Перейти до основного вмісту

ПРАВО НА СВОБОДУ СОВІСТІ ЧИ ПРАВО НА ГОМОСЕКСУАЛЬНІ ВІДНОСИН – ПЕРЕМАГАЄ ОСТАННЄ – ХОЧА НЕ Є ПРИРОДНИМ ПРАВОМ ЛЮДИНИ…

ПРАВО НА СВОБОДУ СОВІСТІ, ЧИ ПРАВО НА ГОМОСЕКСУАЛЬНІ ВІДНОСИН – ПЕРЕМАГАЄ ОСТАННЄ – ХОЧА НЕ Є ПРИРОДНИМ ПРАВОМ ЛЮДИНИ…

У США християни все частіше і частіше зазнають дискримінації з боку гей–спільнот за активної підтримки адміністрації Обами та підвладних структур і судів.

Право на релігійну свободу християн все більше і більше принижують, в догоду неприродним сексуальним зв`язкам, що є найголовнішою причиною захворювання на СНІД та його галопуючого поширення. У зв'язку з недавньою історією в штаті Каліфорнія, коли бізнесменові - християнину, який відмовився організувати гей-весілля на своїй приватній території, яку він зазвичай здає для проведення весіль, довелося закрити бізнес, що приносив йому близько 400 тис. доларів на рік, все частіше постає питання, а якого монстра ростить США, монстра, який пожирає всі інші природні права людини, що закріплення Загальною декларацією прав людини.

Портал Christian Anti - Defamation Commission опублікував перелік випадків дискримінації щодо християн з боку  органів влади на-догоду гомосексуалістам.

У Вермонті на християн, власників готелю «Wildflower Inn», подали до суду за відмову провести гей-весілля. Зрештою, християн зобов'язали виплатити гомосексуальній парі 30 тис. дол. і підписати угоду про те, що вони більше не будуть проводити в готелі ніяких весіль.

У Нью-Мексико фотоательє «Elane Photography» відмовилося працювати на церемонії укладення громадянського партнерства. Компанії був пред'явлений позов на підставі антидискримінаційного закону. Суддя визнав християн винними. Верховний суд Нью-Мексико залишив це рішення в силі минулого місяця.

У Нью-Джерсі методистські церкві був пред'явлений позов за відмову у проведенні одностатевого весілля. Суд оголосив християнську церкву винною у дискримінації.

В Іллінойсі готель в Елтоні, що належала сім'ї християн, звинуватили за відмову провести гей-весілля.

У Массачусетсі та Іллінойсі католицьким благодійним організаціям було заборонено в наданні допомоги в усиновленні, крім того, вони були виключені зі списку отримання майбутніх державних контрактів за відмову працювати з одностатевими парами.

На Гаваях одностатева пара з Каліфорнії подала до суду на готель, що належала жінці - християнці, яка відмовилася здати їм кімнату. Суд визнав християнку винною.

У Кентуккі компанія «Hands On Originals», що займається виготовленням футболок, ввічливо відмовила геям і лесбійкам в послугах з організації друку футболок для їх групи, пославшись на інші замовлення і відсутність у зв'язку з цим часу. Геї подали до суду на компанію.

У Вашингтоні прокуратора пред'явила позов флористові Барронель Штуцман за відмову зробити оформлення для весілля геїв.

Кілька тижнів тому в штаті Орегон християнам довелося закрити пекарню після погрози подати позов за відмову зробити весільний торт для лесбійської пари.

Не вже неприроднє задоволення статевого збочення, може настільки глумитися над природними, невід`ємними правами людини – на жаль, це жах сьогоднішнього часу! I що найпарадоксальніше, що все це страхіття відбувається в найдемократичніші країні світу…адвокат,

Сергій Гула

Коментарі

 1. Ви так багато пишете про гомів, що здається, що Ви їх дуже любите

  ВідповістиВидалити
  Відповіді
  1. Писати потрібно! Можливо ці застереження хоча б комусь відкриють очі на катастрофічно руйнівний характер "гуманних прав і свобод" делегованих нам із Заходу та ЄС. А Ви шановний коментатор, без міцного укріплення на Божому Слові, самі через років 10 (за сьогоднішніх темпів розвитку "прав і свобод") можете дійти висновку, що Ви не тієї статті, яка Вам дана біологічно. Ось і таке може бути (((

   Видалити
  2. Невеличка проблема полягає в тому, що тільки минулого року після акцій, які ініціював пан Кухарчук (думаю, що пан Гула в них також брав активну участь разом з багатьма віруючими) - фінансування ЛГБТ- проектів в Україні було збільшено в П'ЯТЬ разів. А вся ця писанина лише рекламує та розкручує гомовську тему і також на руку гомікам.
   А Відносно зміни статі - це дуже глибока думка, ви мабудь фахівець в цьому питанні, якщо заочно мені поставили діагноз та визначили терміни розвитку хвороби.

