ЯК НАВЧИТИСЬ РАНО ВСТАВАТИ?
Багато хто, все ж таки, хоче навчитись вставати рано для молитви (о 5.00 або о 6.00). Та, часто, це дуже важко робити на постійній основі через різні обставини (втома, бажання спати, неорганізованість). Ось деякі поради щодо того, як навчитися, все ж таки, вставати рано:
1 - Ставте будильник на один і той же час кожного дня
Наше тіло схильне мати навички, тому, якщо ви щодня будете вставати в один і той же час, то з кожним разом прокидатися буде все легше і легше. Якщо ви зовсім не звикли вставати рано, тоді спочатку вам може бути неймовірно складно. Однак дуже важливо не давати собі поблажок і вставати в той же час навіть на вихідних. Поступово ваші внутрішні годинники підлаштуються і ви навчитеся вставати в потрібний час навіть без допомоги будильника.
2 - Намагайтеся не відтягувати сон, і переставляти будильник на пізніше.
Якщо ви поставили будильник на конкретний час, як тільки він продзвенить - вставайте відразу ж. Чим більше разів ви переставляєте годинник на пізніший час, тим важче вам буде встати. Лежачи в ліжку і сподіваючись поспати «хоч ще 5 хвилин», ми не відпочиваємо.
Для цього можна застосувати один хороший спосіб, щоб змусити себе встати відразу - поставити будильник в інший кінець кімнати.
Таким чином, щоб вимкнути його, вам доведеться встати з ліжка, і заставити себе в нього знову не лягати. Спочатку буде важко, але з днями - це стане легко.
Для цього можна застосувати один хороший спосіб, щоб змусити себе встати відразу - поставити будильник в інший кінець кімнати.
Таким чином, щоб вимкнути його, вам доведеться встати з ліжка, і заставити себе в нього знову не лягати. Спочатку буде важко, але з днями - це стане легко.
3 - Потрібно, дійсно, бажати рано встати
Ключем до раннього підйому є бажання встати рано. Якщо у нас дійсно є мотивація встати раніше, то наш мозок не стане винаходити причини, щоб спати далі. Подумайте, якими перевагами раннього підйому ви не можете не скористатися. Для нас, християн – є найбільший мотив це: реальна, наповнена змістом молитва. Саме зранку є найкращий час, щоб пізнавати Бога, щоб отримувати життєво необхідні відповіді, щоб бути в Його присутності та глибоко вивчити Боже Слово. Це саме те, що робив Ісус – завжди рано вставав на молитву.
4 - Задайте собі конкретну годину пробудження перед сном
Перш ніж заснути, повторюйте про себе час, коли вам потрібно встати. Якщо ви зможете на ньому сконцентруватися, це вплине на ваше підсвідомість, і ви будете готові до того, щоб встати в цей час без проблем. Підсвідомість – унікальна річ, і це дійсно працює!
5 - Зробіть пару легких вправ як тільки просунулися
Прокинувшись, добрим є потягнутися і зробити кілька вправ (зігнути-розігнути руки, ноги, перевертатися декілька разів, зігнутися і розігнутися...). Завдяки цьому нормалізується кровообіг, пропадає сонливість. Вважається, що ще краще прийняти душ…
Пам'ятаймо, що кращого часу для спілкування з Богом, аніж рано в ранці – придумати важко – це показує досвід Ісуса та Давида, і нам варто стати серйозними для того, що вибудувати себе таким чином, щоб ми могли зранку щодня хоча б 2 години перебувати з Господом!!!
Нема нічого в житі важливішого та кращого – як тривалий ранковий час проведений з Богом в таємній кімнаті!!!
Нехай поможе в цій справі нам Господь!!!
Сергій Гула
Сергій Гула
Коментарі
Дописати коментар