Перейти до основного вмісту

5 КРОКІВ, ЩОБ НАВЧИТИСЬ РАНО ВСТАВАТИ

 ЯК НАВЧИТИСЬ РАНО ВСТАВАТИ?

Багато хто, все ж таки, хоче навчитись вставати рано для молитви (о 5.00 або о 6.00). Та, часто, це дуже важко робити на постійній основі через різні обставини (втома, бажання спати, неорганізованість). Ось деякі поради щодо того, як навчитися, все ж таки, вставати рано:

1 - Ставте будильник на один і той же час кожного дня

Наше тіло схильне мати навички, тому, якщо ви щодня будете вставати в один і той же час, то з кожним разом прокидатися буде все легше і легше. Якщо ви зовсім не звикли вставати рано, тоді спочатку вам може бути неймовірно складно. Однак дуже важливо не давати собі поблажок і вставати в той же час навіть на вихідних. Поступово ваші внутрішні годинники підлаштуються і ви навчитеся вставати в потрібний час навіть без допомоги будильника.

2 - Намагайтеся не відтягувати сон, і переставляти будильник на пізніше.


Якщо ви поставили будильник на конкретний час, як тільки він продзвенить - вставайте відразу ж. Чим більше разів ви переставляєте годинник на пізніший час, тим важче вам буде встати. Лежачи в ліжку і сподіваючись поспати «хоч ще 5 хвилин», ми не відпочиваємо. 
Для цього можна застосувати один хороший спосіб, щоб змусити себе встати відразу - поставити будильник в інший кінець кімнати.
 Таким чином, щоб вимкнути його, вам доведеться встати з ліжка, і заставити себе в нього знову не лягати. Спочатку буде важко, але з днями - це стане легко.

3 - Потрібно, дійсно, бажати рано встати
Ключем до раннього підйому є бажання встати рано. Якщо у нас дійсно є мотивація встати раніше, то наш мозок не стане винаходити причини, щоб спати далі. Подумайте, якими перевагами раннього підйому ви не можете не скористатися. Для нас, християн – є найбільший мотив це: реальна, наповнена змістом молитва. Саме зранку є найкращий час, щоб пізнавати Бога, щоб отримувати життєво необхідні відповіді, щоб бути в Його присутності та глибоко вивчити Боже Слово. Це саме те, що робив Ісус – завжди рано вставав на молитву.

4 - Задайте собі конкретну годину пробудження перед сном

Перш ніж заснути, повторюйте про себе час, коли вам потрібно встати. Якщо ви зможете на ньому сконцентруватися, це вплине на ваше підсвідомість, і ви будете готові до того, щоб встати в цей час без проблем. Підсвідомість – унікальна річ, і це дійсно працює!

5 - Зробіть пару легких вправ як тільки просунулися 

Прокинувшись, добрим є потягнутися і зробити кілька вправ (зігнути-розігнути руки, ноги, перевертатися декілька разів, зігнутися і розігнутися...). Завдяки цьому нормалізується кровообіг, пропадає сонливість. Вважається, що ще краще прийняти душ…

Пам'ятаймо, що кращого часу для спілкування з Богом, аніж рано в ранці – придумати важко – це показує досвід Ісуса та Давида, і нам варто стати серйозними для того, що вибудувати себе таким чином, щоб ми могли зранку щодня хоча б 2 години перебувати з Господом!!!

Нема нічого в житі важливішого та кращого – як тривалий ранковий час проведений з Богом в таємній кімнаті!!!

Нехай поможе в цій справі нам Господь!!!

Сергій Гула

Коментарі

Популярні дописи з цього блогу

МОЛИТВА – ВІРУЮ, як основа християнського світогляду

Ефективна правова допомога

МОЛИТВА – ВІРУЮ, як основа християнського світогляду
Вірую в Єдиного Бога Отця, Вседержителя, Творця неба і землі, всього видимого і невидимого. І в Єдиного Господа Ісуса Христа, Сина Божого, Єдинородного, що від Отця народився перше всіх віків, Світло від Світла, Бога істинного від Бога істинного, рожденного, несотворенного, єдиносущного з Отцем, що через Нього все сталося. Він для нас, людей, і ради нашого спасіння зійшов з небес, і воплотився від Духа Святого і Марії Діви, і став чоловіком. І розп'ятий був за нас при Понтії Пилаті, і страждав, і був похований. І воскрес на третій день, як було написано. І возніся на небо, і сидить праворуч Отця.

І знову прийде у славі судити живих і мертвих, і Царству Його не буде кінця.  І в Духа Святого, Господа Животворчого, що від Отця походить, що Йому з Отцем і Сином однакове поклоніння і однакова слава, що говорив через пророків. В Єдину, Святу, Соборну і Апостольську Церкву. Визнаю одне хрещення на відпущення грі…

МОЛИТВА ПРО ДОПОМОГУ

МОЛИТВА ПРО ДОПОМОГУ
Господи, я знаю, що Ти єдиний мій Помічник у тій складній ситуації, яку я переживаю (розкажіть її і попросіть те вирішення, яке б Ви хотіли). Я віддаюсь в Твої руки і прошу, щоб Ти простив всі мої гріхи та позбавив мене від всякого прокляття. Я прошу, щоб Ти був від сьогодні і назавжди моїм Господом та Спасителем. Я знаю, що коли свої очі я зводжу на небеса, то звідти прийде мені допомога, я вірю, що мені допомога від Тебе, бо Ти вчинив небо й землю і для Тебе немає нічого неможливого! Ти не даси захитатись нозі моїй, не здрімає мій Сторож: оце не дрімає й не спить мій Сторож! Господь то мій Сторож, Господь моя тінь при правиці моїй; Удень сонце не вдарить мене, ані місяць вночі! Господь стерегтиме мене від усякого зла, стерегтиме Він душу мою; Господь стерегтиме мій вихід та вхід відтепер аж навіки! І за це я славлю Тебе, мій Бог і надзвичайно дякую,  в ім’я Ісуса Христа, Амінь.
Сергій Гула

ПРО ТЕ, ПРО ЩО НЕЗРУЧНО ГОВОРИТИ – анонізм, маструбація

Ефективна правова допомога
ПРО ТЕ, ПРО ЩО НЕ ЛЮБЛЯТЬ ГОВОРИТИ – анонізм, маструбація
Дійсно - це питання достатньо делікатне і дуже дискусійне. Одні говорять, що маструбація, анонізм гріх, інші - що це нормальна життєва потреба людини. Це непросте питання, особливо для молодих і неодружених людей, а також і для віруючих, оскільки вони на роздоріжжі: "все ж таки, це гріх чи не гріх?...". 
В Біблії достатньо сказано щодо цього питання:  1 - це про Онана (звідки і пішов термін анонізм), який намірино виливав своє насіння на землю, не бажаючи запліднити дружину свого померлого брата, що було гріхом в очах Богом (Буття 38:9-10). 2 - це згадка малакій в 1 посланні до Коринтян 6 глава, 9 вірш, де є опис тих, хто не попаде в Царство Боже, серед них є так звані «малакії».  Малакія - від грецької "м`який", м`якотілий, той, хто легко піддається тиску. В новогрецікій мові Малакія переводиться як анонізм, відповідно - "малакас" переводиться як аноніст. Тобто в Біблії (1 Кори…