   Видалити
 2. Дивлячись як українські віруючі (маю на увазі представників протестантського напряму) активно прагнуть в ЄС, говорять про високі європейські стандарти і цінності, увінчують лаврами демократизм США, складається враження, що вони або взагалі не читають Біблії, або якось однобічно і викривлено сприймають ті факти, про які Ви Сергію пишете у своєму блозі. Уся ця нечисть і "цінності та свободи" зароджуються саме в США і ЄС. І зрозуміло, що це поглине в останні дні весь світ (як пророкує Біблія). Але для чого віруючим України спішити на зустріч цьому і прагнути по швидше в ЄС чи Асоціацію з ним? Чи віруючі думають, що вони вибиратимуть, що приймати, а що ні? Наївно! Хочеш в ЄС виконуй і їх права!

  ВідповістиВидалити
 3. молодец дорогой, только сейчас выбирают из двух зол. Пока мы в мире ,надо тут что -то думать. Мы не можем вообще никуда не идти. Да христианство и в Европе испорченное, но в России, вообще не о чём говорить. Поэтому выбор - ЕС.

  ВідповістиВидалити

Дописати коментар

Популярні дописи з цього блогу

МОЛИТВА – ВІРУЮ, як основа християнського світогляду

Ефективна правова допомога

МОЛИТВА – ВІРУЮ, як основа християнського світогляду
Вірую в Єдиного Бога Отця, Вседержителя, Творця неба і землі, всього видимого і невидимого. І в Єдиного Господа Ісуса Христа, Сина Божого, Єдинородного, що від Отця народився перше всіх віків, Світло від Світла, Бога істинного від Бога істинного, рожденного, несотворенного, єдиносущного з Отцем, що через Нього все сталося. Він для нас, людей, і ради нашого спасіння зійшов з небес, і воплотився від Духа Святого і Марії Діви, і став чоловіком. І розп'ятий був за нас при Понтії Пилаті, і страждав, і був похований. І воскрес на третій день, як було написано. І возніся на небо, і сидить праворуч Отця.

І знову прийде у славі судити живих і мертвих, і Царству Його не буде кінця.  І в Духа Святого, Господа Животворчого, що від Отця походить, що Йому з Отцем і Сином однакове поклоніння і однакова слава, що говорив через пророків. В Єдину, Святу, Соборну і Апостольську Церкву. Визнаю одне хрещення на відпущення грі…

МОЛИТВА ПРО ДОПОМОГУ

МОЛИТВА ПРО ДОПОМОГУ
Господи, я знаю, що Ти єдиний мій Помічник у тій складній ситуації, яку я переживаю (розкажіть її і попросіть те вирішення, яке б Ви хотіли). Я віддаюсь в Твої руки і прошу, щоб Ти простив всі мої гріхи та позбавив мене від всякого прокляття. Я прошу, щоб Ти був від сьогодні і назавжди моїм Господом та Спасителем. Я знаю, що коли свої очі я зводжу на небеса, то звідти прийде мені допомога, я вірю, що мені допомога від Тебе, бо Ти вчинив небо й землю і для Тебе немає нічого неможливого! Ти не даси захитатись нозі моїй, не здрімає мій Сторож: оце не дрімає й не спить мій Сторож! Господь то мій Сторож, Господь моя тінь при правиці моїй; Удень сонце не вдарить мене, ані місяць вночі! Господь стерегтиме мене від усякого зла, стерегтиме Він душу мою; Господь стерегтиме мій вихід та вхід відтепер аж навіки! І за це я славлю Тебе, мій Бог і надзвичайно дякую,  в ім’я Ісуса Христа, Амінь.
Сергій Гула

ПРО ТЕ, ПРО ЩО НЕЗРУЧНО ГОВОРИТИ – анонізм, маструбація

Ефективна правова допомога
ПРО ТЕ, ПРО ЩО НЕ ЛЮБЛЯТЬ ГОВОРИТИ – анонізм, маструбація
Дійсно - це питання достатньо делікатне і дуже дискусійне. Одні говорять, що маструбація, анонізм гріх, інші - що це нормальна життєва потреба людини. Це непросте питання, особливо для молодих і неодружених людей, а також і для віруючих, оскільки вони на роздоріжжі: "все ж таки, це гріх чи не гріх?...". 
В Біблії достатньо сказано щодо цього питання:  1 - це про Онана (звідки і пішов термін анонізм), який намірино виливав своє насіння на землю, не бажаючи запліднити дружину свого померлого брата, що було гріхом в очах Богом (Буття 38:9-10). 2 - це згадка малакій в 1 посланні до Коринтян 6 глава, 9 вірш, де є опис тих, хто не попаде в Царство Боже, серед них є так звані «малакії».  Малакія - від грецької "м`який", м`якотілий, той, хто легко піддається тиску. В новогрецікій мові Малакія переводиться як анонізм, відповідно - "малакас" переводиться як аноніст. Тобто в Біблії (1 Кори…