Перейти до основного вмісту

ЯК ВИВІДАТИ СЛОВО ГОСПОДНЄ?

ЯК ВИВІДАТИ СЛОВО ГОСПОДНЄ?

В другі книзі Царів в першій главі описано історію, про один із найважчих гріхів царя Ахазії. Коли він захворів, то послав свої послів до екронського бога Ваала-Зевува, щоб ті вивідали в нього чи видужає цар, а чи ні. Це було велике зло в очах Господніх, Який послав пророка Іллю, щоб той сказав, про гріх царя, говорячи: «Чи через те, що нема Бога в Ізраїлі, ви йдете питатися до екронського бога?». Як наслідок, цар помер від своєї недуги, не знайшовши милості Господньої.
Бога дуже здивувала ця річ, як так можна, бути народом Божим, знати його і питати про своє життя і майбутнє і ложних богів? Бог задається питанням: «Ніби немає в Ізраїлі Бога, щоб вивідати Його слова…?».
І, дійсно, як часто в нашому житті буває так, що ми, як люди Божі, можемо запитувати про своє життя у будь кого, але не запитуючи, не очікуючи слова Божого про наше життя, про нашу долю, про наше майбутнє.
Багато віруючих чи католиків, протестантів, православних можуть ходити до бабок, гадалок, читати гороскопи, щоб вивідати для себе майбутнє. Це річ, яка дуже засмучує Бога, це гріхом в Його очах.
Чому ми не вивідуємо слова Божого, про те, що нас турбує?
-     Ми ліниві,
-     Суєтні,
-     Непостійні,
-     Невірні;
-     Горді.
Ці риси заважають нам, щоб знайти достатньо часу для перебування в молитві і очікування від Бога, що Він скаже нам, на наше питання. Достатня молитва – це перший крок, щоб вивідати слово від Бога.
Друге – це невідступність в отримані слова від Бога, воно може прийти не так швидко, як ми цього очікували і ми можемо розчаруватися і здатися. Нам потрібно навчитися очікувати, очікувати до-кінця і слово Боже обов’язково прийде.
Третє – обов’язково записати та виконати, те що відкрив Господь, як гарантія, того, що Господь захоче і на наступний раз нам проговорити, бачачи, що ми серйозно ставимося до Його волі.

Бог говорить до своїх дітей – питання в тому, що ми робимо для того, щоб Його чути? Час в молитві – безцінний час, час, коли Господь промовляє до нас. Не будьмо занадто зайнятими чи лінивими, щоб щоденно та тривало спілкуватися з нашим Творцем.

Сергій Гула


Коментарі

Популярні дописи з цього блогу

МОЛИТВА – ВІРУЮ, як основа християнського світогляду

Ефективна правова допомога

МОЛИТВА – ВІРУЮ, як основа християнського світогляду
Вірую в Єдиного Бога Отця, Вседержителя, Творця неба і землі, всього видимого і невидимого. І в Єдиного Господа Ісуса Христа, Сина Божого, Єдинородного, що від Отця народився перше всіх віків, Світло від Світла, Бога істинного від Бога істинного, рожденного, несотворенного, єдиносущного з Отцем, що через Нього все сталося. Він для нас, людей, і ради нашого спасіння зійшов з небес, і воплотився від Духа Святого і Марії Діви, і став чоловіком. І розп'ятий був за нас при Понтії Пилаті, і страждав, і був похований. І воскрес на третій день, як було написано. І возніся на небо, і сидить праворуч Отця.

І знову прийде у славі судити живих і мертвих, і Царству Його не буде кінця.  І в Духа Святого, Господа Животворчого, що від Отця походить, що Йому з Отцем і Сином однакове поклоніння і однакова слава, що говорив через пророків. В Єдину, Святу, Соборну і Апостольську Церкву. Визнаю одне хрещення на відпущення грі…

МОЛИТВА ПРО ДОПОМОГУ

МОЛИТВА ПРО ДОПОМОГУ
Господи, я знаю, що Ти єдиний мій Помічник у тій складній ситуації, яку я переживаю (розкажіть її і попросіть те вирішення, яке б Ви хотіли). Я віддаюсь в Твої руки і прошу, щоб Ти простив всі мої гріхи та позбавив мене від всякого прокляття. Я прошу, щоб Ти був від сьогодні і назавжди моїм Господом та Спасителем. Я знаю, що коли свої очі я зводжу на небеса, то звідти прийде мені допомога, я вірю, що мені допомога від Тебе, бо Ти вчинив небо й землю і для Тебе немає нічого неможливого! Ти не даси захитатись нозі моїй, не здрімає мій Сторож: оце не дрімає й не спить мій Сторож! Господь то мій Сторож, Господь моя тінь при правиці моїй; Удень сонце не вдарить мене, ані місяць вночі! Господь стерегтиме мене від усякого зла, стерегтиме Він душу мою; Господь стерегтиме мій вихід та вхід відтепер аж навіки! І за це я славлю Тебе, мій Бог і надзвичайно дякую,  в ім’я Ісуса Христа, Амінь.
Сергій Гула

ПРО ТЕ, ПРО ЩО НЕЗРУЧНО ГОВОРИТИ – анонізм, маструбація

Ефективна правова допомога
ПРО ТЕ, ПРО ЩО НЕ ЛЮБЛЯТЬ ГОВОРИТИ – анонізм, маструбація
Дійсно - це питання достатньо делікатне і дуже дискусійне. Одні говорять, що маструбація, анонізм гріх, інші - що це нормальна життєва потреба людини. Це непросте питання, особливо для молодих і неодружених людей, а також і для віруючих, оскільки вони на роздоріжжі: "все ж таки, це гріх чи не гріх?...". 
В Біблії достатньо сказано щодо цього питання:  1 - це про Онана (звідки і пішов термін анонізм), який намірино виливав своє насіння на землю, не бажаючи запліднити дружину свого померлого брата, що було гріхом в очах Богом (Буття 38:9-10). 2 - це згадка малакій в 1 посланні до Коринтян 6 глава, 9 вірш, де є опис тих, хто не попаде в Царство Боже, серед них є так звані «малакії».  Малакія - від грецької "м`який", м`якотілий, той, хто легко піддається тиску. В новогрецікій мові Малакія переводиться як анонізм, відповідно - "малакас" переводиться як аноніст. Тобто в Біблії (1 Кори…