Перейти до основного вмісту

БОГ ДАСТЬ НАМ УСПІХ ЯКЩО...

БОГ ДАСТЬ НАМ УСПІХ ЯКЩО...

Бог зацікавлений в нашому житті. Він бажає та сприяє, щоб ми були щасливі, здорові та успішні. Господь, як наш добрий батько, завжди бажає нам добра.
Але чому, коли Бог бажає і сприяє нам у всьому, не завжди нам вдається досягнути найкращого. Ми є свідками як багато людей живуть в біді, в горі та в хворобі... В чому причина?
Чому Соломон маючи таке благовоління від Господа і таку допомогу від батька Давида, все ж таки прийшов до негативних наслідків свого життя...
Відповідь на ці питання є в тому, що Бог також нам ставить свої умову для нашого успішного життя. Божа позиція в тому, що лише в партнерстві, при виконання Його волі, можливий справжній небесний успіх! Саме про це Бог говорив Соломону:

І міцно поставлю Я царство його аж навіки, якщо він буде сильний, щоб виконувати заповіді Мої та постанови Мої. (1 Хроніки 28:7)

З цього бачимо чіткий розподіл завдань. Бог каже – Я поставлю міцно твоє царство, зроблю все, щоб воно було успішним та сильним, але ти маєш все робити для того, щоб неухильно виконувати мої заповіді. І це потрібно робити завжди, аж до останніх днів, не зважаючи чи ти в горі, чи в радості, чи та в багатстві, чи в бідності, чи ти в здоров’ї, чи в хворобі...
Можна сказати, що це була постанова для Соломона і вона не стосується звичайних людей. Та ні. Бачимо схоже завдання і для народу:

А тепер на очах усього Ізраїля, Господнього збору, та в ушах нашого Бога говорю вам: Додержуйте й досліджуйте всі заповіді Господа, Бога вашого, щоб ви посіли цей добрий Край і віддали його в спадщину по собі синам вашим аж навіки.
(1 Хроніки 28:8)

Унікально, що не просто потрібно заповіді додержувати, але і ретельно їх досліджувати, щоб розуміти, чого саме Господь очікує від нас!

І чи не найголовніша умова для успішності нашого життя, виражена у наступних словах Давида Соломону:

А тепер, сину мій Соломоне, знай Бога, Отця твого, і служи Йому всім серцем та всією душею, бо Господь вивідує всі серця та знає всякий витвір думок. Якщо будеш шукати Його, то ти знайдеш Його, а якщо залишиш Його, Він залишить тебе назавжди.
(1 Хроніки 28:9)

Переконаний, що в цих словах міститься сенс нашого життя. В них є відповідь на питання що таке справжнє щастя та успіх!
Знати Бога, служити Йому всім серцем, шукати Його завжди і ніколи не покинути Господа – ось головні завдання нашого життя, які приведуть нас до небесного успіху!!!
Коментарі

Популярні дописи з цього блогу

МОЛИТВА – ВІРУЮ, як основа християнського світогляду

Ефективна правова допомога

МОЛИТВА – ВІРУЮ, як основа християнського світогляду
Вірую в Єдиного Бога Отця, Вседержителя, Творця неба і землі, всього видимого і невидимого. І в Єдиного Господа Ісуса Христа, Сина Божого, Єдинородного, що від Отця народився перше всіх віків, Світло від Світла, Бога істинного від Бога істинного, рожденного, несотворенного, єдиносущного з Отцем, що через Нього все сталося. Він для нас, людей, і ради нашого спасіння зійшов з небес, і воплотився від Духа Святого і Марії Діви, і став чоловіком. І розп'ятий був за нас при Понтії Пилаті, і страждав, і був похований. І воскрес на третій день, як було написано. І возніся на небо, і сидить праворуч Отця.

І знову прийде у славі судити живих і мертвих, і Царству Його не буде кінця.  І в Духа Святого, Господа Животворчого, що від Отця походить, що Йому з Отцем і Сином однакове поклоніння і однакова слава, що говорив через пророків. В Єдину, Святу, Соборну і Апостольську Церкву. Визнаю одне хрещення на відпущення грі…

МОЛИТВА ПРО ДОПОМОГУ

МОЛИТВА ПРО ДОПОМОГУ
Господи, я знаю, що Ти єдиний мій Помічник у тій складній ситуації, яку я переживаю (розкажіть її і попросіть те вирішення, яке б Ви хотіли). Я віддаюсь в Твої руки і прошу, щоб Ти простив всі мої гріхи та позбавив мене від всякого прокляття. Я прошу, щоб Ти був від сьогодні і назавжди моїм Господом та Спасителем. Я знаю, що коли свої очі я зводжу на небеса, то звідти прийде мені допомога, я вірю, що мені допомога від Тебе, бо Ти вчинив небо й землю і для Тебе немає нічого неможливого! Ти не даси захитатись нозі моїй, не здрімає мій Сторож: оце не дрімає й не спить мій Сторож! Господь то мій Сторож, Господь моя тінь при правиці моїй; Удень сонце не вдарить мене, ані місяць вночі! Господь стерегтиме мене від усякого зла, стерегтиме Він душу мою; Господь стерегтиме мій вихід та вхід відтепер аж навіки! І за це я славлю Тебе, мій Бог і надзвичайно дякую,  в ім’я Ісуса Христа, Амінь.
Сергій Гула

ПРО ТЕ, ПРО ЩО НЕЗРУЧНО ГОВОРИТИ – анонізм, маструбація

Ефективна правова допомога
ПРО ТЕ, ПРО ЩО НЕ ЛЮБЛЯТЬ ГОВОРИТИ – анонізм, маструбація
Дійсно - це питання достатньо делікатне і дуже дискусійне. Одні говорять, що маструбація, анонізм гріх, інші - що це нормальна життєва потреба людини. Це непросте питання, особливо для молодих і неодружених людей, а також і для віруючих, оскільки вони на роздоріжжі: "все ж таки, це гріх чи не гріх?...". 
В Біблії достатньо сказано щодо цього питання:  1 - це про Онана (звідки і пішов термін анонізм), який намірино виливав своє насіння на землю, не бажаючи запліднити дружину свого померлого брата, що було гріхом в очах Богом (Буття 38:9-10). 2 - це згадка малакій в 1 посланні до Коринтян 6 глава, 9 вірш, де є опис тих, хто не попаде в Царство Боже, серед них є так звані «малакії».  Малакія - від грецької "м`який", м`якотілий, той, хто легко піддається тиску. В новогрецікій мові Малакія переводиться як анонізм, відповідно - "малакас" переводиться як аноніст. Тобто в Біблії (1 Кори…