Перейти до основного вмісту

ПІДСТАВИ ДЛЯ ЩАСТЯ


ПІДСТАВИ ДЛЯ ЩАСТЯ


Кожна людина хоче бути щасливою. Але як досягнути ось цього омріяного, персонального щастя?
Більшість людей переконанні, що щастя є тоді, коли є достатньо грошей, інші думають, що людина щасливий тоді, коли вона здорова, а інші, коли є успішна кар`єра, чи щаслива сім`я. 
Можна погодитись, що це можуть бути складові успіху. Так думають люди, а що думає Бог?

Блажен* муж, що за радою
несправедливих не ходить,
і не стоїть на дорозі грішних,
і не сидить на сидінні злорік,
та в Законі Господнім його насолода,
і про Закон Його вдень та вночі він роздумує!
 (Псалом 1:1-2)

В цьому Біблійному уривку Бог дає визначення щасливої людини – це людина, яка немає нічого спільного з грішними людьми, а точніше з їхніми грішними справами.
Люди хочуть бути щасливими, але також і не хочуть відмовитися від гріха. Їм подобається обманювати, красти, чинити сексуальний блуд… Так не буває, щоб людина грішила і була щаслива довгий період часу. Накрадене в певний період може приносити радість чи навіть щастя, але в свій час, ця крадіжка принесе свій плачевний результат. Можна гуляти з багатьма дівчатами, але в певний період життя, сексуальна розпущеність вдарить дуже сильно та гірко через хворобу чи крах сім`ї…
Гріх – це вбивця істинного щастя.
Другою підставою справжнього щастя, яка дуже тісно пов`язана з вищезазначеною, є постійне навчання Божої мудрості, яка викладена у Біблії.
Варто визнати, що ми багато чого не знаємо і не розуміємо. А особливо, як бути щасливим і не втратити його. На ці питання є відповіді тільки у Бога! Чому у Бога? Тому що Він найкраще знає людину – Він її Творець! Саме у Нього формула щастя для кожної людини – і варто вивчити її та правильно застосовувати, звісно, якщо ми хочемо по-справжньому бути щасливі.

Прагнення щастя – це прекрасне і правильне прагнення, але щоб досягти його потрібно не грішити та щоденно вчитися у Бога, молячись та вивчаючи Його слово – Біблію!

_____
* Блажен – щасливий.

sg

28.01.2013


Коментарі

Дописати коментар

Популярні дописи з цього блогу

МОЛИТВА – ВІРУЮ, як основа християнського світогляду

Ефективна правова допомога

МОЛИТВА – ВІРУЮ, як основа християнського світогляду
Вірую в Єдиного Бога Отця, Вседержителя, Творця неба і землі, всього видимого і невидимого. І в Єдиного Господа Ісуса Христа, Сина Божого, Єдинородного, що від Отця народився перше всіх віків, Світло від Світла, Бога істинного від Бога істинного, рожденного, несотворенного, єдиносущного з Отцем, що через Нього все сталося. Він для нас, людей, і ради нашого спасіння зійшов з небес, і воплотився від Духа Святого і Марії Діви, і став чоловіком. І розп'ятий був за нас при Понтії Пилаті, і страждав, і був похований. І воскрес на третій день, як було написано. І возніся на небо, і сидить праворуч Отця.

І знову прийде у славі судити живих і мертвих, і Царству Його не буде кінця.  І в Духа Святого, Господа Животворчого, що від Отця походить, що Йому з Отцем і Сином однакове поклоніння і однакова слава, що говорив через пророків. В Єдину, Святу, Соборну і Апостольську Церкву. Визнаю одне хрещення на відпущення грі…

МОЛИТВА ПРО ДОПОМОГУ

МОЛИТВА ПРО ДОПОМОГУ
Господи, я знаю, що Ти єдиний мій Помічник у тій складній ситуації, яку я переживаю (розкажіть її і попросіть те вирішення, яке б Ви хотіли). Я віддаюсь в Твої руки і прошу, щоб Ти простив всі мої гріхи та позбавив мене від всякого прокляття. Я прошу, щоб Ти був від сьогодні і назавжди моїм Господом та Спасителем. Я знаю, що коли свої очі я зводжу на небеса, то звідти прийде мені допомога, я вірю, що мені допомога від Тебе, бо Ти вчинив небо й землю і для Тебе немає нічого неможливого! Ти не даси захитатись нозі моїй, не здрімає мій Сторож: оце не дрімає й не спить мій Сторож! Господь то мій Сторож, Господь моя тінь при правиці моїй; Удень сонце не вдарить мене, ані місяць вночі! Господь стерегтиме мене від усякого зла, стерегтиме Він душу мою; Господь стерегтиме мій вихід та вхід відтепер аж навіки! І за це я славлю Тебе, мій Бог і надзвичайно дякую,  в ім’я Ісуса Христа, Амінь.
Сергій Гула

ПРО ТЕ, ПРО ЩО НЕЗРУЧНО ГОВОРИТИ – анонізм, маструбація

Ефективна правова допомога
ПРО ТЕ, ПРО ЩО НЕ ЛЮБЛЯТЬ ГОВОРИТИ – анонізм, маструбація
Дійсно - це питання достатньо делікатне і дуже дискусійне. Одні говорять, що маструбація, анонізм гріх, інші - що це нормальна життєва потреба людини. Це непросте питання, особливо для молодих і неодружених людей, а також і для віруючих, оскільки вони на роздоріжжі: "все ж таки, це гріх чи не гріх?...". 
В Біблії достатньо сказано щодо цього питання:  1 - це про Онана (звідки і пішов термін анонізм), який намірино виливав своє насіння на землю, не бажаючи запліднити дружину свого померлого брата, що було гріхом в очах Богом (Буття 38:9-10). 2 - це згадка малакій в 1 посланні до Коринтян 6 глава, 9 вірш, де є опис тих, хто не попаде в Царство Боже, серед них є так звані «малакії».  Малакія - від грецької "м`який", м`якотілий, той, хто легко піддається тиску. В новогрецікій мові Малакія переводиться як анонізм, відповідно - "малакас" переводиться як аноніст. Тобто в Біблії (1 Кори…