Перейти до основного вмісту

ЩО Є МОТИВАЦІЄЮ НАШОГО ЖИТТЯ?

ЩО Є МОТИВАЦІЄЮ НАШОГО ЖИТТЯ?

Я не просто задаю це питання, оскільки на сьогодні так багато людей живуть без будь-якої мотивації, не залежно чи це віруюча людина, чи ні.
Люди звикли жити або по інерції, або потребою вижити, але щоб ціленаправлено виставляти мотивацію життя – не так багато здатні це робити регулярно, аналізуючи постійно своє життя.
Саме мотивація відіграє велику роль в тому, щоб досягати великих цілей в житті. Мотивація дає імпульс здійснювати великі речі.
Гарна новина є в тому, що кожен може визначати свою мотивацію, кожен може мріяти, кожен може ставити цілі свого життя і їх досягати, але чомусь ми цього не робимо..., чому ми не мріємо? Чому ми не мотивовані нашою мрією? Чому ми не ставимо і не досягаємо цілей? Нас цьому не навчили..., ми цього не звикли робити..., система переконала нас в тому, що ми гвинтики, ми звикли чути, що “дурень думкою багатіє”, а насправді - геніальні люди - думками багаті, думками, які реалізовують в життя!

Я переконаний, що будь-що, щоб ми не робили б – ми повинні перевірити себе на мотивацію, а чи взагалі вона існує.
Правильне виставлення мотивації – дозволить досягти великі результати, не виставлення мотивації, по-суті – це приречення на без барвне існування, технічне виконання завдань.
Найголовніше, на чому є хочу сконцентрувати увагу – на тому, що ми самі відповідальні, щоб сформувати мотивацію нашого життя, виставити наші життєві цілі.
Скажіть, будь ласка, чому багато віруючих людей так мало моляться, не маючи постійної, тривалої, щоденної молитви? Одна з найголовніших проблем – не виставлена ціленаправлено мотивація щодо ранкової молитви. Люди знають, що потрібно молитись, але не так чітко уявляють чому.
Я переконаний, що найголовнішою мотивацією молитви повинно бути – пізнання самого Бога, Який Він є. розуміння природи Бога, розуміння хід Його думок, розуміння цього – кардинально міняє наше життя. Тому що з розуміння Божого погляду на життя – міняється і твоє життя, міняєшся сам ти – відповідно до Божого зразка.
Тож усе я вважаю за втрату ради переважного пізнання Христа Ісуса, мого Господа, що я ради Нього відмовився всього, і вважаю все за сміття, щоб придбати Христа…
Наступною мотивацією молитви – є пізнання Божого покликання на власне життя. Людина не просто так живе, є Розумний Творець, який прекрасно спланував наше життя, але Він настільки делікатний, що Він ніколи собі не дозволить його нав`язати нам, Він очікує, що ми самі виберемо Боже життя і будемо робити все максимально, щоб запитувати у Бога про це життя, проводити багато часу в молитві, щоб очікувати як крок за кроком Бог відкриє своє бачення на наше життя.
Покликуй до Мене і тобі відповім, і тобі розповім про велике та незрозуміле, чого ти не знаєш!
(Єрем 33:3)
З цієї мотивації випливає мотивація взагалі всього життя…, а дійсно, що нас мотивує жити? При цьому, я прошу не путати потреба для життя і мотивація життя. З потреба жити випливає те, що ми повинні працювати, щоб забезпечити себе, свою сім'ю їжею та кровом, для цього багато в чому і по-суті люди і вчаться…
Мотивація, це завжди щось вище, це те, що окриляє, це те, що дозволить тобі бачити в майбутньому твій великий прогрес, твоє прекрасне майбутнє. Це та мрія, яка дозволяє ставати нам більш освіченим, більш духовним, більш продуктивним, людьми, які реалізовують вагомі проекти, постійно вдосконалюючи себе!
Біда в тому, що ми перестали мріяти, ми перестали, бути мотивована своєю мрією, ми перестали ставити цілі, що відповідають нашій мрії, ми не плануємо свого життя і звичайно не досягаємо чогось значного, чого досягли: Апостол Павло, Мартін Лютер Кінг, Едісон, Сергій Корольов, Олег Антонов, Стів Джобс...
Нам не можна жити без мрії, без мотивації, зрілі люди повинні та здатні виставляти та ЗАПИСАТИ для себе свою мрію, ціль та мотивацію життя, мотивацію важливих занять свого життя, що найперше продиктовано баченням від Бога та прагненням глибокого Його пізнання.
Не тому, що я вже досягнув, або вже вдосконалився, але прагну, чи не досягну я того, чим і Христос Ісус досягнув був мене.
Браття, я себе не вважаю, що я досягнув. Та тільки, забуваючи те, що позаду, і спішачи до того, що попереду, я женусь до мети за нагородою високого поклику Божого в Христі Ісусі.
(Фил 3:12-14)

