Перейти до основного вмісту

ЯК ЗРОЗУМІТИ БАЧЕННЯ НА ВЛАСНЕ ЖИТТЯ?


ЯК ЗРОЗУМІТИ БАЧЕННЯ НА ВЛАСНЕ ЖИТТЯ?

Роль бачення в житті людини важко переоцінити, особливо його знання та реалізація. Саме  розуміння свого майбутнього, відповідно до волі Божої, стає важливою підставою для успішного та щасливого життя. По-суті, Боже бачення для людини є основою та ціллю її життя. І абсолютно логічні постають запитання: «як дізнатися власне бачення та як його реалізовувати?». 
Люди, часто, живуть без будь-якого бачення та цілей у житті. Вони живуть за традиціями, по обставинам, які склалися навколо. Рідко, коли хто починає мислити нестандартно, розпочинає ставити довгострокові та короткострокові цілі, планувати і тим самим вириватися з буденності, зі сталості складених традицій.
Такі люди починають шукати своє життєве покликання, усвідомлювати Божий погляд на власне життя, той генеральний вектор, по якому Бог бажає, щоб він/вона прожили. 
Часто буває і так, коли віруючі люди, пізнавши Бога, продовжують жити практично так, як жили і до цього. Вони перестали багато в чому грішити, в них появилася надія на хороше майбутнє, вони почали відвідувати церкву, читати Біблію, молитись... А от, щоб кардинально міняти своє життя відповідно до задуму Божого бажань та відповідальності не вистачає.  Чому так?
Думаю, найперша причина у тому, що люди просто не запитують у Бога про Його погляд на власне життя, яким воно має бути, що вони маю зробити, які цілі поставити в житі.
Людина, яка здатна з Богом продумувати своє майбутнє і досягати Божого бачення, безперечно, досягає значного успіху.
Той, хто постійно шукає лиця Господнього, щоб зрозуміти Його дію у власному житті, починає чіткіше розуміти бачення від Нього, знати особливі характеристики бачення, а це:

По-перше:

-        Бог має бачення для кожної людини. Не може бути так, щоб Він дав життя людині і не передбачив його.  

Псалом 138:16:
Мого зародка бачили очі Твої, і до книги Твоєї записані всі мої члени та дні, що в них були вчинені, коли жодного з них не було...

Бог знає людину від моменту її зачаття і формує її чудове майбутнє. Він очікує, що прийде час, коли його дитя звернеться до Нього, що запитати про ці плани, адже ж у людини є свобідна воля і Бог ніколи не буде нав`язувати свого бачення!

По-друге:

-        щоб бачення зрозуміти, необхідно його бажати і робити конкретні кроки, щоб його знайти.

Єремії 33:3

Покликуй до Мене і тобі відповім, і тобі розповім про велике та незрозуміле, чого ти не знаєш!

Потрібно знайти час для молитви, в якій ми б перебували з Богом, молячись та роздумуючи про своє життя, про Божий погляд на нього, записуючи все те, що Бог відкриває. І це потрібно робити протягом всього життя, щоб все чіткіше і чіткіше розуміти Боже життя, дароване нам. І Бог відповість і Він розповість, оскільки Сам цього бажає – питання лише в тому – чи ми проводимо час з Господом, шукаючи Його одкровення.

По-третє:

-        воно є набагато більшим, аніж ми собі можемо уявити – Псалом 138:6 та 1 Коринтянам 2:9

Дивне для мене бачення Твоє – високе не можу осягнути його (переклад з рос. мови)

Але, як написано: Чого око не бачило й вухо не чуло, і що на серце людині не впало, те Бог приготував був тим, хто любить Його!

По-четверте:

-        Бачення необхідно записувати, щоб не забути його і слідкувати його хід виконання.

 Єремії 36:2:

Візьми собі книжкового звоя, і напиши на ньому всі ті слова, що Я говорив тобі про Ізраїля й про Юду, та про всі народи від дня, коли Я почав говорити тобі.

Це один із найважливіших принципів – записувати все, що Бог відкриває. Це дозволить не тільки не забути Божих слів, але і в точності їх виконати. Постійно записуючи бачення від Бога, є підставою для все чіткішого і чіткішого його розуміння.


По-п`яте:

-        Відсутність бачення від Бога в житті віруючої людини приводить до трагічних наслідків.

