Перейти до основного вмісту

КОЛИ ВІЙНА СТАЄ БЛАГОСЛОВІННЯМ…

КОЛИ ВІЙНА СТАЄ БЛАГОСЛОВІННЯМ…

Війна – слово, якого боїмося. Що є очевидним, війна приносить смерть, горе, руйнування… практично ніхто не хоче війни, розуміючи, що, як правило, у ній переможців немає.
Як би це парадоксально не звучало, але є випадки в Біблії, коли війна стала благословенням, принісши велике добро народу за часів царя Аси.
Аса, один із небагатьох царів Ізраїлю, який служив у правді Богу і старався виконувати всі Його постанови. І Бог благословив весь народ через віддане серце Аси та дав мир всьому народу.
Та в один із періодів життя знайшлись люди, які вирішили піти війною проти Аси:

І вийшов на них кушеянин Зерах із військом у тисячу тисяч та з трьома сотнями колесниць, і прибув аж до Мареші. І вийшов Аса проти нього, і вони вставилися до бою в долині Цефат при Мареші.
(2Хронік 14:8-9)

І в такі непрості часи, Біблія описує, що робить Аса:

І кликнув Аса до Господа. Бога свого, та й сказав: Господи, нема кому, крім Тебе, допомогти численному або безсилому. Допоможи нам, Господи, Боже наш, бо ми на Тебе опираємося, і в Ім'я Твоє ми прийшли на цю безліч. Господи, Ти Бог наш, нехай людина не має сили проти Тебе!
(2Хронік 14:10)

І Бог почув Асу, і Бог благословив Його, перевернувши горе на радість:

І побив Господь кушеян перед Асою та перед Юдою, і кушеяни повтікали. І гнав їх Аса та народ, що був з ним, аж до Ґерару. І попадало з кушеян багато, так що ніхто з них не залишився живий, бо вони були поторощені перед Господнім лицем та перед табором Його. І понесли вони дуже багато здобичі.
(2Хронік 14:11-13)

Ось, коли війна стає благословенням – коли ми всім серцем надіємося на Бога, молимося Йому та служимо Господу.
Благословіння Господнє не просто так прийшло на Асу – благословення має чітку підставу. І це ми бачимо з життя Аси:

І робив Аса добре та вгодне в очах Господа, Бога свого. І повсував він жертівники чужих богів та пагірки, і порозбивав камінні стовпи для божків, і постинав святі дерева. І наказав він Юді звертатися до Господа, Бога батьків своїх, і виконувати Його Закона та заповідь. І повсував він зо всіх Юдиних міст пагірки та подоби сонця. І заспокоїлося царство при ньому.
(2Хронік 14:1-5)

Якщо ми хочемо, щоб Бог дав нам велике благословення у цей, непростий, передвоєнний час, нам потрібно скоритися перед Богом, залишити всі свої гріхи, розкаятися перед ним, «порозбивати» всіх своїх ідолів та в правді і святості служити Господу, і Він обов’язково почує нас та благословить наш край!

З молитвами,
Сергій Гула
Коментарі

Популярні дописи з цього блогу

МОЛИТВА – ВІРУЮ, як основа християнського світогляду

Ефективна правова допомога

МОЛИТВА – ВІРУЮ, як основа християнського світогляду
Вірую в Єдиного Бога Отця, Вседержителя, Творця неба і землі, всього видимого і невидимого. І в Єдиного Господа Ісуса Христа, Сина Божого, Єдинородного, що від Отця народився перше всіх віків, Світло від Світла, Бога істинного від Бога істинного, рожденного, несотворенного, єдиносущного з Отцем, що через Нього все сталося. Він для нас, людей, і ради нашого спасіння зійшов з небес, і воплотився від Духа Святого і Марії Діви, і став чоловіком. І розп'ятий був за нас при Понтії Пилаті, і страждав, і був похований. І воскрес на третій день, як було написано. І возніся на небо, і сидить праворуч Отця.

І знову прийде у славі судити живих і мертвих, і Царству Його не буде кінця.  І в Духа Святого, Господа Животворчого, що від Отця походить, що Йому з Отцем і Сином однакове поклоніння і однакова слава, що говорив через пророків. В Єдину, Святу, Соборну і Апостольську Церкву. Визнаю одне хрещення на відпущення грі…

МОЛИТВА ПРО ДОПОМОГУ

МОЛИТВА ПРО ДОПОМОГУ
Господи, я знаю, що Ти єдиний мій Помічник у тій складній ситуації, яку я переживаю (розкажіть її і попросіть те вирішення, яке б Ви хотіли). Я віддаюсь в Твої руки і прошу, щоб Ти простив всі мої гріхи та позбавив мене від всякого прокляття. Я прошу, щоб Ти був від сьогодні і назавжди моїм Господом та Спасителем. Я знаю, що коли свої очі я зводжу на небеса, то звідти прийде мені допомога, я вірю, що мені допомога від Тебе, бо Ти вчинив небо й землю і для Тебе немає нічого неможливого! Ти не даси захитатись нозі моїй, не здрімає мій Сторож: оце не дрімає й не спить мій Сторож! Господь то мій Сторож, Господь моя тінь при правиці моїй; Удень сонце не вдарить мене, ані місяць вночі! Господь стерегтиме мене від усякого зла, стерегтиме Він душу мою; Господь стерегтиме мій вихід та вхід відтепер аж навіки! І за це я славлю Тебе, мій Бог і надзвичайно дякую,  в ім’я Ісуса Христа, Амінь.
Сергій Гула

ПРО ТЕ, ПРО ЩО НЕЗРУЧНО ГОВОРИТИ – анонізм, маструбація

Ефективна правова допомога
ПРО ТЕ, ПРО ЩО НЕ ЛЮБЛЯТЬ ГОВОРИТИ – анонізм, маструбація
Дійсно - це питання достатньо делікатне і дуже дискусійне. Одні говорять, що маструбація, анонізм гріх, інші - що це нормальна життєва потреба людини. Це непросте питання, особливо для молодих і неодружених людей, а також і для віруючих, оскільки вони на роздоріжжі: "все ж таки, це гріх чи не гріх?...". 
В Біблії достатньо сказано щодо цього питання:  1 - це про Онана (звідки і пішов термін анонізм), який намірино виливав своє насіння на землю, не бажаючи запліднити дружину свого померлого брата, що було гріхом в очах Богом (Буття 38:9-10). 2 - це згадка малакій в 1 посланні до Коринтян 6 глава, 9 вірш, де є опис тих, хто не попаде в Царство Боже, серед них є так звані «малакії».  Малакія - від грецької "м`який", м`якотілий, той, хто легко піддається тиску. В новогрецікій мові Малакія переводиться як анонізм, відповідно - "малакас" переводиться як аноніст. Тобто в Біблії (1 Кори…