Коментарі

Популярні дописи з цього блогу

МОЛИТВА – ВІРУЮ, як основа християнського світогляду

Ефективна правова допомога

МОЛИТВА – ВІРУЮ, як основа християнського світогляду
Вірую в Єдиного Бога Отця, Вседержителя, Творця неба і землі, всього видимого і невидимого. І в Єдиного Господа Ісуса Христа, Сина Божого, Єдинородного, що від Отця народився перше всіх віків, Світло від Світла, Бога істинного від Бога істинного, рожденного, несотворенного, єдиносущного з Отцем, що через Нього все сталося. Він для нас, людей, і ради нашого спасіння зійшов з небес, і воплотився від Духа Святого і Марії Діви, і став чоловіком. І розп'ятий був за нас при Понтії Пилаті, і страждав, і був похований. І воскрес на третій день, як було написано. І возніся на небо, і сидить праворуч Отця.

І знову прийде у славі судити живих і мертвих, і Царству Його не буде кінця.  І в Духа Святого, Господа Животворчого, що від Отця походить, що Йому з Отцем і Сином однакове поклоніння і однакова слава, що говорив через пророків. В Єдину, Святу, Соборну і Апостольську Церкву. Визнаю одне хрещення на відпущення грі…

МОЛИТВА ПРО ДОПОМОГУ

МОЛИТВА ПРО ДОПОМОГУ
Господи, я знаю, що Ти єдиний мій Помічник у тій складній ситуації, яку я переживаю (розкажіть її і попросіть те вирішення, яке б Ви хотіли). Я віддаюсь в Твої руки і прошу, щоб Ти простив всі мої гріхи та позбавив мене від всякого прокляття. Я прошу, щоб Ти був від сьогодні і назавжди моїм Господом та Спасителем. Я знаю, що коли свої очі я зводжу на небеса, то звідти прийде мені допомога, я вірю, що мені допомога від Тебе, бо Ти вчинив небо й землю і для Тебе немає нічого неможливого! Ти не даси захитатись нозі моїй, не здрімає мій Сторож: оце не дрімає й не спить мій Сторож! Господь то мій Сторож, Господь моя тінь при правиці моїй; Удень сонце не вдарить мене, ані місяць вночі! Господь стерегтиме мене від усякого зла, стерегтиме Він душу мою; Господь стерегтиме мій вихід та вхід відтепер аж навіки! І за це я славлю Тебе, мій Бог і надзвичайно дякую,  в ім’я Ісуса Христа, Амінь.
Сергій Гула

ПРО ТЕ, ПРО ЩО НЕЗРУЧНО ГОВОРИТИ – анонізм, маструбація

Ефективна правова допомога
ПРО ТЕ, ПРО ЩО НЕ ЛЮБЛЯТЬ ГОВОРИТИ – анонізм, маструбація
Дійсно - це питання достатньо делікатне і дуже дискусійне. Одні говорять, що маструбація, анонізм гріх, інші - що це нормальна життєва потреба людини. Це непросте питання, особливо для молодих і неодружених людей, а також і для віруючих, оскільки вони на роздоріжжі: "все ж таки, це гріх чи не гріх?...". 
В Біблії достатньо сказано щодо цього питання:  1 - це про Онана (звідки і пішов термін анонізм), який намірино виливав своє насіння на землю, не бажаючи запліднити дружину свого померлого брата, що було гріхом в очах Богом (Буття 38:9-10). 2 - це згадка малакій в 1 посланні до Коринтян 6 глава, 9 вірш, де є опис тих, хто не попаде в Царство Боже, серед них є так звані «малакії».  Малакія - від грецької "м`який", м`якотілий, той, хто легко піддається тиску. В новогрецікій мові Малакія переводиться як анонізм, відповідно - "малакас" переводиться як аноніст. Тобто в Біблії (1 Кори…