 Осії 4:6:

Знищений буде народ мій за недостатність бачення. (переклад з рос. мови)

Трагічний наслідок для Божого народу – знищення у наслідок того, що вони в повній мірі не розуміли волі Божої для свого життя. Скільки ми в житті помиляємось, приймаємо неправильні рішення, які призводять до плачевних результатів. Ми не звикли радитись з Богом. Ми просимо Його, щоб Він благословив нас у виконанні тієї чи іншої роботи, але не задаємося питанням – а чи є на це Його воля?
Відсутність бачення від Бога приводить до трагічних наслідків в житті, тоді живемо як нерозумні, ідемо як сліпі, їмо гіркі плоди…

Це наше головне завдання в житті – проводити багато часу з Богом, щоб бути навченим Ним, щоб наші розуми були просвітлені Його одкровенням та особливою мудрістю. Ми виділяємо дуже багато часу для всього, а от щоб знайти регулярний та тривалий час для спілкування з Богом в нас не вистачає ні сил, ні бажань і врешті-решть - мудрості. Саме і від цього приходить загибель…

Необхідно бути дуже серйозним та відповідальним, щоб дізнаватись та виконувати Боже бачення. Його не можна виконувати на-пів сили, в певний момент здатися бо втомитися. Часто, для виконання свого бачення потрібно буде боротись, виконуючи його крок за кроком.

Саме у виконанні свого бачення, людина досягає істинного щастя, реалізуючи свій потенціал, проявляючи велич та славу Бога.

sg


Коментарі

Популярні дописи з цього блогу

МОЛИТВА – ВІРУЮ, як основа християнського світогляду

МОЛИТВА – ВІРУЮ, як основа християнського світогляду
Вірую в Єдиного Бога Отця, Вседержителя, Творця неба і землі, всього видимого і невидимого. І в Єдиного Господа Ісуса Христа, Сина Божого, Єдинородного, що від Отця народився перше всіх віків, Світло від Світла, Бога істинного від Бога істинного, рожденного, несотворенного, єдиносущного з Отцем, що через Нього все сталося. Він для нас, людей, і ради нашого спасіння зійшов з небес, і воплотився від Духа Святого і Марії Діви, і став чоловіком. І розп'ятий був за нас при Понтії Пилаті, і страждав, і був похований. І воскрес на третій день, як було написано. І возніся на небо, і сидить праворуч Отця.

І знову прийде у славі судити живих і мертвих, і Царству Його не буде кінця.  І в Духа Святого, Господа Животворчого, що від Отця походить, що Йому з Отцем і Сином однакове поклоніння і однакова слава, що говорив через пророків. В Єдину, Святу, Соборну і Апостольську Церкву. Визнаю одне хрещення на відпущення гріхів. Чекаю воскресіння мер…

МОЛИТВА ПРО ДОПОМОГУ

МОЛИТВА ПРО ДОПОМОГУ
Господи, я знаю, що Ти єдиний мій Помічник у тій складній ситуації, яку я переживаю (розкажіть її і попросіть те вирішення, яке б Ви хотіли). Я віддаюсь в Твої руки і прошу, щоб Ти простив всі мої гріхи та позбавив мене від всякого прокляття. Я прошу, щоб Ти був від сьогодні і назавжди моїм Господом та Спасителем. Я знаю, що коли свої очі я зводжу на небеса, то звідти прийде мені допомога, я вірю, що мені допомога від Тебе, бо Ти вчинив небо й землю і для Тебе немає нічого неможливого! Ти не даси захитатись нозі моїй, не здрімає мій Сторож: оце не дрімає й не спить мій Сторож! Господь то мій Сторож, Господь моя тінь при правиці моїй; Удень сонце не вдарить мене, ані місяць вночі! Господь стерегтиме мене від усякого зла, стерегтиме Він душу мою; Господь стерегтиме мій вихід та вхід відтепер аж навіки! І за це я славлю Тебе, мій Бог і надзвичайно дякую,  в ім’я Ісуса Христа, Амінь.
Сергій Гула

ПРО ТЕ, ПРО ЩО НЕЗРУЧНО ГОВОРИТИ – анонізм, маструбація

Ефективна правова допомога
ПРО ТЕ, ПРО ЩО НЕ ЛЮБЛЯТЬ ГОВОРИТИ – анонізм, маструбація
Дійсно - це питання достатньо делікатне і дуже дискусійне. Одні говорять, що маструбація, анонізм гріх, інші - що це нормальна життєва потреба людини. Це непросте питання, особливо для молодих і неодружених людей, а також і для віруючих, оскільки вони на роздоріжжі: "все ж таки, це гріх чи не гріх?...". 
В Біблії достатньо сказано щодо цього питання:  1 - це про Онана (звідки і пішов термін анонізм), який намірино виливав своє насіння на землю, не бажаючи запліднити дружину свого померлого брата, що було гріхом в очах Богом (Буття 38:9-10). 2 - це згадка малакій в 1 посланні до Коринтян 6 глава, 9 вірш, де є опис тих, хто не попаде в Царство Боже, серед них є так звані «малакії».  Малакія - від грецької "м`який", м`якотілий, той, хто легко піддається тиску. В новогрецікій мові Малакія переводиться як анонізм, відповідно - "малакас" переводиться як аноніст. Тобто в Біблії (1 Кори…