Перейти до основного вмісту

8 КРОКІВ ДО ЗРАДИ… АБО ЯК НЕ ДОПУСТИТИ ЇЇ

8 КРОКІВ ДО ЗРАДИ… АБО ЯК НЕ ДОПУСТИТИ ЇЇ

Зазвичай люди не встигають зрозуміти, як трагедія зради проникає в їх подружнє життя. Це відбувається так швидко, ніби помах крил Колібрі - яких не бачимо, але які все одно відбуваються. Якщо трохи «призупинити» цей "помах" - можна побачити, що в процесі зради все відбувається приблизно так само, як і на початку наших відносин з чоловіком/дружиною. Існує 8 кроків, які ведуть до зради – вони окремо не є зрадою, але кожен вибирає сам для себе, які з цих кроків ведуть до зради ...

Отже:

1 . Ми ДИВИМОСЯ і нам ПОДОБАЄТЬСЯ те, що ми бачимо.

Чомусь багато жінок думають, що як тільки вони вийдуть заміж - її чоловік різко осліпне і перестане бачити те, що його оточує. На жаль, це не так ... Але, дорогі чоловіки, від вас залежить, що ви будете робити з тим, що ви бачите. Куди дивитися - це теж ваш вибір. Звичайно, дружина повинна і після весілля намагатися, щоб після нього на неї було ще приємніше дивитися.

2 . Ми ВИБИРАЄМО чи вступити в спілкування з людиною, яка привертає нашу увагу.

Зазвичай, з усієї групи людей, в яких нам довелося перебувати, ми вибираємо для розмови саме ту людину, яка привертає нашу увагу, яка подобається нам. Це наш свідомий вибір. Але пам'ятайте, що за своєю суттю цей вибір - це вже другий крок до зради. Звичайно, ви можете зупинитися на ньому і не довести навіть до третього кроку, але ОБИРАЮЧИ розмову з тим, хто вас приваблює - ви вже стаєте на свідомо небезпечний шлях. Ми завжди можемо ВИБРАТИ іншу людину для того, щоб провести час.

3. Ми ВИБИРАЄМО провести час розмови у публічному місці

4. Потім ми приймаємо рішення провести ОСОБИСТИЙ час наодинці один з одним.
Не обов'язково, що ця зустріч приведе до безпосередньої фізичної зради, але на цьому моменті двоє вже дуже близькі до цього.

5. Ми ПОВІДОМЛЯЄМО комусь, про нашу симпатію  до цієї людини
(«Вона/він мені подобається» або «вона/він є для мене привабливим/привабливою»)

6 . Ми повідомляємо один одному, що відчуваємо симпатію.

7. Можливий перехід до дотику і ближчого контакту (обіймів).

8. Переходимо до ЗГОДИ до більш близьких і інтимних дотиків (поцілунки, секс).
Від збудження запускається механізм сексуального бажання. На цьому етапі наші дії стають практично неконтрольованими . Запускається механізм «сексуальної» ланцюгової реакції. Зупинитися тут практично неможливо - ми опиняємося в "ліжку" і здійснюємо найтрагічнішу помилку нашого життя.

Коли весь шлях пройдено «до кінця» - це і є зрада.

На який з цих кроків зупинитися? Де провести ЧЕРВОНУ межу, за яку не варто заходити - вирішувати тільки вам. Можливо, якщо на першому етапі ви помітили, що хтось привернув вашу увагу - ви ОБИРАЄТЕ просто не вступати з цією людиною в діалог чи СВІДОМО вирішувати не залишатися з ним/з нею наодинці? Думаю, це рішення кожного. Головне пам'ятати, що навіть "безневинна" розмова - може стати кроком № 2 ... Цей список - це не панацея для того, щоб «захистити» вас від зради - скоріше це «кроки самоконтролю».
А також, моліться, щоб Бог захистив Вас від сексуальних спокус!

Моя сім'я і щастя в ній - ЦЕ МІЙ ВИБІР і я ВИБИРАЮ берегти її тим, що поставлю свою «червону» лінію за яку не перейду!З конспекту лекції Кенні Джексона (США) " The battle for your sexualily"


Коментарі

  1. В современном мире, где сексуальность поставлена во главу угла, это архисложно! Особенно, когда сёстры одеваются, порой, по-откровеннее, чем "внешние"! Проблема, на самом деле, глубже и сложнее... И эти восемь шагов далеко не полный список... Янки, как всегда, смотрят на проблему и оценивают её исходя из своих, американских, реалий!
    У славян всё сложнее и запутанней...
    ИМХО...

