Перейти до основного вмісту

ЧИ МИ ПОВИННІ БУТИ ДОСКОНАЛИМИ?

ЧИ МИ ПОВИННІ БУТИ ДОСКОНАЛИМИ?

Часто, можна почути: „прагнення до досконалості – це реальна життєва необхідність, чи „підживлення” своєї гордині”? І чи, взагалі, віруюча людина повинна старатися бути досконалою, чи це завдання є таким, яке можливо виконати. А може потрібно жити так, як живеш – головне, „дотягнути” до Царства Небесного.
Цікаво, що Біблії дуже багато говориться про досконалість, і сам Ісус не уникав цієї теми. Розглянемо деякі місця із Священного писання на цю тему та підведемо певні висновки:

(Матвія 19:21)Отож, будьте досконалі, як досконалий Отець ваш Небесний! (Матвія 5:48)

З наведених місць Писання бачимо:

1 - Бог очікує від нас досконалості;
2 – саме ми відповідальні за те, щоб вдосконалюватися;
3 – вдосконалюватися можна в багатьох речах, але, найперше, в чому ми повинні вдосконалюватися – це в добрих ділах, любові, вірі, слові – в плодах Духа;
4 – вдосконалюватися, також, потрібно у власному характері, найперше, у терпеливості, але також і у внутрішньому мирі, у стриманості, лагідності, добрості...
5 – в нас є прекрасний приклад досконалості – сам Бог. Ми повинні прагнути такої ж досконалості, тобто, ми бачимо, які риси є в Ісуса, через Біблію, і такі риси щоденно зрощуємо в собі.
6 – розуміємо, що ми вдосконалюємося, найперше, тоді, коли замінюємо погані наші звички чи риси на хороші, отже, дуже важливо їх написати та працювати, щоб подолати їх або замінити на хороші риси. Хоча будуть такі речі, які своїми силами неможливо буде подолати. в такому разі, потрібно молитися, щоб Бог поміг побороти гріховну, погану рису і сам вдосконалив нас, тобто:
7 – ми також відповідальні, щоб молитися за себе і просити в Бога, щоб Він сам удосконалював нас.

Не питання – бути нам досконалими, чи ні? Питання лише в тому: в чому саме ми маємо вдосконалюватися та що ми робимо для цього!
Нехай в цьому допоможе нам Господь!

Коментарі

Популярні дописи з цього блогу

МОЛИТВА – ВІРУЮ, як основа християнського світогляду

Ефективна правова допомога

МОЛИТВА – ВІРУЮ, як основа християнського світогляду
Вірую в Єдиного Бога Отця, Вседержителя, Творця неба і землі, всього видимого і невидимого. І в Єдиного Господа Ісуса Христа, Сина Божого, Єдинородного, що від Отця народився перше всіх віків, Світло від Світла, Бога істинного від Бога істинного, рожденного, несотворенного, єдиносущного з Отцем, що через Нього все сталося. Він для нас, людей, і ради нашого спасіння зійшов з небес, і воплотився від Духа Святого і Марії Діви, і став чоловіком. І розп'ятий був за нас при Понтії Пилаті, і страждав, і був похований. І воскрес на третій день, як було написано. І возніся на небо, і сидить праворуч Отця.

І знову прийде у славі судити живих і мертвих, і Царству Його не буде кінця.  І в Духа Святого, Господа Животворчого, що від Отця походить, що Йому з Отцем і Сином однакове поклоніння і однакова слава, що говорив через пророків. В Єдину, Святу, Соборну і Апостольську Церкву. Визнаю одне хрещення на відпущення грі…

МОЛИТВА ПРО ДОПОМОГУ

МОЛИТВА ПРО ДОПОМОГУ
Господи, я знаю, що Ти єдиний мій Помічник у тій складній ситуації, яку я переживаю (розкажіть її і попросіть те вирішення, яке б Ви хотіли). Я віддаюсь в Твої руки і прошу, щоб Ти простив всі мої гріхи та позбавив мене від всякого прокляття. Я прошу, щоб Ти був від сьогодні і назавжди моїм Господом та Спасителем. Я знаю, що коли свої очі я зводжу на небеса, то звідти прийде мені допомога, я вірю, що мені допомога від Тебе, бо Ти вчинив небо й землю і для Тебе немає нічого неможливого! Ти не даси захитатись нозі моїй, не здрімає мій Сторож: оце не дрімає й не спить мій Сторож! Господь то мій Сторож, Господь моя тінь при правиці моїй; Удень сонце не вдарить мене, ані місяць вночі! Господь стерегтиме мене від усякого зла, стерегтиме Він душу мою; Господь стерегтиме мій вихід та вхід відтепер аж навіки! І за це я славлю Тебе, мій Бог і надзвичайно дякую,  в ім’я Ісуса Христа, Амінь.
Сергій Гула

ПРО ТЕ, ПРО ЩО НЕЗРУЧНО ГОВОРИТИ – анонізм, маструбація

Ефективна правова допомога
ПРО ТЕ, ПРО ЩО НЕ ЛЮБЛЯТЬ ГОВОРИТИ – анонізм, маструбація
Дійсно - це питання достатньо делікатне і дуже дискусійне. Одні говорять, що маструбація, анонізм гріх, інші - що це нормальна життєва потреба людини. Це непросте питання, особливо для молодих і неодружених людей, а також і для віруючих, оскільки вони на роздоріжжі: "все ж таки, це гріх чи не гріх?...". 
В Біблії достатньо сказано щодо цього питання:  1 - це про Онана (звідки і пішов термін анонізм), який намірино виливав своє насіння на землю, не бажаючи запліднити дружину свого померлого брата, що було гріхом в очах Богом (Буття 38:9-10). 2 - це згадка малакій в 1 посланні до Коринтян 6 глава, 9 вірш, де є опис тих, хто не попаде в Царство Боже, серед них є так звані «малакії».  Малакія - від грецької "м`який", м`якотілий, той, хто легко піддається тиску. В новогрецікій мові Малакія переводиться як анонізм, відповідно - "малакас" переводиться як аноніст. Тобто в Біблії (1 Кори…