Перейти до основного вмісту

МОЛИТВА ЗА УКРАЇНУ

МОЛИТВА ЗА УКРАЇНУ

Боже наш, Владика неба і землі, і всього видимого і невидимого! Ти Творець землі і вона належить Тобі і всі народи, які наповняють її.
Ти створив Україну – цей чудовий край. Ти дарував нам гори, ліси, степи та моря! Ти дарував нам прекрасну мову. Ти подарував нам сина свого - Ісуса Христа, який помер за гріхи кожного українця і воскрес, щоб ми мали прекрасне життя як на небі, так і на землі.
Тож, просимо Тебе, наш Владика, щоб Ти зглянувся на весь наш український нарід та поблагословив нас рясно Твоїм благословінням. Простив нам всі наші гріхи, які чинилися на цій землі.
Отче Небесний, просимо Тебе, щоб Ти знищив всяке прокляття українського народу та дарував нам своє благовоління!
Молимося Отче Єдиний, щоб Твоя воля здійснювалася на українській землі і щоб Царство Твоє Небесне встановилося на нашій землі.
Ісусе, Царю Божий ми визнаємо Тебе нашим Господом і Спасителем і просимо, щоб Ти знищив всяку владу духів  піднебесної злоби над Україною! Просимо, зацарюй на нашій Україні!
Дух Святий, наповни всю нашу землю та заселися в серця кожного українця. Зцілюй нашу землю, наші душі та серця! Прояви свої чудні діла на цій прекрасній землі!
Просимо Тебе, Вседержителю, даруй нам таких людей при владі, які будуть любити свій народ, служити йому та боятися Тебе! Відроди нашу економіку та силу Українського народу!
Зацарюй Господи Єдиний на українській землі. А ми визнаємо, що Ти наш Господь, а ми народ Твій!
Славимо Тебе, Отче Єдиний, поклоняємося Тобі та благословляємо Твоє святе ім’я! Дякуємо за все і любимо Тебе!
В ім’я сина Твого Ісуса просимо все це!


Амінь. 

Коментарі

Дописати коментар

Популярні дописи з цього блогу

МОЛИТВА – ВІРУЮ, як основа християнського світогляду

Ефективна правова допомога

МОЛИТВА – ВІРУЮ, як основа християнського світогляду
Вірую в Єдиного Бога Отця, Вседержителя, Творця неба і землі, всього видимого і невидимого. І в Єдиного Господа Ісуса Христа, Сина Божого, Єдинородного, що від Отця народився перше всіх віків, Світло від Світла, Бога істинного від Бога істинного, рожденного, несотворенного, єдиносущного з Отцем, що через Нього все сталося. Він для нас, людей, і ради нашого спасіння зійшов з небес, і воплотився від Духа Святого і Марії Діви, і став чоловіком. І розп'ятий був за нас при Понтії Пилаті, і страждав, і був похований. І воскрес на третій день, як було написано. І возніся на небо, і сидить праворуч Отця.

І знову прийде у славі судити живих і мертвих, і Царству Його не буде кінця.  І в Духа Святого, Господа Животворчого, що від Отця походить, що Йому з Отцем і Сином однакове поклоніння і однакова слава, що говорив через пророків. В Єдину, Святу, Соборну і Апостольську Церкву. Визнаю одне хрещення на відпущення грі…

МОЛИТВА ПРО ДОПОМОГУ

МОЛИТВА ПРО ДОПОМОГУ
Господи, я знаю, що Ти єдиний мій Помічник у тій складній ситуації, яку я переживаю (розкажіть її і попросіть те вирішення, яке б Ви хотіли). Я віддаюсь в Твої руки і прошу, щоб Ти простив всі мої гріхи та позбавив мене від всякого прокляття. Я прошу, щоб Ти був від сьогодні і назавжди моїм Господом та Спасителем. Я знаю, що коли свої очі я зводжу на небеса, то звідти прийде мені допомога, я вірю, що мені допомога від Тебе, бо Ти вчинив небо й землю і для Тебе немає нічого неможливого! Ти не даси захитатись нозі моїй, не здрімає мій Сторож: оце не дрімає й не спить мій Сторож! Господь то мій Сторож, Господь моя тінь при правиці моїй; Удень сонце не вдарить мене, ані місяць вночі! Господь стерегтиме мене від усякого зла, стерегтиме Він душу мою; Господь стерегтиме мій вихід та вхід відтепер аж навіки! І за це я славлю Тебе, мій Бог і надзвичайно дякую,  в ім’я Ісуса Христа, Амінь.
Сергій Гула

ПРО ТЕ, ПРО ЩО НЕЗРУЧНО ГОВОРИТИ – анонізм, маструбація

Ефективна правова допомога
ПРО ТЕ, ПРО ЩО НЕ ЛЮБЛЯТЬ ГОВОРИТИ – анонізм, маструбація
Дійсно - це питання достатньо делікатне і дуже дискусійне. Одні говорять, що маструбація, анонізм гріх, інші - що це нормальна життєва потреба людини. Це непросте питання, особливо для молодих і неодружених людей, а також і для віруючих, оскільки вони на роздоріжжі: "все ж таки, це гріх чи не гріх?...". 
В Біблії достатньо сказано щодо цього питання:  1 - це про Онана (звідки і пішов термін анонізм), який намірино виливав своє насіння на землю, не бажаючи запліднити дружину свого померлого брата, що було гріхом в очах Богом (Буття 38:9-10). 2 - це згадка малакій в 1 посланні до Коринтян 6 глава, 9 вірш, де є опис тих, хто не попаде в Царство Боже, серед них є так звані «малакії».  Малакія - від грецької "м`який", м`якотілий, той, хто легко піддається тиску. В новогрецікій мові Малакія переводиться як анонізм, відповідно - "малакас" переводиться як аноніст. Тобто в Біблії (1 Кори…