    ВідповістиВидалити
  2. сімейні стосунки, це не тюрма або ж місце примусового покарання. Люди зустрічаються, кохають одне одного і одружуються. і стають одним цілим, доповнюючи взаємно розвиваючись, вони хочуть бути кращими в очах один одного. Їм добре вдвох, ці стосунки, це їх фортеця, захист від такого не завжди привітного світу. А хіба в фортецю впускають чужих? Якщо не має спільних точок дотику: інтересів, поглядів на основні моменти спільного життя, різні світоляди, а головне любов там не живе, не варто і одружуватись взагалі, щоб потім не примушувати себе не думати, не дивитись, не говорити, не дихати в іншу сторону. Бог не хоче, щоб люди страждали, лицемірили....Вибирайте і любіть близьких по духу. людей

    ВідповістиВидалити

Дописати коментар

Популярні дописи з цього блогу

МОЛИТВА – ВІРУЮ, як основа християнського світогляду

Ефективна правова допомога

МОЛИТВА – ВІРУЮ, як основа християнського світогляду
Вірую в Єдиного Бога Отця, Вседержителя, Творця неба і землі, всього видимого і невидимого. І в Єдиного Господа Ісуса Христа, Сина Божого, Єдинородного, що від Отця народився перше всіх віків, Світло від Світла, Бога істинного від Бога істинного, рожденного, несотворенного, єдиносущного з Отцем, що через Нього все сталося. Він для нас, людей, і ради нашого спасіння зійшов з небес, і воплотився від Духа Святого і Марії Діви, і став чоловіком. І розп'ятий був за нас при Понтії Пилаті, і страждав, і був похований. І воскрес на третій день, як було написано. І возніся на небо, і сидить праворуч Отця.

І знову прийде у славі судити живих і мертвих, і Царству Його не буде кінця.  І в Духа Святого, Господа Животворчого, що від Отця походить, що Йому з Отцем і Сином однакове поклоніння і однакова слава, що говорив через пророків. В Єдину, Святу, Соборну і Апостольську Церкву. Визнаю одне хрещення на відпущення грі…

МОЛИТВА ПРО ДОПОМОГУ

МОЛИТВА ПРО ДОПОМОГУ
Господи, я знаю, що Ти єдиний мій Помічник у тій складній ситуації, яку я переживаю (розкажіть її і попросіть те вирішення, яке б Ви хотіли). Я віддаюсь в Твої руки і прошу, щоб Ти простив всі мої гріхи та позбавив мене від всякого прокляття. Я прошу, щоб Ти був від сьогодні і назавжди моїм Господом та Спасителем. Я знаю, що коли свої очі я зводжу на небеса, то звідти прийде мені допомога, я вірю, що мені допомога від Тебе, бо Ти вчинив небо й землю і для Тебе немає нічого неможливого! Ти не даси захитатись нозі моїй, не здрімає мій Сторож: оце не дрімає й не спить мій Сторож! Господь то мій Сторож, Господь моя тінь при правиці моїй; Удень сонце не вдарить мене, ані місяць вночі! Господь стерегтиме мене від усякого зла, стерегтиме Він душу мою; Господь стерегтиме мій вихід та вхід відтепер аж навіки! І за це я славлю Тебе, мій Бог і надзвичайно дякую,  в ім’я Ісуса Христа, Амінь.
Сергій Гула

ПРО ТЕ, ПРО ЩО НЕЗРУЧНО ГОВОРИТИ – анонізм, маструбація

Ефективна правова допомога
ПРО ТЕ, ПРО ЩО НЕ ЛЮБЛЯТЬ ГОВОРИТИ – анонізм, маструбація
Дійсно - це питання достатньо делікатне і дуже дискусійне. Одні говорять, що маструбація, анонізм гріх, інші - що це нормальна життєва потреба людини. Це непросте питання, особливо для молодих і неодружених людей, а також і для віруючих, оскільки вони на роздоріжжі: "все ж таки, це гріх чи не гріх?...". 
В Біблії достатньо сказано щодо цього питання:  1 - це про Онана (звідки і пішов термін анонізм), який намірино виливав своє насіння на землю, не бажаючи запліднити дружину свого померлого брата, що було гріхом в очах Богом (Буття 38:9-10). 2 - це згадка малакій в 1 посланні до Коринтян 6 глава, 9 вірш, де є опис тих, хто не попаде в Царство Боже, серед них є так звані «малакії».  Малакія - від грецької "м`який", м`якотілий, той, хто легко піддається тиску. В новогрецікій мові Малакія переводиться як анонізм, відповідно - "малакас" переводиться як аноніст. Тобто в Біблії (1 Кори…