Перейти до основного вмісту

ВМІННЯ СТРИМАТИ СЕБЕ ВІД ПОГАНИХ РЕЧЕЙ

ВМІННЯ СТРИМАТИ СЕБЕ ВІД ПОГАНИХ РЕЧЕЙ

В ці дні є дуже багато спокус, дуже багато гріховних речей, які, як правило, такі жадані... І людям достатньо непросто не грішити, стримуватися від гріха та неправедних речей.
Більше того, у нас є супротивник, диявол, який шукає кого знищити в гріху, в похоті в залежності…

Будьте тверезі, пильнуйте! Ваш супротивник диявол ходить, ричучи, як лев, що шукає пожерти кого.
(1Петр.5:8)

Ми повинні бути мудрими, завжди бути пильними, давати завжди собі звіт, що в один момент з’явиться та чи інша спокуса, гріховна думка, нечесний шанс заробити гроші, обману, поза шлюбні сексуальні стосунки, п`янство, гулянки, порнографія…, що ми повинні в цей момент правильно відреагувати, правильно поступити!
Нас повинно з’явитися вміння стримувати себе від спокуси, гріха, та неправедних речей – це те, що очікує від нас Бог!!! Не те що ми будемо жалітися, будемо іти на компроміс, думати, що ми слабі – ні! Наша відповідь діям диявола лише одна – ні!!! Ми повинні навчитися говорити гріхам та спокусам – ні!!!
Це те, що Бог очікував від свого народу, коли вони всі вдались до гріха, до блуда, до поклоніння іншим богам, що вони будуть вміти стримувати себе від поганих речей, та на жаль, вони так і не навчились цьому – за що прийшла велика біда в їхнє життя!

Так говорить Господь до народу цього: Так люблять вони волочитись, а не стримувати своїх ніг, тому то не має Господь уподобання в них, Він тепер їхню провину згадає, і за їхній гріх покарає! І промовив до мене Господь: Не молись за народ цей на добре йому. Як вони будуть постити, Я не послухаю їхніх благань, а коли принесуть цілопалення й дар, Я їх не прийму, бо Я повигублюю всіх їх мечем, і голодом, і моровицею!...
 (Єр.14:10-12)

А знаєте, що відбувається, коли ми все ж таки, навіть якщо нам важко, дуже важко, все ж таки ми знаходимо сили та  бажання, щоб молитись та відмовитись від гріхів та спокус – ми отримуємо УПОДОБАННЯ ВІД ГОСПОДА, а це: благословення,  милість, благовоління!!!  

Давайте навчимося стримувати свою ногу, стримувати себе від поганих та гріховних рече – і від цього отримаємо УПОДОБАННЯ ВІД ГОСПОДА!!!


Коментарі

Популярні дописи з цього блогу

МОЛИТВА – ВІРУЮ, як основа християнського світогляду

Ефективна правова допомога

МОЛИТВА – ВІРУЮ, як основа християнського світогляду
Вірую в Єдиного Бога Отця, Вседержителя, Творця неба і землі, всього видимого і невидимого. І в Єдиного Господа Ісуса Христа, Сина Божого, Єдинородного, що від Отця народився перше всіх віків, Світло від Світла, Бога істинного від Бога істинного, рожденного, несотворенного, єдиносущного з Отцем, що через Нього все сталося. Він для нас, людей, і ради нашого спасіння зійшов з небес, і воплотився від Духа Святого і Марії Діви, і став чоловіком. І розп'ятий був за нас при Понтії Пилаті, і страждав, і був похований. І воскрес на третій день, як було написано. І возніся на небо, і сидить праворуч Отця.

І знову прийде у славі судити живих і мертвих, і Царству Його не буде кінця.  І в Духа Святого, Господа Животворчого, що від Отця походить, що Йому з Отцем і Сином однакове поклоніння і однакова слава, що говорив через пророків. В Єдину, Святу, Соборну і Апостольську Церкву. Визнаю одне хрещення на відпущення грі…

МОЛИТВА ПРО ДОПОМОГУ

МОЛИТВА ПРО ДОПОМОГУ
Господи, я знаю, що Ти єдиний мій Помічник у тій складній ситуації, яку я переживаю (розкажіть її і попросіть те вирішення, яке б Ви хотіли). Я віддаюсь в Твої руки і прошу, щоб Ти простив всі мої гріхи та позбавив мене від всякого прокляття. Я прошу, щоб Ти був від сьогодні і назавжди моїм Господом та Спасителем. Я знаю, що коли свої очі я зводжу на небеса, то звідти прийде мені допомога, я вірю, що мені допомога від Тебе, бо Ти вчинив небо й землю і для Тебе немає нічого неможливого! Ти не даси захитатись нозі моїй, не здрімає мій Сторож: оце не дрімає й не спить мій Сторож! Господь то мій Сторож, Господь моя тінь при правиці моїй; Удень сонце не вдарить мене, ані місяць вночі! Господь стерегтиме мене від усякого зла, стерегтиме Він душу мою; Господь стерегтиме мій вихід та вхід відтепер аж навіки! І за це я славлю Тебе, мій Бог і надзвичайно дякую,  в ім’я Ісуса Христа, Амінь.
Сергій Гула

ПРО ТЕ, ПРО ЩО НЕЗРУЧНО ГОВОРИТИ – анонізм, маструбація

Ефективна правова допомога
ПРО ТЕ, ПРО ЩО НЕ ЛЮБЛЯТЬ ГОВОРИТИ – анонізм, маструбація
Дійсно - це питання достатньо делікатне і дуже дискусійне. Одні говорять, що маструбація, анонізм гріх, інші - що це нормальна життєва потреба людини. Це непросте питання, особливо для молодих і неодружених людей, а також і для віруючих, оскільки вони на роздоріжжі: "все ж таки, це гріх чи не гріх?...". 
В Біблії достатньо сказано щодо цього питання:  1 - це про Онана (звідки і пішов термін анонізм), який намірино виливав своє насіння на землю, не бажаючи запліднити дружину свого померлого брата, що було гріхом в очах Богом (Буття 38:9-10). 2 - це згадка малакій в 1 посланні до Коринтян 6 глава, 9 вірш, де є опис тих, хто не попаде в Царство Боже, серед них є так звані «малакії».  Малакія - від грецької "м`який", м`якотілий, той, хто легко піддається тиску. В новогрецікій мові Малакія переводиться як анонізм, відповідно - "малакас" переводиться як аноніст. Тобто в Біблії (1 Кори…