Перейти до основного вмісту

МОЛИТВА ЗА УКРАЇНУ – ЗУПИНИМОСЯ...

МОЛИТВА ЗА УКРАЇНУ – ЗУПИНИМОСЯ?

Сьогодні, ми надзвичайно вдячні Богу, Який почув наші молитви та допоміг нам у боротьбі із злом!
Ми знаємо, що в ці часи були оголошені нічні та денні варти, багатоденні пости, нічні молитви... Величезна кількість церков та людей молилися за долю України! Бог дав нам перемогу!

Але що далі? Перемога – можна розслабитися і вже не так активно молитися і поститися? Якщо так – то це буде нашої трагічною помилкою! Це саме та помилка, яка була допущена у 2004 році і ми не мамо жодного права її ще раз повторити!

Так – сьогодні нам ще активніше потрібно молитися за:

-        Виконуючого обов’язки президента – Олександра Турчинова, щоб Бог дав йому мудрість, як керувати в ці часи;
-        За новий склад уряду та інших органів державної влади, щоб Бог поставив там тих людей, яких Він хоче;
-        За майбутні президентські вибори, за їх організацію та проведення – щоб Бог дав нам Його керівника;
-        За постраждалих та щоб Бог дав їм благодать прощення;
-        За тих, хто чинив злочини – за їх покаяння та щоб вони понесли справедливу міру покарання;
-        За люстрацію, щоб Бог не допустив злочинців до влади;
-        Щоб відновилася економіка України;
-        Щоб була підписана Асоціації з Євросоюзом без гомосексуальних положень;
-        За всіх людей України, щоб вони не давали і не брали хабарі, щоб наверталися до Бога та спільно будували у добрі нашу Україну!

З молитвами про Україну


Сергій Гула

Коментарі

 1. Перемогу!? Рано радіти: з двох зол нам дісталось більше. І це вже помітно зараз, а через рік півтора побачите до чого призвів бунт безбожного українського люду. Янукович в світлі майбутніх подій - виглядатиме як краще, що могло бути. І це був час дарований Богом для України - час спокою і миру - коли ми не йшли ні до Росії, ні в ЄС.
  Скоро усі ті християни, які були на Майдані за європейські цінності отримають повний їх набір від ЄС (від легалізованого гомосексуалізму до наркотиків і чіпізації в ім'я миру на планеті.

  ВідповістиВидалити
 2. Нам дісталося добро - коли українці перемогли банду, яка нагло крала, обманювала та знущалася над людьми!!!
  Український народ, Божий та праведний - навіть на майдані щоденно призивав імя господнє і віче розпочинав із молитов всіх церков.
  І праведно поступив протистоявши неправді та зруйнував діла диявола.
  Скоро ми отримаємо прекрасну християнську державу, хоча так, ми не повинні бути безпечними і берегти свою країну від гомодиктатури!!! Хоча, критикувати легше, аніж щось робити

  ВідповістиВидалити
 3. Драгоценные братья! Перечитаем Иезекииля 21:25-27 - "И ты, недостойный вождь ... , которого день наступил ныне, когда нечестию его положен будет конец! Так говорит Господь Бог: сними с себя диадему и сложи венец! Низложу, низложу, низложу - и его не будет..." И примеры в Библии нам даны - Навуходоносор выступил против Божьего народа, Ахав и Иезавель и т.д. В Украине идут Божьи суды и Божьи дела и никто не остановит! и -"что мятутся народы и затевают тщетное!" "При нечестивом правителе стенает народ" и нечестию - коррупция, взяточничество, суды неправедные и многое другое - Сам ГОСПОДЬ ПОЛОЖИЛ КОНЕЦ! Новое правительство создано наспех, временно, но молитвы идут круглосуточно и неустанно и Господь не оставит Украину! А чтобы содомский грех не пришёл к нам - нужна наша молитва и Господь только может уберечь, независимо будем мы в ЕС или не будем, грех расползается по всей земле - последнее время!

