Перейти до основного вмісту

ВОНИ ДУМАЛИ, ЩО ПРИВАТИЗУВАЛИ КРАЇНУ...

ВОНИ ДУМАЛИ, ЩО ПРИВАТИЗУВАЛИ КРАЇНУ...

Вони думали, що приватизували Україну, що тепер буде так, як вони захочуть!
Вони думали, що загнали весь народ в стійло і він буде, як вівця стояти мовчки, очікуючи своєї їжі.
Вони думали, що побудували таку вертикаль влади із міліції, армії, судів, органів виконавчої влади, Верховної Ради, як додатку до Адміністрації президента, і ніхто не зламає цю вертикаль.
Вони думали, що будуть будувати все, що захочуть із золотими унітазами і ніхто їм не суддя.
Вони думали, що будуть давати мізерні зарплати, пенсії і стипендії, а самі будуть розкошувати, витрачаючи в день по 100 таких пенсій тільки на одну чорну ікру.
Вони думали, що можна не будувати дитячу лікарню Охматдит, а натомість зводити Межигір’я 1 та Межигір’я 2 і дитячі смерті не будуть на їхній совісті.
Вони думали, що свічкою у церкві можна відкупитися від мордувань, грабежів та крові.  
Вони думали, що нагло і в будь-який час будуть красти, красти, красти!
Вони думали, що будуть продавати Україну кому захочуть або ЄС або Росії і всі будуть мовчати.
Вони думали, що будуть ґвалтувати народ скільки і як захочуть, і ніхто не повстане.
Вони думали, що позвірячому розжинуть Майда і більше ніхто не прийде на головну вулицю країни.

Але, не так сталося, як гадалося!

Українці сильна нація! Народ, що глибоко вірить в Бога та шанує свою свободу і гідність!
Народ, який можна гнобити до пори до часу, але потім розплата, потім повстання і потім суд своїм катам!

Народе мій, борімося до кінця із всіх сил! Не здаваймося, і всім серцем молімося, молімося, молімося, знаючи, що Бог з нами! Бо Йому противно все те, про що вони думали та робили. Бог любить правду та справедливість. Бог любить бідного, вдову та сироту!

Бог не залишить нас, якщо ми не залишимо Його і будемо Його слухатися. Творімо правду, справедливість та суд в ім’я Його!

За горами гори, хмарою повиті,
Засіяні горем, кровію политі.
Не вмирає душа наша,
Не вмирає воля.
...
Не понесе слави Бога,
Великого Бога.
Ми віруєм твоїй силі
І духу живому.
Встане правда! встане воля!
І тобі одному
Помоляться всі язики
Вовіки і віки.
А поки що течуть ріки,
Кривавії ріки!
...
За горами гори, хмарою повиті,
Засіяні горем, кровію политі.
І вам слава, сині гори,
Кригою окуті.
І вам, лицарі великі,
Богом не забуті.
Борітеся — поборете!
Вам Бог помагає!
За вас правда, за вас слава
І воля святая!Коментарі

 1. Надіймося на нашого Люблячого Бога!

  ВідповістиВидалити
 2. Ви пишите: "Українці сильна нація! Народ, що глибоко вірить в Бога та шанує свою свободу і гідність!"
  Але події останніх місяців засвідчують, що наш народ живе Богохульно, бунтує, і навіть не думає обернутися до Бога обличчям. Свавілля і агресія, ненавість, бунт, осуд і жодної поваги до своїх же громадян і влади - ось честь і гідність народу. Не з тієї сторони потрібно підходити до оцінки того, що зараз діється. Уважно прочитайте Книгу Плач Єремії, Ісая глави 5 та 6. І будьте, шановний пане Сергію, розсудливим. Бог не підтримує і не благословляє бунт, Він допускає страждання, щоб народ покаявся і навернувся до Нього!

  ВідповістиВидалити
 3. Не погоджуся з Вами! Якраз на Майдані - народ ТРИ рази в день молиться!!! А народне віче завжди розпочинається з молитви представників церков!!! Це феном для всього світу - такого ніде немає!!!

