Перейти до основного вмісту

ЧИ МОЖНА ЗБЕРІГАТИ СПОКІЙ У БУДЬ-ЯКІЙ СИТУАЦІЇ?

ЧИ МОЖНА ЗБЕРІГАТИ СПОКІЙ У БУДЬ-ЯКІЙ СИТУАЦІЇ?

Як часто Ви нервуєте? Як часто трапляються ситуації, коли Ви втрачаєте контроль над собою, дозволяючи піднімати свій голос або говорити нерозумні слова, стоячи на своїй хибній правді до кінця. Як часто Ми легко втрачаємо мир, перебуваючи в несприятливі ситуації, яка може трапитися будь-де: на роботі, в транспорті, вдома…


Те, що завжди будуть ситуації, які потенційно можуть вивести нас з рівноваги – це очевидно. Питання лише в тому, як ми відносимося до неї, яку модель поведінки формуємо в подібній ситуації.

Головна проблема тут криється в тому, що ми так і не навчилися, за довгі роки, керувати своїми емоціями, дозволяючи собі або емоційно вибухати, або нервувати.

Безперечно, розумний є той, хто вміє в ось таких несприятливих ситуаціях керувати внутрішньо собою та заспокоювати себе, не дозволяючи собі в жодних обставинах «вийти з себе».
А віруюча людина, має взагалі фантастичну перевагу в цьому питанні – це мир Божий, який наповнює її серце. Мир Божий можна легко втратити, якщо не бути пильним і піддатися спокусі переживань, нервозності, емоційному сплеску.
Варто розуміти те, що щоденно нас очікують ті, чи інші виклики, але наше відношення до них, внутрішня робота над собою, молитва до Бога та прагнення не втратити мир Божий, ось, що нас збереже не тільки, щоб не втратити контроль над собою, але і також щоб не наробити великих дурниць в житі, ну і, звичайно, зберегти наше здоров`я.

Отже, відповідь є позитивною на поставлене вище питання, за умов, якщо будемо розумними, постійно будемо внутрішньо працювати над собою та в будь-якій ситуації слідуватимемо за Святим Духом.

І мир Божий, що вищий від усякого розуму, хай береже серця ваші та ваші думки у Христі Ісусі.
(Филип`янам 4:7)


Сергій Гула

Коментарі

  1. Сергій, дякую за розумну думку, вдале нагадування та підбадьорення. Дуже доречно!!

    ВідповістиВидалити
  2. Автор видалив цей коментар.

    ВідповістиВидалити

Дописати коментар

Популярні дописи з цього блогу

МОЛИТВА – ВІРУЮ, як основа християнського світогляду

Ефективна правова допомога

МОЛИТВА – ВІРУЮ, як основа християнського світогляду
Вірую в Єдиного Бога Отця, Вседержителя, Творця неба і землі, всього видимого і невидимого. І в Єдиного Господа Ісуса Христа, Сина Божого, Єдинородного, що від Отця народився перше всіх віків, Світло від Світла, Бога істинного від Бога істинного, рожденного, несотворенного, єдиносущного з Отцем, що через Нього все сталося. Він для нас, людей, і ради нашого спасіння зійшов з небес, і воплотився від Духа Святого і Марії Діви, і став чоловіком. І розп'ятий був за нас при Понтії Пилаті, і страждав, і був похований. І воскрес на третій день, як було написано. І возніся на небо, і сидить праворуч Отця.

І знову прийде у славі судити живих і мертвих, і Царству Його не буде кінця.  І в Духа Святого, Господа Животворчого, що від Отця походить, що Йому з Отцем і Сином однакове поклоніння і однакова слава, що говорив через пророків. В Єдину, Святу, Соборну і Апостольську Церкву. Визнаю одне хрещення на відпущення грі…

МОЛИТВА ПРО ДОПОМОГУ

МОЛИТВА ПРО ДОПОМОГУ
Господи, я знаю, що Ти єдиний мій Помічник у тій складній ситуації, яку я переживаю (розкажіть її і попросіть те вирішення, яке б Ви хотіли). Я віддаюсь в Твої руки і прошу, щоб Ти простив всі мої гріхи та позбавив мене від всякого прокляття. Я прошу, щоб Ти був від сьогодні і назавжди моїм Господом та Спасителем. Я знаю, що коли свої очі я зводжу на небеса, то звідти прийде мені допомога, я вірю, що мені допомога від Тебе, бо Ти вчинив небо й землю і для Тебе немає нічого неможливого! Ти не даси захитатись нозі моїй, не здрімає мій Сторож: оце не дрімає й не спить мій Сторож! Господь то мій Сторож, Господь моя тінь при правиці моїй; Удень сонце не вдарить мене, ані місяць вночі! Господь стерегтиме мене від усякого зла, стерегтиме Він душу мою; Господь стерегтиме мій вихід та вхід відтепер аж навіки! І за це я славлю Тебе, мій Бог і надзвичайно дякую,  в ім’я Ісуса Христа, Амінь.
Сергій Гула

ПРО ТЕ, ПРО ЩО НЕЗРУЧНО ГОВОРИТИ – анонізм, маструбація

Ефективна правова допомога
ПРО ТЕ, ПРО ЩО НЕ ЛЮБЛЯТЬ ГОВОРИТИ – анонізм, маструбація
Дійсно - це питання достатньо делікатне і дуже дискусійне. Одні говорять, що маструбація, анонізм гріх, інші - що це нормальна життєва потреба людини. Це непросте питання, особливо для молодих і неодружених людей, а також і для віруючих, оскільки вони на роздоріжжі: "все ж таки, це гріх чи не гріх?...". 
В Біблії достатньо сказано щодо цього питання:  1 - це про Онана (звідки і пішов термін анонізм), який намірино виливав своє насіння на землю, не бажаючи запліднити дружину свого померлого брата, що було гріхом в очах Богом (Буття 38:9-10). 2 - це згадка малакій в 1 посланні до Коринтян 6 глава, 9 вірш, де є опис тих, хто не попаде в Царство Боже, серед них є так звані «малакії».  Малакія - від грецької "м`який", м`якотілий, той, хто легко піддається тиску. В новогрецікій мові Малакія переводиться як анонізм, відповідно - "малакас" переводиться як аноніст. Тобто в Біблії (1 Кори…