  ВідповістиВидалити

Дописати коментар

Популярні дописи з цього блогу

МОЛИТВА – ВІРУЮ, як основа християнського світогляду

МОЛИТВА – ВІРУЮ, як основа християнського світогляду
Вірую в Єдиного Бога Отця, Вседержителя, Творця неба і землі, всього видимого і невидимого. І в Єдиного Господа Ісуса Христа, Сина Божого, Єдинородного, що від Отця народився перше всіх віків, Світло від Світла, Бога істинного від Бога істинного, рожденного, несотворенного, єдиносущного з Отцем, що через Нього все сталося. Він для нас, людей, і ради нашого спасіння зійшов з небес, і воплотився від Духа Святого і Марії Діви, і став чоловіком. І розп'ятий був за нас при Понтії Пилаті, і страждав, і був похований. І воскрес на третій день, як було написано. І возніся на небо, і сидить праворуч Отця.

І знову прийде у славі судити живих і мертвих, і Царству Його не буде кінця.  І в Духа Святого, Господа Животворчого, що від Отця походить, що Йому з Отцем і Сином однакове поклоніння і однакова слава, що говорив через пророків. В Єдину, Святу, Соборну і Апостольську Церкву. Визнаю одне хрещення на відпущення гріхів. Чекаю воскресіння мер…

МОЛИТВА ПРО ДОПОМОГУ

МОЛИТВА ПРО ДОПОМОГУ
Господи, я знаю, що Ти єдиний мій Помічник у тій складній ситуації, яку я переживаю (розкажіть її і попросіть те вирішення, яке б Ви хотіли). Я віддаюсь в Твої руки і прошу, щоб Ти простив всі мої гріхи та позбавив мене від всякого прокляття. Я прошу, щоб Ти був від сьогодні і назавжди моїм Господом та Спасителем. Я знаю, що коли свої очі я зводжу на небеса, то звідти прийде мені допомога, я вірю, що мені допомога від Тебе, бо Ти вчинив небо й землю і для Тебе немає нічого неможливого! Ти не даси захитатись нозі моїй, не здрімає мій Сторож: оце не дрімає й не спить мій Сторож! Господь то мій Сторож, Господь моя тінь при правиці моїй; Удень сонце не вдарить мене, ані місяць вночі! Господь стерегтиме мене від усякого зла, стерегтиме Він душу мою; Господь стерегтиме мій вихід та вхід відтепер аж навіки! І за це я славлю Тебе, мій Бог і надзвичайно дякую,  в ім’я Ісуса Христа, Амінь.
Сергій Гула

ПРО ТЕ, ПРО ЩО НЕЗРУЧНО ГОВОРИТИ – анонізм, маструбація

Ефективна правова допомога
ПРО ТЕ, ПРО ЩО НЕ ЛЮБЛЯТЬ ГОВОРИТИ – анонізм, маструбація
Дійсно - це питання достатньо делікатне і дуже дискусійне. Одні говорять, що маструбація, анонізм гріх, інші - що це нормальна життєва потреба людини. Це непросте питання, особливо для молодих і неодружених людей, а також і для віруючих, оскільки вони на роздоріжжі: "все ж таки, це гріх чи не гріх?...". 
В Біблії достатньо сказано щодо цього питання:  1 - це про Онана (звідки і пішов термін анонізм), який намірино виливав своє насіння на землю, не бажаючи запліднити дружину свого померлого брата, що було гріхом в очах Богом (Буття 38:9-10). 2 - це згадка малакій в 1 посланні до Коринтян 6 глава, 9 вірш, де є опис тих, хто не попаде в Царство Боже, серед них є так звані «малакії».  Малакія - від грецької "м`який", м`якотілий, той, хто легко піддається тиску. В новогрецікій мові Малакія переводиться як анонізм, відповідно - "малакас" переводиться як аноніст. Тобто в Біблії (1 Кори…