Перейти до основного вмісту

КОНФЛІКТИ В СІМ`Ї І ЯК ЇХ ВИРІШУВАТИ?

КОНФЛІКТИ В СІМ`Ї І ЯК ЇХ ВИРІШУВАТИ?

В одному маленькому місті живуть по сусідству дві сім'ї. Одні подружжя постійно сваряться, звинувачуючи один одного у всіх бідах, а інші в своїй половинці безмежно щасливі.

Дивується господиня щастям сусідки та заздрить. Каже чоловікові:
- Піди, подивися, як у них так виходить, щоб все гладко і тихо було.
Прийшов той до сусідів, зайшов тихенько в будинок і сховався в затишному куточку. Спостерігає. А господиня веселу пісеньку наспівує, і порядок в будинку наводить. Вазу дорогу якраз від пилу витирає. Раптом подзвонив телефон, жінка відволіклася, а вазу поставила на краєчок столу, та так, що ось-ось впаде. Але тут її чоловікові щось знадобилося в кімнаті. Зачепив він вазу, та впала і розбилася. "Що буде?", - думає сусід.
Підійшла дружина, зітхнула з жалем, і каже чоловікові:
- Пробач, дорогий. Я винна. Так недбало її на стіл поставила.
- Що ти, мила? Це я винен. Поспішав та не помітив вазу. Ну нічого, купимо кращу вазу!

... Боляче защеміло серце у сусіда. Прийшов він додому засмучений. Дружина до нього:
- Ну що ти так довго? Подивився?
- Так!
- Ну і як там у них?
- У них всі винні і весь час мир. А от у нас завжди всі мають рацію і постійна війна!

Отже,

1. Конфлікти неминучі і будуть супроводжувати нас усе життя, питання лише в тому, як ми поводимося у них;
2. В конфліктах не звинувачуйте один одного, не піднімайте голос та не ображайте почуття дорогої людини;
3. Постарайтесь у конфлікті стримувати свої емоції, а коли це не вдається – розійдіться по іншим кімнатам, щоб обдумати ситуацію та знайти вихід із неї;
4. Розкажіть один одному вихід, який Ви придумали та попросіть пробачення один в одного;
5. Помоліться разом, щоб Бог поміг Вам вирішити проблему;
6. Пам`ятаймо, що бажання бути правим або доводити свою правоту - не правильний шлях, який приводить до погіршення ситуації. Перемога за рахунок поразки коханої людини - не можна назвати перемогою, це трагічна помилка.

7. Завжди в конфлікті акцентуйтесь на своїй вині, пам`ятаючи, що мир у родині завжди дорожче Вашої правоти та  справедливості.

Сергій Гула


Коментарі

Популярні дописи з цього блогу

МОЛИТВА – ВІРУЮ, як основа християнського світогляду

Ефективна правова допомога

МОЛИТВА – ВІРУЮ, як основа християнського світогляду
Вірую в Єдиного Бога Отця, Вседержителя, Творця неба і землі, всього видимого і невидимого. І в Єдиного Господа Ісуса Христа, Сина Божого, Єдинородного, що від Отця народився перше всіх віків, Світло від Світла, Бога істинного від Бога істинного, рожденного, несотворенного, єдиносущного з Отцем, що через Нього все сталося. Він для нас, людей, і ради нашого спасіння зійшов з небес, і воплотився від Духа Святого і Марії Діви, і став чоловіком. І розп'ятий був за нас при Понтії Пилаті, і страждав, і був похований. І воскрес на третій день, як було написано. І возніся на небо, і сидить праворуч Отця.

І знову прийде у славі судити живих і мертвих, і Царству Його не буде кінця.  І в Духа Святого, Господа Животворчого, що від Отця походить, що Йому з Отцем і Сином однакове поклоніння і однакова слава, що говорив через пророків. В Єдину, Святу, Соборну і Апостольську Церкву. Визнаю одне хрещення на відпущення грі…

МОЛИТВА ПРО ДОПОМОГУ

МОЛИТВА ПРО ДОПОМОГУ
Господи, я знаю, що Ти єдиний мій Помічник у тій складній ситуації, яку я переживаю (розкажіть її і попросіть те вирішення, яке б Ви хотіли). Я віддаюсь в Твої руки і прошу, щоб Ти простив всі мої гріхи та позбавив мене від всякого прокляття. Я прошу, щоб Ти був від сьогодні і назавжди моїм Господом та Спасителем. Я знаю, що коли свої очі я зводжу на небеса, то звідти прийде мені допомога, я вірю, що мені допомога від Тебе, бо Ти вчинив небо й землю і для Тебе немає нічого неможливого! Ти не даси захитатись нозі моїй, не здрімає мій Сторож: оце не дрімає й не спить мій Сторож! Господь то мій Сторож, Господь моя тінь при правиці моїй; Удень сонце не вдарить мене, ані місяць вночі! Господь стерегтиме мене від усякого зла, стерегтиме Він душу мою; Господь стерегтиме мій вихід та вхід відтепер аж навіки! І за це я славлю Тебе, мій Бог і надзвичайно дякую,  в ім’я Ісуса Христа, Амінь.
Сергій Гула

ПРО ТЕ, ПРО ЩО НЕЗРУЧНО ГОВОРИТИ – анонізм, маструбація

Ефективна правова допомога
ПРО ТЕ, ПРО ЩО НЕ ЛЮБЛЯТЬ ГОВОРИТИ – анонізм, маструбація
Дійсно - це питання достатньо делікатне і дуже дискусійне. Одні говорять, що маструбація, анонізм гріх, інші - що це нормальна життєва потреба людини. Це непросте питання, особливо для молодих і неодружених людей, а також і для віруючих, оскільки вони на роздоріжжі: "все ж таки, це гріх чи не гріх?...". 
В Біблії достатньо сказано щодо цього питання:  1 - це про Онана (звідки і пішов термін анонізм), який намірино виливав своє насіння на землю, не бажаючи запліднити дружину свого померлого брата, що було гріхом в очах Богом (Буття 38:9-10). 2 - це згадка малакій в 1 посланні до Коринтян 6 глава, 9 вірш, де є опис тих, хто не попаде в Царство Боже, серед них є так звані «малакії».  Малакія - від грецької "м`який", м`якотілий, той, хто легко піддається тиску. В новогрецікій мові Малакія переводиться як анонізм, відповідно - "малакас" переводиться як аноніст. Тобто в Біблії (1 Кори…