при правиці моїй; Удень сонце не вдарить мене, ані місяць вночі! Господь стерегтиме мене від усякого зла, стерегтиме Він душу мою; Господь стерегтиме мій вихід та вхід відтепер аж навіки! І за це я славлю Тебе, мій Бог і надзвичайно дякую,  в ім’я Ісуса Христа, Амінь.
Сергій Гула

ПРО ТЕ, ПРО ЩО НЕЗРУЧНО ГОВОРИТИ – анонізм, маструбація

Ефективна правова допомога
ПРО ТЕ, ПРО ЩО НЕ ЛЮБЛЯТЬ ГОВОРИТИ – анонізм, маструбація
Дійсно - це питання достатньо делікатне і дуже дискусійне. Одні говорять, що маструбація, анонізм гріх, інші - що це нормальна життєва потреба людини. Це непросте питання, особливо для молодих і неодружених людей, а також і для віруючих, оскільки вони на роздоріжжі: "все ж таки, це гріх чи не гріх?...". 
В Біблії достатньо сказано щодо цього питання:  1 - це про Онана (звідки і пішов термін анонізм), який намірино виливав своє насіння на землю, не бажаючи запліднити дружину свого померлого брата, що було гріхом в очах Богом (Буття 38:9-10). 2 - це згадка малакій в 1 посланні до Коринтян 6 глава, 9 вірш, де є опис тих, хто не попаде в Царство Боже, серед них є так звані «малакії».  Малакія - від грецької "м`який", м`якотілий, той, хто легко піддається тиску. В новогрецікій мові Малакія переводиться як анонізм, відповідно - "малакас" переводиться як аноніст. Тобто в Біблії (1 Кори…