Перейти до основного вмісту

І НАХИЛИВ СВОЄ СЕРЦЕ, ЩОБ ШУКАТИ ГОСПОДА…

І НАХИЛИВ СВОЄ СЕРЦЕ, ЩОБ ШУКАТИ ГОСПОДА…

Багато із нас знає, що чи не найголовнішою справою нашого життя має бути постійне шукання Господа. Це далеко непросте завдання, але так часто важко виконуване. Чому?
А тому що, дійсно, потрібно «нахилити» своє серце, щоб шукати Бога. Іншими словами, потрібно себе мотивувати, організувати для того, щоб робити конкретні кроки, щоб бути з Богом в молитві, щоб досягнути Його та отримати від Нього ту благодать, в які так маємо потребу.
Якщо ми у власному житті не будемо свідомо організовувати себе, щоб виділяти конкретний час для молитви, спілкування з Богом – тоді можна буде з впевненістю говорити, що подібного часу в нас ніколи не буде. Турботи життєйскі та повсякденна суєта, безперечно, вкраде цей дорогоцінний час спілкування з Основою нашого життя, з нашим диханням, нашою вічною Любов’ю – з нашим Творцем, Небесним Батьком!
Свого часу в Ізраїлі був цар Йосафат, який був хорошим царем для свого народу, що ідолів знищив та весь народ навертав до Господа. Також є ще одна річ, яка сказана про царя, що він робив добре:

Добрі речі знайшлися при тобі, бо ти … нахилив своє серце, щоб шукати Господа. (2Хронік19:3)

Шукання Бога – Біблією названо хорошою річчю, але не просто шукання, а свідоме та організоване. Коли ми, усвідомлюючи свою необхідність у Господі так організовуємо свій день, щоб обов’язково, хоча б десятину часу, виділяємо для джерела нашого життя, для нашого Бога. Поможи нам в цьому, Господи!

Господь дивиться з неба на людських синів, щоб побачити, чи є там розумний, що Бога шукає. (Псалом 13:2)

І ще:

Бог зорить із неба на людських синів, щоб побачити, чи є там розумний, що Бога шукає. (Псалом 52:3)


Сергій Гула

Коментарі

Популярні дописи з цього блогу

МОЛИТВА – ВІРУЮ, як основа християнського світогляду

Ефективна правова допомога

МОЛИТВА – ВІРУЮ, як основа християнського світогляду
Вірую в Єдиного Бога Отця, Вседержителя, Творця неба і землі, всього видимого і невидимого. І в Єдиного Господа Ісуса Христа, Сина Божого, Єдинородного, що від Отця народився перше всіх віків, Світло від Світла, Бога істинного від Бога істинного, рожденного, несотворенного, єдиносущного з Отцем, що через Нього все сталося. Він для нас, людей, і ради нашого спасіння зійшов з небес, і воплотився від Духа Святого і Марії Діви, і став чоловіком. І розп'ятий був за нас при Понтії Пилаті, і страждав, і був похований. І воскрес на третій день, як було написано. І возніся на небо, і сидить праворуч Отця.

І знову прийде у славі судити живих і мертвих, і Царству Його не буде кінця.  І в Духа Святого, Господа Животворчого, що від Отця походить, що Йому з Отцем і Сином однакове поклоніння і однакова слава, що говорив через пророків. В Єдину, Святу, Соборну і Апостольську Церкву. Визнаю одне хрещення на відпущення грі…

МОЛИТВА ПРО ДОПОМОГУ

МОЛИТВА ПРО ДОПОМОГУ
Господи, я знаю, що Ти єдиний мій Помічник у тій складній ситуації, яку я переживаю (розкажіть її і попросіть те вирішення, яке б Ви хотіли). Я віддаюсь в Твої руки і прошу, щоб Ти простив всі мої гріхи та позбавив мене від всякого прокляття. Я прошу, щоб Ти був від сьогодні і назавжди моїм Господом та Спасителем. Я знаю, що коли свої очі я зводжу на небеса, то звідти прийде мені допомога, я вірю, що мені допомога від Тебе, бо Ти вчинив небо й землю і для Тебе немає нічого неможливого! Ти не даси захитатись нозі моїй, не здрімає мій Сторож: оце не дрімає й не спить мій Сторож! Господь то мій Сторож, Господь моя тінь при правиці моїй; Удень сонце не вдарить мене, ані місяць вночі! Господь стерегтиме мене від усякого зла, стерегтиме Він душу мою; Господь стерегтиме мій вихід та вхід відтепер аж навіки! І за це я славлю Тебе, мій Бог і надзвичайно дякую,  в ім’я Ісуса Христа, Амінь.
Сергій Гула

ПРО ТЕ, ПРО ЩО НЕЗРУЧНО ГОВОРИТИ – анонізм, маструбація

Ефективна правова допомога
ПРО ТЕ, ПРО ЩО НЕ ЛЮБЛЯТЬ ГОВОРИТИ – анонізм, маструбація
Дійсно - це питання достатньо делікатне і дуже дискусійне. Одні говорять, що маструбація, анонізм гріх, інші - що це нормальна життєва потреба людини. Це непросте питання, особливо для молодих і неодружених людей, а також і для віруючих, оскільки вони на роздоріжжі: "все ж таки, це гріх чи не гріх?...". 
В Біблії достатньо сказано щодо цього питання:  1 - це про Онана (звідки і пішов термін анонізм), який намірино виливав своє насіння на землю, не бажаючи запліднити дружину свого померлого брата, що було гріхом в очах Богом (Буття 38:9-10). 2 - це згадка малакій в 1 посланні до Коринтян 6 глава, 9 вірш, де є опис тих, хто не попаде в Царство Боже, серед них є так звані «малакії».  Малакія - від грецької "м`який", м`якотілий, той, хто легко піддається тиску. В новогрецікій мові Малакія переводиться як анонізм, відповідно - "малакас" переводиться як аноніст. Тобто в Біблії (1 Кори…