Перейти до основного вмісту

В Україні пройде ІІ Всеукраїнський форум сім’ї

ІІ-й Всеукраїнський форум сім’ї

22 листопада 2013 року (10.00 - 16.00).  Київський міський будинок учителя
Адреса: м. Київ, вул. Володимирська, 57.

Українська держава має багату історію культурних та суспільних традицій, які протягом століть  увібрали в себе кращі моральні, духовні та етичні засади нашого народу. Найбільшою та найсвятішою цінністю для наших батьків та прадідів завжди була сім’я!
В даний час ми бачимо, що в Україні аморальні сили активізувалися та використовують всі можливості аби зруйнувати українські сімейні та духовні традиції та нав’язати нам аморальне законодавство. Для обговорення шляхів вирішення вищезгаданих проблем та активізації сімейного руху 18 жовтня 2012 року пройшов І-й Всеукраїнський форум сім’ї у роботі якого прийняв участь Віце-прем'єр-міністр України Сергій Тігіпко, представники всіх фракцій Парламенту, делегати обласних рад, міжнародні гості, науковці, педагоги, громадські та благодійні організації. Також учасникам форуму надійшло вітання від Президента України. Протягом року в ряді областей пройшли обласні сімейні форуми, які мобілізували сімейний рух у регіонах.
З метою посилення захисту сімейних цінностей, 22 листопада 2013 р. Національний громадський рух “Україна за сім’ю” спільно з громадськими організаціями України проведе у Києві «ІІ-й Всеукраїнський форум сім’ї». Дата проведення форуму: 22 листопада 2013 року (10.00 до 16.00). Реєстрація 9.00-9.50  Адреса: м. Київ, вул. Володимирська, 57. Київський міський будинок учителя.
В  роботі форуму приймуть участь громадські та просвітницькі організації,  відомі науковці, громадські діячі, християнські конфесії, представники державних органів та Парламенту України.
Запрошуємо Вас прийняти участь у роботі Всеукраїнського форуму сім’ї .

Просимо до 10 листопада надіслати ваші контактні данні \П.І.Б, посада, контактний тел., ел.пошта\  на e-mailmaletsvr@gmail.com (конт. тел. 050 5352444).
               

Коментарі

Популярні дописи з цього блогу

МОЛИТВА – ВІРУЮ, як основа християнського світогляду

Ефективна правова допомога

МОЛИТВА – ВІРУЮ, як основа християнського світогляду
Вірую в Єдиного Бога Отця, Вседержителя, Творця неба і землі, всього видимого і невидимого. І в Єдиного Господа Ісуса Христа, Сина Божого, Єдинородного, що від Отця народився перше всіх віків, Світло від Світла, Бога істинного від Бога істинного, рожденного, несотворенного, єдиносущного з Отцем, що через Нього все сталося. Він для нас, людей, і ради нашого спасіння зійшов з небес, і воплотився від Духа Святого і Марії Діви, і став чоловіком. І розп'ятий був за нас при Понтії Пилаті, і страждав, і був похований. І воскрес на третій день, як було написано. І возніся на небо, і сидить праворуч Отця.

І знову прийде у славі судити живих і мертвих, і Царству Його не буде кінця.  І в Духа Святого, Господа Животворчого, що від Отця походить, що Йому з Отцем і Сином однакове поклоніння і однакова слава, що говорив через пророків. В Єдину, Святу, Соборну і Апостольську Церкву. Визнаю одне хрещення на відпущення грі…

МОЛИТВА ПРО ДОПОМОГУ

МОЛИТВА ПРО ДОПОМОГУ
Господи, я знаю, що Ти єдиний мій Помічник у тій складній ситуації, яку я переживаю (розкажіть її і попросіть те вирішення, яке б Ви хотіли). Я віддаюсь в Твої руки і прошу, щоб Ти простив всі мої гріхи та позбавив мене від всякого прокляття. Я прошу, щоб Ти був від сьогодні і назавжди моїм Господом та Спасителем. Я знаю, що коли свої очі я зводжу на небеса, то звідти прийде мені допомога, я вірю, що мені допомога від Тебе, бо Ти вчинив небо й землю і для Тебе немає нічого неможливого! Ти не даси захитатись нозі моїй, не здрімає мій Сторож: оце не дрімає й не спить мій Сторож! Господь то мій Сторож, Господь моя тінь при правиці моїй; Удень сонце не вдарить мене, ані місяць вночі! Господь стерегтиме мене від усякого зла, стерегтиме Він душу мою; Господь стерегтиме мій вихід та вхід відтепер аж навіки! І за це я славлю Тебе, мій Бог і надзвичайно дякую,  в ім’я Ісуса Христа, Амінь.
Сергій Гула

ПРО ТЕ, ПРО ЩО НЕЗРУЧНО ГОВОРИТИ – анонізм, маструбація

Ефективна правова допомога
ПРО ТЕ, ПРО ЩО НЕ ЛЮБЛЯТЬ ГОВОРИТИ – анонізм, маструбація
Дійсно - це питання достатньо делікатне і дуже дискусійне. Одні говорять, що маструбація, анонізм гріх, інші - що це нормальна життєва потреба людини. Це непросте питання, особливо для молодих і неодружених людей, а також і для віруючих, оскільки вони на роздоріжжі: "все ж таки, це гріх чи не гріх?...". 
В Біблії достатньо сказано щодо цього питання:  1 - це про Онана (звідки і пішов термін анонізм), який намірино виливав своє насіння на землю, не бажаючи запліднити дружину свого померлого брата, що було гріхом в очах Богом (Буття 38:9-10). 2 - це згадка малакій в 1 посланні до Коринтян 6 глава, 9 вірш, де є опис тих, хто не попаде в Царство Боже, серед них є так звані «малакії».  Малакія - від грецької "м`який", м`якотілий, той, хто легко піддається тиску. В новогрецікій мові Малакія переводиться як анонізм, відповідно - "малакас" переводиться як аноніст. Тобто в Біблії (1 Кори…