Перейти до основного вмісту

46 МІЛЬЙОНІВ ВБИВСТВ – ЩОРІЧНО – УЯВІТЬ ЦЕ СОБІ!!!

46 МІЛЬЙОНІВ ВБИВСТВ – ЩОРІЧНО– УЯВІТЬ ЦЕ СОБІ!!!

За даними Всесвітньої організації здоров`я, щорічно в світі здійснюється приблизно 46 мільйонів штучних абортів, що становить 22% від числа всіх вагітностей, тобто, практично кожна 4!!! дитина світу вбивається - це вражає до основи.

Але що ще найбільш вражаюче:

В даний час в світі причинами абортів є наступні обставини:

• 40% за бажанням жінки
• 25% за життєвими показниками
• 23% за соціальними показниками
• 12% за медичними показниками

Уявіть собі, практично 20 мільйонів дітей вбивається просто-так, за бажанням жінки! Просто так, захотіла. Ні, це не нужда – по життєвим, соціальним і медичним показникам вбивається 26 мільйонів дітей. Але, от просто за бажанням жінки – вбивається до прикладу 2-ві таких країни, як Білорусь - щорічно…

Як тут не згадати слова Матері Терези:

«Аборт є найбільшою загрозою для миру на землі. Кожне життя – це життя Бога в нас. Ненароджена дитина несе в собі життя Бога. Ми не маємо жодного права знищувати її, які б засоби при цьому не використовувалися.
Дитина завжди є даром від Бога.Високорозвинені країни, де аборт дозволяється, в кінцевому результаті – найбідніші з бідних.

Найбільшою загрозою для миру на землі є аборт.
Якщо ми здатні знищити життя, що дає нам Бог, якщо мати здатна стати катом для власних дітей, чи існує сенс говорити про інші вбивства і війни у світі? Сьогодні люди не люблять одне одного, і саме тут – джерело загрози для миру.
Аборт – це зачаток зла на землі…
Ненароджені діти – найбідніші з бідних. Вони дуже близькі до Бога. Я завжди прошу лікарів не вбивати ненароджених дітей. Якщо вони нікому не потрібні, я прийму їх. В очах кожної дитини я бачу присутність Бога. Якщо матері і надалі будуть продовжувати вбивати своїх дітей, ми не зможемо запобігти війнам».
Боже, даруй нам благодать, щоб припинилися вбивства дітей у лоні матері і де б це не було».

Мінімум 20 мільйонів життів дітей є найпереконливішим доказом того, що потрібно забороняти аборти на законодавчому рівні.Сергій Гула

Коментарі

  1. Я б зрозуміла, якби таку падлючу статтю писала людина, яка хоч шось зробила, хоч від одного маленького бутербродика відмовилася, щоб допомогти жінці, яка не наважується народити дитину, бо не хоче бачити, як та дитина вмирає з голоду або виростає приреченою на жебрацтво

    ВідповістиВидалити
    Відповіді
    1. то хай собі народить ту дитину і віддасть на виховання іншим чи в дитячий будинок, але не вбиває тільки. завжди можна знайти інший вихід, окрім вбивства. це жахливо.

      Видалити

Дописати коментар

Популярні дописи з цього блогу

МОЛИТВА – ВІРУЮ, як основа християнського світогляду

Ефективна правова допомога

МОЛИТВА – ВІРУЮ, як основа християнського світогляду
Вірую в Єдиного Бога Отця, Вседержителя, Творця неба і землі, всього видимого і невидимого. І в Єдиного Господа Ісуса Христа, Сина Божого, Єдинородного, що від Отця народився перше всіх віків, Світло від Світла, Бога істинного від Бога істинного, рожденного, несотворенного, єдиносущного з Отцем, що через Нього все сталося. Він для нас, людей, і ради нашого спасіння зійшов з небес, і воплотився від Духа Святого і Марії Діви, і став чоловіком. І розп'ятий був за нас при Понтії Пилаті, і страждав, і був похований. І воскрес на третій день, як було написано. І возніся на небо, і сидить праворуч Отця.

І знову прийде у славі судити живих і мертвих, і Царству Його не буде кінця.  І в Духа Святого, Господа Животворчого, що від Отця походить, що Йому з Отцем і Сином однакове поклоніння і однакова слава, що говорив через пророків. В Єдину, Святу, Соборну і Апостольську Церкву. Визнаю одне хрещення на відпущення грі…

МОЛИТВА ПРО ДОПОМОГУ

МОЛИТВА ПРО ДОПОМОГУ
Господи, я знаю, що Ти єдиний мій Помічник у тій складній ситуації, яку я переживаю (розкажіть її і попросіть те вирішення, яке б Ви хотіли). Я віддаюсь в Твої руки і прошу, щоб Ти простив всі мої гріхи та позбавив мене від всякого прокляття. Я прошу, щоб Ти був від сьогодні і назавжди моїм Господом та Спасителем. Я знаю, що коли свої очі я зводжу на небеса, то звідти прийде мені допомога, я вірю, що мені допомога від Тебе, бо Ти вчинив небо й землю і для Тебе немає нічого неможливого! Ти не даси захитатись нозі моїй, не здрімає мій Сторож: оце не дрімає й не спить мій Сторож! Господь то мій Сторож, Господь моя тінь при правиці моїй; Удень сонце не вдарить мене, ані місяць вночі! Господь стерегтиме мене від усякого зла, стерегтиме Він душу мою; Господь стерегтиме мій вихід та вхід відтепер аж навіки! І за це я славлю Тебе, мій Бог і надзвичайно дякую,  в ім’я Ісуса Христа, Амінь.
Сергій Гула

ПРО ТЕ, ПРО ЩО НЕЗРУЧНО ГОВОРИТИ – анонізм, маструбація

Ефективна правова допомога
ПРО ТЕ, ПРО ЩО НЕ ЛЮБЛЯТЬ ГОВОРИТИ – анонізм, маструбація
Дійсно - це питання достатньо делікатне і дуже дискусійне. Одні говорять, що маструбація, анонізм гріх, інші - що це нормальна життєва потреба людини. Це непросте питання, особливо для молодих і неодружених людей, а також і для віруючих, оскільки вони на роздоріжжі: "все ж таки, це гріх чи не гріх?...". 
В Біблії достатньо сказано щодо цього питання:  1 - це про Онана (звідки і пішов термін анонізм), який намірино виливав своє насіння на землю, не бажаючи запліднити дружину свого померлого брата, що було гріхом в очах Богом (Буття 38:9-10). 2 - це згадка малакій в 1 посланні до Коринтян 6 глава, 9 вірш, де є опис тих, хто не попаде в Царство Боже, серед них є так звані «малакії».  Малакія - від грецької "м`який", м`якотілий, той, хто легко піддається тиску. В новогрецікій мові Малакія переводиться як анонізм, відповідно - "малакас" переводиться як аноніст. Тобто в Біблії (1 Кори…