Перейти до основного вмісту

ЧОМУ АВРААМ ЛІНКОЛЬН ПРИЗНАЧАВ ВСЕНАРОДНИЙ ДЕНЬ ПОСТУ ТА МОЛИТВИ?

ЧОМУ АВРААМ ЛІНКОЛЬН ПРИЗНАЧАВ ВСЕНАРОДНИЙ ДЕНЬ ПОСТУ ТА МОЛИТВИ?

Під час президентства Авраама Лінкольна, тричі оголошувалися дні національного смирення, посту і молитви. Головною причиною цього була Громадянська війна і центральною темою молитви ставало відновлення єдності нації.

Перший заклик Лінкольна виходив із вимоги спільного комітету обох палат Конгресу з зазначенням призначеного дня - останній вівторка вересня 1861 року. Ось уривок звернення:

«Беручи до уваги звернення спільного комітету обох палат Конгресу до президента з вимогою «призначити день загального смирення, посту і молитви, щоб американський народ з релігійними торжествами підніс старанні моління Всемогутньому Богу про добробут і безпеки країни…
Тому я, Авраам Лінкольн, президент США призначаю останній вівторок вересня цього року днем смирення, посту і молитви для всієї нації».

Наступне звернення Лінкольна вийшло у відповідь на спільну резолюцію обох палат Конгресу, і вдень, оголошеним для цієї мети став серпневий вівторок, 1864 року. У частині даного заклику Лінкольн помістив спеціальне звернення до об'єднання всіх, хто займає провідні позиції у всіх областях національного життя:

«І тому я пропоную головам урядових департаментів, разом з усіма керівниками законодавчих, судових і виконавчих органів, а також усіх осіб, які здійснюють правління в країні... і всіх інших громадян США, зібратися в цей день на своїх службових місцях з тим, щоб ​​вшанувати Всемогутнього і Милосердного Повелителя Всесвіту, а також вознести Йому моління, яке так урочисто, гаряче і благоговійно...».


Варто зазначити, що у скрутні часи дні загального посту і молитви відігравали істотну і незмінно важливу роль у долі американського народу і процвітання всієї країни.

Коментарі

Популярні дописи з цього блогу

МОЛИТВА – ВІРУЮ, як основа християнського світогляду

Ефективна правова допомога

МОЛИТВА – ВІРУЮ, як основа християнського світогляду
Вірую в Єдиного Бога Отця, Вседержителя, Творця неба і землі, всього видимого і невидимого. І в Єдиного Господа Ісуса Христа, Сина Божого, Єдинородного, що від Отця народився перше всіх віків, Світло від Світла, Бога істинного від Бога істинного, рожденного, несотворенного, єдиносущного з Отцем, що через Нього все сталося. Він для нас, людей, і ради нашого спасіння зійшов з небес, і воплотився від Духа Святого і Марії Діви, і став чоловіком. І розп'ятий був за нас при Понтії Пилаті, і страждав, і був похований. І воскрес на третій день, як було написано. І возніся на небо, і сидить праворуч Отця.

І знову прийде у славі судити живих і мертвих, і Царству Його не буде кінця.  І в Духа Святого, Господа Животворчого, що від Отця походить, що Йому з Отцем і Сином однакове поклоніння і однакова слава, що говорив через пророків. В Єдину, Святу, Соборну і Апостольську Церкву. Визнаю одне хрещення на відпущення грі…

МОЛИТВА ПРО ДОПОМОГУ

МОЛИТВА ПРО ДОПОМОГУ
Господи, я знаю, що Ти єдиний мій Помічник у тій складній ситуації, яку я переживаю (розкажіть її і попросіть те вирішення, яке б Ви хотіли). Я віддаюсь в Твої руки і прошу, щоб Ти простив всі мої гріхи та позбавив мене від всякого прокляття. Я прошу, щоб Ти був від сьогодні і назавжди моїм Господом та Спасителем. Я знаю, що коли свої очі я зводжу на небеса, то звідти прийде мені допомога, я вірю, що мені допомога від Тебе, бо Ти вчинив небо й землю і для Тебе немає нічого неможливого! Ти не даси захитатись нозі моїй, не здрімає мій Сторож: оце не дрімає й не спить мій Сторож! Господь то мій Сторож, Господь моя тінь при правиці моїй; Удень сонце не вдарить мене, ані місяць вночі! Господь стерегтиме мене від усякого зла, стерегтиме Він душу мою; Господь стерегтиме мій вихід та вхід відтепер аж навіки! І за це я славлю Тебе, мій Бог і надзвичайно дякую,  в ім’я Ісуса Христа, Амінь.
Сергій Гула

ПРО ТЕ, ПРО ЩО НЕЗРУЧНО ГОВОРИТИ – анонізм, маструбація

Ефективна правова допомога
ПРО ТЕ, ПРО ЩО НЕ ЛЮБЛЯТЬ ГОВОРИТИ – анонізм, маструбація
Дійсно - це питання достатньо делікатне і дуже дискусійне. Одні говорять, що маструбація, анонізм гріх, інші - що це нормальна життєва потреба людини. Це непросте питання, особливо для молодих і неодружених людей, а також і для віруючих, оскільки вони на роздоріжжі: "все ж таки, це гріх чи не гріх?...". 
В Біблії достатньо сказано щодо цього питання:  1 - це про Онана (звідки і пішов термін анонізм), який намірино виливав своє насіння на землю, не бажаючи запліднити дружину свого померлого брата, що було гріхом в очах Богом (Буття 38:9-10). 2 - це згадка малакій в 1 посланні до Коринтян 6 глава, 9 вірш, де є опис тих, хто не попаде в Царство Боже, серед них є так звані «малакії».  Малакія - від грецької "м`який", м`якотілий, той, хто легко піддається тиску. В новогрецікій мові Малакія переводиться як анонізм, відповідно - "малакас" переводиться як аноніст. Тобто в Біблії (1 Кори…