Перейти до основного вмісту

ЩО ПОТРІБНО НАШИМ ЧИНОВНИКАМ ТА СУДДЯМ?

ЩО ПОТРІБНО НАШИМ ЧИНОВНИКАМ ТА СУДДЯМ?

Стан українського чиновництва та судівства є надзвичайно плачевним. Хабарництво, непрофесійність, зверхність та часто нелюдянсіть все це, на жаль, стало супровідними словами діяльності вищезазначених груп. Чому люди, які мали б в правді та в шанобливості служити людям, стали жорстокими князьками над ними? Думаю, найголовніша відповідь криється в тому, що владці не бачать над собою Бога та не бояться Його страшного суду, який обов`язково буде.

Бог в 2-му Псалмі, 10-12 віршах звертається до тих, хто при владі:

А тепер помудрійте, царі, навчіться ви, судді землі: Служіть Господеві зо страхом, і радійте з тремтінням! Шануйте Сина, щоб Він не розгнівався, і щоб вам не загинути в дорозі, бо гнів Його незабаром запалиться. Блаженні усі, хто на Нього надіється!

Ось в чому мудрість для чиновників – розуміти, що їхня робота – це найперше служіння Богу. Не служіння самому собі чи грошам – ні, це служіння Богові. Саме така психологія повинна формуватися у тих, хто при владі. І як наслідок, з'являється страх Божий. Оскільки Бог буде судити цих людей по їхнім ділам.
Нашим владцям потрібно шанувати Бога у їхній роботі, щоб надіятися на Нього, молитися та просити в Господа сили та мудрості. І тоді б вони отримали велике щастя та благословіння від своєї роботи. І від цього був би щасливий весь народ.
Психологія служіння Богу на кожній владній посаді – ось, що найперше потрібно нашим мужновладцям. Давайте за це і молитися про них, як нас і закликає Бог:

Отже, перш над уся я благаю чинити молитви, благання, прохання, подяки за всіх людей, за царів  та за всіх, хто при владі, щоб могли ми провадити тихе й мирне життя в усякій побожності та чистоті, бо це добре й приємне Спасителю нашому Богові. (1 Тимофія 2:2-3).

Сергій Гула


Коментарі

Популярні дописи з цього блогу

МОЛИТВА – ВІРУЮ, як основа християнського світогляду

Ефективна правова допомога

МОЛИТВА – ВІРУЮ, як основа християнського світогляду
Вірую в Єдиного Бога Отця, Вседержителя, Творця неба і землі, всього видимого і невидимого. І в Єдиного Господа Ісуса Христа, Сина Божого, Єдинородного, що від Отця народився перше всіх віків, Світло від Світла, Бога істинного від Бога істинного, рожденного, несотворенного, єдиносущного з Отцем, що через Нього все сталося. Він для нас, людей, і ради нашого спасіння зійшов з небес, і воплотився від Духа Святого і Марії Діви, і став чоловіком. І розп'ятий був за нас при Понтії Пилаті, і страждав, і був похований. І воскрес на третій день, як було написано. І возніся на небо, і сидить праворуч Отця.

І знову прийде у славі судити живих і мертвих, і Царству Його не буде кінця.  І в Духа Святого, Господа Животворчого, що від Отця походить, що Йому з Отцем і Сином однакове поклоніння і однакова слава, що говорив через пророків. В Єдину, Святу, Соборну і Апостольську Церкву. Визнаю одне хрещення на відпущення грі…

МОЛИТВА ПРО ДОПОМОГУ

МОЛИТВА ПРО ДОПОМОГУ
Господи, я знаю, що Ти єдиний мій Помічник у тій складній ситуації, яку я переживаю (розкажіть її і попросіть те вирішення, яке б Ви хотіли). Я віддаюсь в Твої руки і прошу, щоб Ти простив всі мої гріхи та позбавив мене від всякого прокляття. Я прошу, щоб Ти був від сьогодні і назавжди моїм Господом та Спасителем. Я знаю, що коли свої очі я зводжу на небеса, то звідти прийде мені допомога, я вірю, що мені допомога від Тебе, бо Ти вчинив небо й землю і для Тебе немає нічого неможливого! Ти не даси захитатись нозі моїй, не здрімає мій Сторож: оце не дрімає й не спить мій Сторож! Господь то мій Сторож, Господь моя тінь при правиці моїй; Удень сонце не вдарить мене, ані місяць вночі! Господь стерегтиме мене від усякого зла, стерегтиме Він душу мою; Господь стерегтиме мій вихід та вхід відтепер аж навіки! І за це я славлю Тебе, мій Бог і надзвичайно дякую,  в ім’я Ісуса Христа, Амінь.
Сергій Гула

ПРО ТЕ, ПРО ЩО НЕЗРУЧНО ГОВОРИТИ – анонізм, маструбація

Ефективна правова допомога
ПРО ТЕ, ПРО ЩО НЕ ЛЮБЛЯТЬ ГОВОРИТИ – анонізм, маструбація
Дійсно - це питання достатньо делікатне і дуже дискусійне. Одні говорять, що маструбація, анонізм гріх, інші - що це нормальна життєва потреба людини. Це непросте питання, особливо для молодих і неодружених людей, а також і для віруючих, оскільки вони на роздоріжжі: "все ж таки, це гріх чи не гріх?...". 
В Біблії достатньо сказано щодо цього питання:  1 - це про Онана (звідки і пішов термін анонізм), який намірино виливав своє насіння на землю, не бажаючи запліднити дружину свого померлого брата, що було гріхом в очах Богом (Буття 38:9-10). 2 - це згадка малакій в 1 посланні до Коринтян 6 глава, 9 вірш, де є опис тих, хто не попаде в Царство Боже, серед них є так звані «малакії».  Малакія - від грецької "м`який", м`якотілий, той, хто легко піддається тиску. В новогрецікій мові Малакія переводиться як анонізм, відповідно - "малакас" переводиться як аноніст. Тобто в Біблії (1 Кори…