Перейти до основного вмісту

БАЖАННЯ… або як поступати розумно

БАЖАННЯ… або як поступати розумно

Яке дивне це явище – наявність бажань… завжди є такий стан в людини, коли вона чогось бажає. Це нормально для людини мати ті чи інші бажання. І добре, коли ці бажання хороші, але не секрет, що в нас часто є бажання нехороші, а часто і бажання гріха!

Ні про що не турбуйтесь, а в усьому нехай виявляються Богові ваші бажання молитвою й проханням з подякою.
(Фил.4:6)

З цього місця писання видно, що Бог хоче знати наші бажання, хоча – Він і так знає…, але думаю, що Він через це Слово, хоче, щоб ми давали собі звіт в наших бажаннях.

Так, Бог показує себе Таким, Якому не байдуже наше життя, Йому не байдуже те, чим ми живемо і чого хочемо. І звичайно – Він не просто хоче знати ці бажання – Він хоче задовольняти ці бажання, звичайно найперше ті, які будуть нам на користь… але знову ж таки є ті бажання у нас – які нам не на користь…

В Старому Заповіті є прекрасна історія, яка показує, що навіть ті бажання, які в майбутньому принесуть багато проблем та горя – Бог задовольняв. Наприклад – Ізраїльський народ дуже хотів мати царя – а Господь їм відповідав: «Не потрібно вам царя – Я ваш Цар», але вони продовжували Його просити за царя, і Бог дав… так от, якщо проаналізувати всю історію Ізраїлю, за часів всіх царів, то лише приблизно 20% царів були добрими та такими, які служили Богу і своєму народові, а 80% - були тиранами власного народу! Бог знав це, але бажання часто має силу засліплювати не тільки здоровий розум, але і Слово Боже!

Яка це хороша здатність – постійно аналізувати сої бажання з Богом у молитві…

Ось і вище зазначений вірш, думаю, найперше, відноситься до нас, а не до Бога. Нам потрібно навчитись приносити ВСІ свої бажання перед Богом, навіть погані – тому що там написано – ВСІ!!! Нам необхідно навчитись аналізувати свої бажання з Богом, і співставляти їх з Божими бажаннями. «Господи, я хочу те і інше, а як Ти думаєш – чи правильні мої бажання? І очікувати на відповідь, що Бог скаже, або поки це бажання відійде від нас, або поки ми зрозуміємо, що це бажання, якщо ми його задовільними – принесе нам в майбутньому багато проблем, а може і горя…».

Бажання дійсно можуть завести у великі проблеми та велике горе, а саме: те бажання, яке не проаналізоване з Богом та реалізоване за власною прихоттю!

Згадайте недавні історії, коли багато людей втратили свої кошти тільки через те, що хотіли швидко збагатіти (я маю на увазі історії з Кінз Кепітал та інші) – і це були віруючі люди, які втрачали часто сотні тисяч доларів – я це знаю з практики, оскільки, як юрист консультував їх після падіння подібних афер.

Ми повинні виробити в собі здатність приносити перед Богом в молитві всі свої бажання, (особливо та людина, яка хоче одружуватись і йому подобається якась людина – помилка – буде дорого коштувати для двох!) та навчитися чекати на відповідь від Бога, і чим сильніше та масштабніше бажання – тим пильніше його потрібно досліджувати з Богом!

Та часто, ми люди самолюбиві – і що ми хочемо і робимо те, чого хочемо – не питаючи у Бога!!! Від цього маємо не тільки великі проблеми – а доказуємо, що насправді не Бог є Господом нашого життя – а ми самі для себе є господом!

  

Коментарі

Популярні дописи з цього блогу

МОЛИТВА – ВІРУЮ, як основа християнського світогляду

Ефективна правова допомога

МОЛИТВА – ВІРУЮ, як основа християнського світогляду
Вірую в Єдиного Бога Отця, Вседержителя, Творця неба і землі, всього видимого і невидимого. І в Єдиного Господа Ісуса Христа, Сина Божого, Єдинородного, що від Отця народився перше всіх віків, Світло від Світла, Бога істинного від Бога істинного, рожденного, несотворенного, єдиносущного з Отцем, що через Нього все сталося. Він для нас, людей, і ради нашого спасіння зійшов з небес, і воплотився від Духа Святого і Марії Діви, і став чоловіком. І розп'ятий був за нас при Понтії Пилаті, і страждав, і був похований. І воскрес на третій день, як було написано. І возніся на небо, і сидить праворуч Отця.

І знову прийде у славі судити живих і мертвих, і Царству Його не буде кінця.  І в Духа Святого, Господа Животворчого, що від Отця походить, що Йому з Отцем і Сином однакове поклоніння і однакова слава, що говорив через пророків. В Єдину, Святу, Соборну і Апостольську Церкву. Визнаю одне хрещення на відпущення грі…

МОЛИТВА ПРО ДОПОМОГУ

МОЛИТВА ПРО ДОПОМОГУ
Господи, я знаю, що Ти єдиний мій Помічник у тій складній ситуації, яку я переживаю (розкажіть її і попросіть те вирішення, яке б Ви хотіли). Я віддаюсь в Твої руки і прошу, щоб Ти простив всі мої гріхи та позбавив мене від всякого прокляття. Я прошу, щоб Ти був від сьогодні і назавжди моїм Господом та Спасителем. Я знаю, що коли свої очі я зводжу на небеса, то звідти прийде мені допомога, я вірю, що мені допомога від Тебе, бо Ти вчинив небо й землю і для Тебе немає нічого неможливого! Ти не даси захитатись нозі моїй, не здрімає мій Сторож: оце не дрімає й не спить мій Сторож! Господь то мій Сторож, Господь моя тінь при правиці моїй; Удень сонце не вдарить мене, ані місяць вночі! Господь стерегтиме мене від усякого зла, стерегтиме Він душу мою; Господь стерегтиме мій вихід та вхід відтепер аж навіки! І за це я славлю Тебе, мій Бог і надзвичайно дякую,  в ім’я Ісуса Христа, Амінь.
Сергій Гула

ПРО ТЕ, ПРО ЩО НЕЗРУЧНО ГОВОРИТИ – анонізм, маструбація

Ефективна правова допомога
ПРО ТЕ, ПРО ЩО НЕ ЛЮБЛЯТЬ ГОВОРИТИ – анонізм, маструбація
Дійсно - це питання достатньо делікатне і дуже дискусійне. Одні говорять, що маструбація, анонізм гріх, інші - що це нормальна життєва потреба людини. Це непросте питання, особливо для молодих і неодружених людей, а також і для віруючих, оскільки вони на роздоріжжі: "все ж таки, це гріх чи не гріх?...". 
В Біблії достатньо сказано щодо цього питання:  1 - це про Онана (звідки і пішов термін анонізм), який намірино виливав своє насіння на землю, не бажаючи запліднити дружину свого померлого брата, що було гріхом в очах Богом (Буття 38:9-10). 2 - це згадка малакій в 1 посланні до Коринтян 6 глава, 9 вірш, де є опис тих, хто не попаде в Царство Боже, серед них є так звані «малакії».  Малакія - від грецької "м`який", м`якотілий, той, хто легко піддається тиску. В новогрецікій мові Малакія переводиться як анонізм, відповідно - "малакас" переводиться як аноніст. Тобто в Біблії (1 Кори…