Перейти до основного вмісту

ЧОМУ Я НА МАЙДАНІ? ВІРА І ГРОМАДСЬКА АКТИВНІСТЬ – СПІЛЬНІ ПОНЯТТЯ, ЧИ ВЗАЄМОВИКЛЮЧАЮЧІ?

ЧОМУ Я НА МАЙДАНІ? ВІРА І ГРОМАДСЬКА АКТИВНІСТЬ – СПІЛЬНІ ПОНЯТТЯ, ЧИ ВЗАЄМОВИКЛЮЧАЮЧІ?

Напевно, нас занадто довго переконували, що віра дуже далеко від держави. Що віруючі люди – мають просто молитися і жити так, як їм це продиктують, ті, хто керують країною (часто безбожно та безвідповідально).
Ісус, апостол Павло, Неемія, Даниїл люди, які своїм життям показали, що їм було небайдуже те, де вони живуть і який стан справ панує у суспільстві. Вони, можна сказати, у свій час, були революціонерами. Всі ці люди займали дуже активну позицію в суспільстві, засуджуючи гріх публічно, окрім того, що були ревними молитовниками.
Хто, як не ми, ті, що вірять в Бога, повинні активно відстоювати принципи: чесності, справедливості, правди, віри, чистоти, боротьби із злом через публічну демонстрацію наших переконань.
Так легко відсторонитися від подій, які є доленосними для держави. Так легко сказати – я буду молитися. Так легко критикувати інших.
Але так важко, дійсно, поститися і молитися за державу, в якій живемо, так важко вийти на Майдан і сказати: «стоп неправді, стоп корупції, стоп обкраданню громади, стоп насиллю, стоп бездумній наживі…».
Влада, повинна усвідомити, що ВОНИ СЛУГИ НАРОДУ! А хто їм нагадає про це, якщо не ми? Хто їх попередить про беззаконня та Божий суд, якщо не ми? Хто скаже їм, що ми маємо право на чесну владу, на владу, яка думає про свою країну та людей, яка бориться зі злом та дбає про правду та справедливість!
Друзі, ми відповідальні за країну, в якій ми живемо! Ми відповідальні, щоб за неї ревно молитися та поститися та просити Бога, щоб він благословив цю землю. Ми відповідальні, щоб бути громадсько-активними, щоб зупиняти те зло, яке панує в ній. Ми не маємо права просто сидіти по своїх домах і просто спостерігати. Ми маємо вийти на Майдани, щоб в повний голос призвати Боже ім’я на цю землю та заявити про правду, справедливість та суд!!!

Якщо ми будемо небайдужі до всього того, що відбувається в країні і будемо діяти – Бог почує нас, помилує нашу землю та допоможе нам!!!


І правосуддя назад відступилося, а справедливість здалека стоїть, бо на майдані спіткнулася істина, правда ж не може прийти, і істина зникла, а той, хто від злого відходить, грабований… І це бачить Господь, і лихе в Його очах, що права нема! І Він бачив, що немає нікого, і дивувавсь, що немає заступника… (Ісая 59:14-16)З надію на прекрасну Україну,
Сергій ГулаКоментарі

Дописати коментар

Популярні дописи з цього блогу

МОЛИТВА – ВІРУЮ, як основа християнського світогляду

Ефективна правова допомога

МОЛИТВА – ВІРУЮ, як основа християнського світогляду
Вірую в Єдиного Бога Отця, Вседержителя, Творця неба і землі, всього видимого і невидимого. І в Єдиного Господа Ісуса Христа, Сина Божого, Єдинородного, що від Отця народився перше всіх віків, Світло від Світла, Бога істинного від Бога істинного, рожденного, несотворенного, єдиносущного з Отцем, що через Нього все сталося. Він для нас, людей, і ради нашого спасіння зійшов з небес, і воплотився від Духа Святого і Марії Діви, і став чоловіком. І розп'ятий був за нас при Понтії Пилаті, і страждав, і був похований. І воскрес на третій день, як було написано. І возніся на небо, і сидить праворуч Отця.

І знову прийде у славі судити живих і мертвих, і Царству Його не буде кінця.  І в Духа Святого, Господа Животворчого, що від Отця походить, що Йому з Отцем і Сином однакове поклоніння і однакова слава, що говорив через пророків. В Єдину, Святу, Соборну і Апостольську Церкву. Визнаю одне хрещення на відпущення грі…

МОЛИТВА ПРО ДОПОМОГУ

МОЛИТВА ПРО ДОПОМОГУ
Господи, я знаю, що Ти єдиний мій Помічник у тій складній ситуації, яку я переживаю (розкажіть її і попросіть те вирішення, яке б Ви хотіли). Я віддаюсь в Твої руки і прошу, щоб Ти простив всі мої гріхи та позбавив мене від всякого прокляття. Я прошу, щоб Ти був від сьогодні і назавжди моїм Господом та Спасителем. Я знаю, що коли свої очі я зводжу на небеса, то звідти прийде мені допомога, я вірю, що мені допомога від Тебе, бо Ти вчинив небо й землю і для Тебе немає нічого неможливого! Ти не даси захитатись нозі моїй, не здрімає мій Сторож: оце не дрімає й не спить мій Сторож! Господь то мій Сторож, Господь моя тінь при правиці моїй; Удень сонце не вдарить мене, ані місяць вночі! Господь стерегтиме мене від усякого зла, стерегтиме Він душу мою; Господь стерегтиме мій вихід та вхід відтепер аж навіки! І за це я славлю Тебе, мій Бог і надзвичайно дякую,  в ім’я Ісуса Христа, Амінь.
Сергій Гула

ПРО ТЕ, ПРО ЩО НЕЗРУЧНО ГОВОРИТИ – анонізм, маструбація

Ефективна правова допомога
ПРО ТЕ, ПРО ЩО НЕ ЛЮБЛЯТЬ ГОВОРИТИ – анонізм, маструбація
Дійсно - це питання достатньо делікатне і дуже дискусійне. Одні говорять, що маструбація, анонізм гріх, інші - що це нормальна життєва потреба людини. Це непросте питання, особливо для молодих і неодружених людей, а також і для віруючих, оскільки вони на роздоріжжі: "все ж таки, це гріх чи не гріх?...". 
В Біблії достатньо сказано щодо цього питання:  1 - це про Онана (звідки і пішов термін анонізм), який намірино виливав своє насіння на землю, не бажаючи запліднити дружину свого померлого брата, що було гріхом в очах Богом (Буття 38:9-10). 2 - це згадка малакій в 1 посланні до Коринтян 6 глава, 9 вірш, де є опис тих, хто не попаде в Царство Боже, серед них є так звані «малакії».  Малакія - від грецької "м`який", м`якотілий, той, хто легко піддається тиску. В новогрецікій мові Малакія переводиться як анонізм, відповідно - "малакас" переводиться як аноніст. Тобто в Біблії (1 Кори…