  Бог не благослдовляє бунт! Але Бог благословляє людей, які вийшли на Майдан, щоб заявити про правду, суд та справедливість! Та щоб молитися Господу!!!

  ВідповістиВидалити

Дописати коментар

Популярні дописи з цього блогу

МОЛИТВА – ВІРУЮ, як основа християнського світогляду

Ефективна правова допомога

МОЛИТВА – ВІРУЮ, як основа християнського світогляду
Вірую в Єдиного Бога Отця, Вседержителя, Творця неба і землі, всього видимого і невидимого. І в Єдиного Господа Ісуса Христа, Сина Божого, Єдинородного, що від Отця народився перше всіх віків, Світло від Світла, Бога істинного від Бога істинного, рожденного, несотворенного, єдиносущного з Отцем, що через Нього все сталося. Він для нас, людей, і ради нашого спасіння зійшов з небес, і воплотився від Духа Святого і Марії Діви, і став чоловіком. І розп'ятий був за нас при Понтії Пилаті, і страждав, і був похований. І воскрес на третій день, як було написано. І возніся на небо, і сидить праворуч Отця.

І знову прийде у славі судити живих і мертвих, і Царству Його не буде кінця.  І в Духа Святого, Господа Животворчого, що від Отця походить, що Йому з Отцем і Сином однакове поклоніння і однакова слава, що говорив через пророків. В Єдину, Святу, Соборну і Апостольську Церкву. Визнаю одне хрещення на відпущення грі…

МОЛИТВА ПРО ДОПОМОГУ

МОЛИТВА ПРО ДОПОМОГУ
Господи, я знаю, що Ти єдиний мій Помічник у тій складній ситуації, яку я переживаю (розкажіть її і попросіть те вирішення, яке б Ви хотіли). Я віддаюсь в Твої руки і прошу, щоб Ти простив всі мої гріхи та позбавив мене від всякого прокляття. Я прошу, щоб Ти був від сьогодні і назавжди моїм Господом та Спасителем. Я знаю, що коли свої очі я зводжу на небеса, то звідти прийде мені допомога, я вірю, що мені допомога від Тебе, бо Ти вчинив небо й землю і для Тебе немає нічого неможливого! Ти не даси захитатись нозі моїй, не здрімає мій Сторож: оце не дрімає й не спить мій Сторож! Господь то мій Сторож, Господь моя тінь при правиці моїй; Удень сонце не вдарить мене, ані місяць вночі! Господь стерегтиме мене від усякого зла, стерегтиме Він душу мою; Господь стерегтиме мій вихід та вхід відтепер аж навіки! І за це я славлю Тебе, мій Бог і надзвичайно дякую,  в ім’я Ісуса Христа, Амінь.
Сергій Гула

ПРО ТЕ, ПРО ЩО НЕЗРУЧНО ГОВОРИТИ – анонізм, маструбація

Ефективна правова допомога
ПРО ТЕ, ПРО ЩО НЕ ЛЮБЛЯТЬ ГОВОРИТИ – анонізм, маструбація
Дійсно - це питання достатньо делікатне і дуже дискусійне. Одні говорять, що маструбація, анонізм гріх, інші - що це нормальна життєва потреба людини. Це непросте питання, особливо для молодих і неодружених людей, а також і для віруючих, оскільки вони на роздоріжжі: "все ж таки, це гріх чи не гріх?...". 
В Біблії достатньо сказано щодо цього питання:  1 - це про Онана (звідки і пішов термін анонізм), який намірино виливав своє насіння на землю, не бажаючи запліднити дружину свого померлого брата, що було гріхом в очах Богом (Буття 38:9-10). 2 - це згадка малакій в 1 посланні до Коринтян 6 глава, 9 вірш, де є опис тих, хто не попаде в Царство Боже, серед них є так звані «малакії».  Малакія - від грецької "м`який", м`якотілий, той, хто легко піддається тиску. В новогрецікій мові Малакія переводиться як анонізм, відповідно - "малакас" переводиться як аноніст. Тобто в Біблії (1 Кори…