Перейти до основного вмісту

УКРАЇНЦІ НАЙБІЛЬШЕ ДОВІРЯЮТЬ ЦЕРКВІ


УКРАЇНЦІ НАЙБІЛЬШЕ ДОВІРЯЮТЬ ЦЕРКВІ

  

Серед усіх суспільних інституцій найбільшою довірою серед українців користується церква. Про це свідчать результати соціологічного опитування Центру Разумкова, оприлюднені 11 лютого 2013 року під час прес-конференції, повідомляє Інститут релігійної свободи.

Також більшість співвітчизників вважають, що події в Україні розвиваються в неправильному напрямку і не підтримують діяльність суддів. 
Згідно з результатами дослідження, які наводить УНІАН, 22,8% опитаних вважають, що Україна розвивається у правильному напрямку, ще 19,2% вагалися з відповіддю.

Найменше українці підтримують діяльність судів в Україні: повністю підтримують – 5,7%, не підтримують діяльність суддів 57,5% мешканців країни.
Органи влади не користуються значною підтримкою громадян:
·             діяльність Верховної Ради підтримують 6,4% опитаних (окремі дії – 35,5%, не підтримують – 52,6%);
·             НБУ має повну підтримку у 7,6% населення (окремі дії 29,2%, не підтримують – 42,6%);
·             органи прокуратури – 7,7% (окремі дії 28,1%, не підтримують – 49,3%);
·             органи внутрішніх справ – 8,3% (окремі дії 29,9%, не підтримують – 53,0%);
·             Уряд – 8,7% (окремі дії 36,4%, не підтримують – 49,1%);
·             обласні державні адміністрації – 9% (окремі дії 41,8%, не підтримують – 34,5%);
·             районі державні адміністрації – 9,8% (окремі дії 43,5%, не підтримують – 33,0%);
·             органи місцевого самоврядування – 12,2% (окремі дії 46,3%, не підтримують – 29,9%);
·             СБУ – 13,5% (окремі дії 34,0%, не підтримують – 35,5%);
·             Президента України 15,5% (окремі дії 32,5%, не підтримують – 48,1%);
·             Збройні Сили України – 20,1% (окремі дії 35,6%, не підтримують – 30,1%).
Водночас найбільшою довірою в Україні користується церква – 66,5%. При цьому налічується 23,8% тих, хто їй не довіряє, і 9,8% тих, хто не визначився. 

На другому місці українські ЗМІ, яким довіряють 61% громадян. Третє місце зайняли зарубіжні ЗМІ: російські – 46,7% та західні – 46%. 

Громадським організаціям довіряють 40,2%, профспілкам – 35,1%, Нацбанку України – 28,8% , суду в Україні – 22,7%, політичним партіям – 21,2%. 

Найменше українці довіряють комерційним банкам. Свою недовіру цим структурам висловили 69,5% опитаних.


Коментарі

Популярні дописи з цього блогу

МОЛИТВА – ВІРУЮ, як основа християнського світогляду

МОЛИТВА – ВІРУЮ, як основа християнського світогляду
Вірую в Єдиного Бога Отця, Вседержителя, Творця неба і землі, всього видимого і невидимого. І в Єдиного Господа Ісуса Христа, Сина Божого, Єдинородного, що від Отця народився перше всіх віків, Світло від Світла, Бога істинного від Бога істинного, рожденного, несотворенного, єдиносущного з Отцем, що через Нього все сталося. Він для нас, людей, і ради нашого спасіння зійшов з небес, і воплотився від Духа Святого і Марії Діви, і став чоловіком. І розп'ятий був за нас при Понтії Пилаті, і страждав, і був похований. І воскрес на третій день, як було написано. І возніся на небо, і сидить праворуч Отця.

І знову прийде у славі судити живих і мертвих, і Царству Його не буде кінця.  І в Духа Святого, Господа Животворчого, що від Отця походить, що Йому з Отцем і Сином однакове поклоніння і однакова слава, що говорив через пророків. В Єдину, Святу, Соборну і Апостольську Церкву. Визнаю одне хрещення на відпущення гріхів. Чекаю воскресіння мер…

МОЛИТВА ПРО ДОПОМОГУ

МОЛИТВА ПРО ДОПОМОГУ
Господи, я знаю, що Ти єдиний мій Помічник у тій складній ситуації, яку я переживаю (розкажіть її і попросіть те вирішення, яке б Ви хотіли). Я віддаюсь в Твої руки і прошу, щоб Ти простив всі мої гріхи та позбавив мене від всякого прокляття. Я прошу, щоб Ти був від сьогодні і назавжди моїм Господом та Спасителем. Я знаю, що коли свої очі я зводжу на небеса, то звідти прийде мені допомога, я вірю, що мені допомога від Тебе, бо Ти вчинив небо й землю і для Тебе немає нічого неможливого! Ти не даси захитатись нозі моїй, не здрімає мій Сторож: оце не дрімає й не спить мій Сторож! Господь то мій Сторож, Господь моя тінь при правиці моїй; Удень сонце не вдарить мене, ані місяць вночі! Господь стерегтиме мене від усякого зла, стерегтиме Він душу мою; Господь стерегтиме мій вихід та вхід відтепер аж навіки! І за це я славлю Тебе, мій Бог і надзвичайно дякую,  в ім’я Ісуса Христа, Амінь.
Сергій Гула

ПРО ТЕ, ПРО ЩО НЕЗРУЧНО ГОВОРИТИ – анонізм, маструбація

Ефективна правова допомога
ПРО ТЕ, ПРО ЩО НЕ ЛЮБЛЯТЬ ГОВОРИТИ – анонізм, маструбація
Дійсно - це питання достатньо делікатне і дуже дискусійне. Одні говорять, що маструбація, анонізм гріх, інші - що це нормальна життєва потреба людини. Це непросте питання, особливо для молодих і неодружених людей, а також і для віруючих, оскільки вони на роздоріжжі: "все ж таки, це гріх чи не гріх?...". 
В Біблії достатньо сказано щодо цього питання:  1 - це про Онана (звідки і пішов термін анонізм), який намірино виливав своє насіння на землю, не бажаючи запліднити дружину свого померлого брата, що було гріхом в очах Богом (Буття 38:9-10). 2 - це згадка малакій в 1 посланні до Коринтян 6 глава, 9 вірш, де є опис тих, хто не попаде в Царство Боже, серед них є так звані «малакії».  Малакія - від грецької "м`який", м`якотілий, той, хто легко піддається тиску. В новогрецікій мові Малакія переводиться як анонізм, відповідно - "малакас" переводиться як аноніст. Тобто в Біблії (1 Кори…