Перейти до основного вмісту

ВАЖЛИВА УМОВА ВИКОНАННЯ ВОЛІ БОЖОЇ

ВАЖЛИВА УМОВА ВИКОНАННЯ ВОЛІ БОЖОЇ

Мабуть, більшість із нас, все ж таки, бажають виконувати волю Божу в своєму житті. Це далеко непросто! Адже є своя воля, свої бажання, свої плани. Потрібно скоритися, потрібно «заховати» своє «его» та постійно вдаватися до Бога, щоб дізнаватися, що є Його воля та як її реалізовувати.
Але, окрім знання, є ще одна надзвичайно важлива риса, без якої неможливо виконати Господню волю. Про неї читаємо у 4 главі 1 послання святого Петра з 1 по 2 вірш, отже:

Отож, коли тілом Христос постраждав за нас, то озбройтеся й ви тією самою думкою, бо хто тілом постраждав, той перестав грішити, щоб решту часу в тілі жити вже не для пожадливостей людських, а для Божої волі.

Є те, чим ми повинні озброїтися, якщо ми хочемо реалізувати Божу волю в своєму житті. А саме: ми маємо розуміти, що необхідно буде часто страждати тілом, щоб виконати те, що очікує від нас Господь.
Така позиція є кардинально протилежною сьогоднішньому часу. Комфорт – заполонив все і вся. Люди не хочуть іти ні на які жертви. Все важче і важче людям сьогоднішнього часу хочеться жертвувати заради чогось чи когось. Тай навіть заради себе – щоб побороти гріх, який нам подобається, але який страшно руйнує! І найголовніше, гріх руйнує майбутнє, він руйнує Боже покликання життя людини. Жертвувати важко – але так необхідно! Чи це фінансово, чи тривалою молитвою та постом, чи комфортом…
Це дуже важливе персональне питання – чи готовий я жертвувати заради виконання волі Божої у своєму житі і скільки саме. Ми маємо чесно собі відповісти на ці питання, не уникаючи їх та не обманюючи себе. Не підготувавши себе до ціленаправленої та розумної жертви заради Христа, важко буде реалізувати і Боже бачення на наше життя. Готуймося, дорослішаймо та жертвуємо заради кращого, Божого майбутнього! І я переконаний, що ми можемо жертвувати (і Майдан це показав, та й не тільки Майдан), головне бути до цього готовим та знати, чим самим я повинен жертвувати!Сергій Гула

Коментарі

Популярні дописи з цього блогу

МОЛИТВА – ВІРУЮ, як основа християнського світогляду

Ефективна правова допомога

МОЛИТВА – ВІРУЮ, як основа християнського світогляду
Вірую в Єдиного Бога Отця, Вседержителя, Творця неба і землі, всього видимого і невидимого. І в Єдиного Господа Ісуса Христа, Сина Божого, Єдинородного, що від Отця народився перше всіх віків, Світло від Світла, Бога істинного від Бога істинного, рожденного, несотворенного, єдиносущного з Отцем, що через Нього все сталося. Він для нас, людей, і ради нашого спасіння зійшов з небес, і воплотився від Духа Святого і Марії Діви, і став чоловіком. І розп'ятий був за нас при Понтії Пилаті, і страждав, і був похований. І воскрес на третій день, як було написано. І возніся на небо, і сидить праворуч Отця.

І знову прийде у славі судити живих і мертвих, і Царству Його не буде кінця.  І в Духа Святого, Господа Животворчого, що від Отця походить, що Йому з Отцем і Сином однакове поклоніння і однакова слава, що говорив через пророків. В Єдину, Святу, Соборну і Апостольську Церкву. Визнаю одне хрещення на відпущення грі…

МОЛИТВА ПРО ДОПОМОГУ

МОЛИТВА ПРО ДОПОМОГУ
Господи, я знаю, що Ти єдиний мій Помічник у тій складній ситуації, яку я переживаю (розкажіть її і попросіть те вирішення, яке б Ви хотіли). Я віддаюсь в Твої руки і прошу, щоб Ти простив всі мої гріхи та позбавив мене від всякого прокляття. Я прошу, щоб Ти був від сьогодні і назавжди моїм Господом та Спасителем. Я знаю, що коли свої очі я зводжу на небеса, то звідти прийде мені допомога, я вірю, що мені допомога від Тебе, бо Ти вчинив небо й землю і для Тебе немає нічого неможливого! Ти не даси захитатись нозі моїй, не здрімає мій Сторож: оце не дрімає й не спить мій Сторож! Господь то мій Сторож, Господь моя тінь при правиці моїй; Удень сонце не вдарить мене, ані місяць вночі! Господь стерегтиме мене від усякого зла, стерегтиме Він душу мою; Господь стерегтиме мій вихід та вхід відтепер аж навіки! І за це я славлю Тебе, мій Бог і надзвичайно дякую,  в ім’я Ісуса Христа, Амінь.
Сергій Гула

ПРО ТЕ, ПРО ЩО НЕЗРУЧНО ГОВОРИТИ – анонізм, маструбація

Ефективна правова допомога
ПРО ТЕ, ПРО ЩО НЕ ЛЮБЛЯТЬ ГОВОРИТИ – анонізм, маструбація
Дійсно - це питання достатньо делікатне і дуже дискусійне. Одні говорять, що маструбація, анонізм гріх, інші - що це нормальна життєва потреба людини. Це непросте питання, особливо для молодих і неодружених людей, а також і для віруючих, оскільки вони на роздоріжжі: "все ж таки, це гріх чи не гріх?...". 
В Біблії достатньо сказано щодо цього питання:  1 - це про Онана (звідки і пішов термін анонізм), який намірино виливав своє насіння на землю, не бажаючи запліднити дружину свого померлого брата, що було гріхом в очах Богом (Буття 38:9-10). 2 - це згадка малакій в 1 посланні до Коринтян 6 глава, 9 вірш, де є опис тих, хто не попаде в Царство Боже, серед них є так звані «малакії».  Малакія - від грецької "м`який", м`якотілий, той, хто легко піддається тиску. В новогрецікій мові Малакія переводиться як анонізм, відповідно - "малакас" переводиться як аноніст. Тобто в Біблії (1 Кори…