Перейти до основного вмісту

ТІЛО НЕ ДЛЯ РОЗПУСТИ

ТІЛО НЕ ДЛЯ РОЗПУСТИ

Займатися розпустою ніколи не було призначено Богом, для життя людини. Але людина любить розпусти – і тим самим знищує себе. Розпуста є відповіддю на питання – чому існують невиліковні хвороби, особливо статеві.

Розпуста спочатку видається дуже солодкою, але результат її дуже плачевний, дуже гіркий! Наскільки ж потрібно бути нерозумним, щоб не мати здатність побачити результат своєї майбутньої дії?

Людина, яка спить з різноманітними людьми – заразиться венеричною хворобою і помре в страшних муках;
Людина, яка курить – нищить своє здоров`я та буде мати рак легенів;
Молодь, що споживає наркотики – стає психічними та фізичними інвалідами;
Геї та лесбійки – не тільки хворіють на СНІД, але страждають від глибокої депресії та інших психічних хворіб…
Список можна продовжувати до безкінечності.

Небажання зрозуміти невідворотність причинно-наслідкового зв'язку – стає бичем для сьогоднішнього покоління, якби воно не зневажала б цей закон.

Людина ніколи не стане розумнішою за Бога, хоча б хотіла. Людина ніколи не перехитрить Бога, хоча постійно намагається. Людина ніколи не обманить своє тіло, які б пігулки не з`їдла б…

Тіло не для розпусти, але тіло для Бога – це істинна, яка міститься у Біблії (1 Коринтянам 6:13). І як би хто не оспорював цю істинну, результати розпусного життя людини є красномовним підтвердженням істинності наявності Бога як Творця всього і законодавця всьому!

Істинність підтверджується тоді, коли людина своє тіло віддає для правди, для мудрості і для служіння Богу і людям – така людина залишається здоровою та щасливою!!!

Бог дав людині вибір життя і людина його робить, не залежно від того чи вона погоджується з Ним, чи ні…

Утікайте від розпусти. Усякий бо гріх, що його чинить людина, є поза тілом. А хто чинить розпусту, той грішить проти власного тіла. Хіба ви не знаєте, що ваше тіло то храм Духа Святого, що живе Він у вас, якого від Бога ви маєте, і ви не свої? Бо дорого куплені ви. Отож, прославляйте Бога в тілі своєму та в дусі своєму, що Божі вони!

(1 до Коринтян 6:18-20)


Сергій Гула
Коментарі

Популярні дописи з цього блогу

МОЛИТВА – ВІРУЮ, як основа християнського світогляду

Ефективна правова допомога

МОЛИТВА – ВІРУЮ, як основа християнського світогляду
Вірую в Єдиного Бога Отця, Вседержителя, Творця неба і землі, всього видимого і невидимого. І в Єдиного Господа Ісуса Христа, Сина Божого, Єдинородного, що від Отця народився перше всіх віків, Світло від Світла, Бога істинного від Бога істинного, рожденного, несотворенного, єдиносущного з Отцем, що через Нього все сталося. Він для нас, людей, і ради нашого спасіння зійшов з небес, і воплотився від Духа Святого і Марії Діви, і став чоловіком. І розп'ятий був за нас при Понтії Пилаті, і страждав, і був похований. І воскрес на третій день, як було написано. І возніся на небо, і сидить праворуч Отця.

І знову прийде у славі судити живих і мертвих, і Царству Його не буде кінця.  І в Духа Святого, Господа Животворчого, що від Отця походить, що Йому з Отцем і Сином однакове поклоніння і однакова слава, що говорив через пророків. В Єдину, Святу, Соборну і Апостольську Церкву. Визнаю одне хрещення на відпущення грі…

МОЛИТВА ПРО ДОПОМОГУ

МОЛИТВА ПРО ДОПОМОГУ
Господи, я знаю, що Ти єдиний мій Помічник у тій складній ситуації, яку я переживаю (розкажіть її і попросіть те вирішення, яке б Ви хотіли). Я віддаюсь в Твої руки і прошу, щоб Ти простив всі мої гріхи та позбавив мене від всякого прокляття. Я прошу, щоб Ти був від сьогодні і назавжди моїм Господом та Спасителем. Я знаю, що коли свої очі я зводжу на небеса, то звідти прийде мені допомога, я вірю, що мені допомога від Тебе, бо Ти вчинив небо й землю і для Тебе немає нічого неможливого! Ти не даси захитатись нозі моїй, не здрімає мій Сторож: оце не дрімає й не спить мій Сторож! Господь то мій Сторож, Господь моя тінь при правиці моїй; Удень сонце не вдарить мене, ані місяць вночі! Господь стерегтиме мене від усякого зла, стерегтиме Він душу мою; Господь стерегтиме мій вихід та вхід відтепер аж навіки! І за це я славлю Тебе, мій Бог і надзвичайно дякую,  в ім’я Ісуса Христа, Амінь.
Сергій Гула

ПРО ТЕ, ПРО ЩО НЕЗРУЧНО ГОВОРИТИ – анонізм, маструбація

Ефективна правова допомога
ПРО ТЕ, ПРО ЩО НЕ ЛЮБЛЯТЬ ГОВОРИТИ – анонізм, маструбація
Дійсно - це питання достатньо делікатне і дуже дискусійне. Одні говорять, що маструбація, анонізм гріх, інші - що це нормальна життєва потреба людини. Це непросте питання, особливо для молодих і неодружених людей, а також і для віруючих, оскільки вони на роздоріжжі: "все ж таки, це гріх чи не гріх?...". 
В Біблії достатньо сказано щодо цього питання:  1 - це про Онана (звідки і пішов термін анонізм), який намірино виливав своє насіння на землю, не бажаючи запліднити дружину свого померлого брата, що було гріхом в очах Богом (Буття 38:9-10). 2 - це згадка малакій в 1 посланні до Коринтян 6 глава, 9 вірш, де є опис тих, хто не попаде в Царство Боже, серед них є так звані «малакії».  Малакія - від грецької "м`який", м`якотілий, той, хто легко піддається тиску. В новогрецікій мові Малакія переводиться як анонізм, відповідно - "малакас" переводиться як аноніст. Тобто в Біблії (1 Кори…